Ponce de Le├│n si ┼żel├í, aby mal tak├║ navig├íciu

Potom sta─Ź├ş vybra┼ą sp├┤sob dopravy a m├┤┼żete ├şs┼ą. Aplik├ícia poskytuje nieko─żko ohromuj├║cich kvalitn├Żch pokynov krok za krokom. Aplik├íciou som sa dostal na univerzitu na motorke. Pou┼żil som handsfree, preto┼że pozera┼ą sa na obrazovku po─Źas jazdy na bicykli je nebezpe─Źn├ę. Aplik├ícia mi poskytla jasn├ę a ─żahko sledovate─żn├ę pokyny prostredn├şctvom n├íhlavnej s├║pravy.

Celkovo bol z├í┼żitok skvel├Ż. A som si ist├Ż, ┼że aplik├ícia bude fungova┼ą dobre aj pre v├ís.

Naviga─Źn├ę funkcie aplik├ície s├║ ├║┼żasn├ę. V─Ćaka navig├ícii je aplik├ícia Wisepilot GPS Navigation jednou z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na cestovanie. Pokyny krok za krokom s├║ dobre implementovan├ę a v─Źasn├ę.

GPS navigácia Wisepilot (7)

V├┤bec som nemal probl├ęm nasledova┼ą mil├║ pani, ktor├í mi povedala, aby som odbo─Źil doprava. Rozhranie sa trochu zmen├ş, ke─Ć je zapnut├Ż re┼żim navig├ície. Horn├í li┼íta a zodpovedaj├║ce mo┼żnosti zmizn├║, namiesto toho je k dispoz├şcii bo─Źn├Ż panel vpravo.

GPS navigácia Wisepilot (8)

Dotyk na bo─Źnom paneli odha─żuje nieko─żko ─Ćal┼í├şch mo┼żnost├ş. M├┤┼żete skontrolova┼ą preh─żad tr├ís a dokonca aktualizova┼ą inform├ície na serveroch aplik├ície Wisepilot GPS Navigation.

Povolenia

Aplik├ícia m├í pr├şstup k v├í┼ímu ├║─Źtu. Toto sa vz┼ąahuje na volite─żn├ę prihl├ísenie. Aplik├ícia bude ma┼ą tie┼ż pr├şstup k va┼íej polohe. Aplik├ícia Wisepilot GPS Navigation je koniec koncov aplik├íciou GPS Navigation, tak┼że pozna┼ą polohu je jej hlavnou ├║lohou. Celkovo t├íto aplik├ícia nevy┼żaduje ┼żiadne podozriv├ę povolenia.

Záver:

Naviga─Źn├í aplik├ícia Wisepilot GPS je skvele vyzeraj├║ca a funguj├║ca naviga─Źn├í aplik├ícia. Vrelo odpor├║─Źam cestuj├║cim, ktor├ş sa pravidelne chystaj├║ na nov├ę miesta. Aplik├ícia m├í jedine─Źn├Ż naviga─Źn├Ż syst├ęm na trase, ktor├Ż je skuto─Źne u┼żito─Źn├Ż, ─Źi sa pozer├íte na obrazovku alebo nie.

Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky t├Żkaj├║ce sa tejto aplik├ície alebo recenzie, obr├í┼ąte sa na ne v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch.

Odpor├║─Źan├Ż kredit obr├ízku