Pomocou tohto triku odomknete skryté tapety na svojom OnePlus

414

OnePlus 7 Pro je jedným z najlepších telefónov na hranie. Jeho silný hardvér spolupracuje s „Herný režim OnePlus “, urobte z telefónu dobrý herný zážitok alebo PUBG Fortnite, Dnes budeme hovoriť o tom, ako sa odomknúť nové skryté tapety, ktorý bol doteraz exkluzívne pre OnePlus 7 Pro, ale tiež k dispozícii pre mobilné telefóny iných značiek.

Herný režim OnePlus 7 Pro ponúka možnosť aktivácie nového Fnatic režim, Toto je extrémna vlastnosť hry, v ktorej sú všetky vlastnosti zariadenia zamerané na zážitok. Prehrávač tým nebude ovplyvnený, zablokuje všetky typy upozornení, deaktivuje druhú SIM kartu a dokonca aplikáciu zavrie na pozadí. Tento režim je exkluzívny pre nové lode od čínskych spoločností, ale zdroje spoločnosti Fnatic dosiahli aj OnePlus. 7, OnePlus 6T a OnePlus 6, okrem OnePlus 5T a OnePlus 5,

Odomknúť tapetu

OnePlus už dávno potvrdil, že režim Fnatic skrýva skryté prekvapenia bez toho, aby mnoho používateľov vedelo, o čo ide. To, čo tento režim skrýva, je možnosť získať tri nové skryté tapety pre firemné telefóny, ktoré podporujú režim Fnatic. Trik odomknutia zámku tapety je veľmi jednoduchý, ale musíte postupovať podľa krokov v liste. Najprv musíme vstúpiť do menu Nastavenia / Nástroje / Režim hry / Fnatic režim. Po prihlásení musíme päťkrát kliknúť na logo Fnatic. V tomto okamihu sa pod logom objaví textové pole. Vnútri musíme vložiť text vždy fatálne a stlačte potvrdenie.

Toto je dvojhviezdičková možnosť, ktorá sa objaví vo fotoaparáte OnePlus 7 pre

Tajné tapety OnePlus

Majte ich na inom mobilnom telefóne

Ak sme všetky kroky urobili správne, máme prístup k trom novým tapetám s motívom Fnatic. Nezabudnite, že Fnatic je profesionálna organizácia eSports s účasťou v mnohých častiach sveta a je zastúpená v najpopulárnejších hrách, ako sú dnes PUBG, Fortnite alebo League of Legends. Ak chcete mať túto tapetu na svojom mobilnom telefóne, aj keď to nie je OnePlus, môžete stiahnuť pod galériu Necháme vás hneď pod týmito listami.

OnePlus 7 Pro naďalej vylepšuje svoju kameru a dodáva režim „Super Macro“