Pomocou tejto aplik├ície m├┤┼żete v telef├│ne sp├║┼í┼ąa┼ą smerovacie programy …

Zakorenenie telef├│nu so syst├ęmom Android nie je najjednoduch┼íie, najm├Ą ak ste to nikdy predt├Żm neurobili. Existuj├║ v┼íak dva d├┤vody, pre─Źo nie je rootovanie telef├│nu s Androidom, a jeden d├┤vod, pre─Źo nie je rootovanie telef├│nu s Androidom. Po prv├ę, zakorenenie v├ím poskytuje extr├ęmnu ├║rove┼ł ovl├ídac├şch a prisp├┤sobovac├şch funkci├ş na va┼íom mobilnom zariaden├ş, ale tie┼ż ho m├┤┼żete po┼íkodi┼ą, ak to neurob├şte spr├ívne. Ak sa ob├ívate pokusu o rootovanie telef├│nu, ale napriek tomu chcete skontrolova┼ą kore┼łov├║ aplik├íciu, VMOS (Free) je nie─Źo, ─Źo by ste mali skontrolova┼ą. VMOS je v podstate pr├şkladom virtu├ílneho zariadenia s Androidom na va┼íom zariaden├ş s Androidom. A h├ídajte ─Źo, podporuje root.

Root podpora je ur─Źite funkcia, ktor├í ma vyzve vysk├║┼ía┼ą t├║to aplik├íciu a veri┼ą mi, nebudete sklaman├ş. V aplik├ícii v┼íak v predvolenom nastaven├ş nebudete ma┼ą pr├şstup root. Mus├şte povoli┼ą mo┼żnos┼ą V├Żvoj├ír, ktor├í sa d├í dosiahnu┼ą otvoren├şm aplik├ície Nastavenia v syst├ęme VMOS a sedemkr├ít klepnut├şm na ─î├şslo zostavenia.

V mo┼żnostiach pre v├Żvoj├írov z├şskate pomenovan├Ż prep├şna─Ź ROOT v ─Źasti Rie┼íenie probl├ęmov. Switch akt├şvny, re┼ítartujte aplik├íciu a na virtu├ílnom zariaden├ş z├şskate pr├şstup root. Pre lep┼íie pochopenie si pozrite obr├ízok ni┼ż┼íie.

kontrola kore┼łov vmos

Po z├şskan├ş pr├şstupu typu root m├┤┼żem bez probl├ęmov spusti┼ą takmer ─żubovo─żn├║ aplik├íciu, ktor├í vy┼żaduje pr├şstup typu root, pokia─ż podporuj├║ l├şzatko, preto┼że virtu├ílne zariadenie je spusten├ę v syst├ęme Android. 5,1,1 L├şzatko Sna┼ż├şm sa z├şska┼ą pr├şstup ku kore┼łu Solid Explorer, m├┤jho osobn├ęho ob─ż├║ben├ęho spr├ívcu s├║borov pre Android, a funguje to skvele. Je potrebn├ę poznamena┼ą, ┼że v┼íetky zmeny, ktor├ę vykon├íte vo VMOS, zostan├║ vo VMOS a neovplyvnia posledn├║ opera─Źn├║ hlavu be┼żiacu na va┼íom telef├│ne.

vmos prev├ídzkuje spo─żahliv├Ż prehliada─Ź

Ke─Ć┼że som nedok├ízal zachyti┼ą moju zvedavos┼ą, pok├║sil som sa nain┼ítalova┼ą PUBG Mobile na VMOS, aby som overil skuto─Źn├Ż potenci├íl aplik├ície a na moje prekvapenie aplik├ícia zvl├ídla hru celkom dobre a pracovala s vysok├Żm ┼ítandardom grafick├Żch nastaven├ş. Hral som s ┼łou nejak├ę ark├ídov├ę hry a aplik├ícia nepreuk├ízala zn├ş┼żenie v├Żkonu.

pubg in vmos

V VMOS nemus├şte znova s┼ąahova┼ą svoju ob─ż├║ben├║ aplik├íciu. Len otvoren├ę ┼Żiados┼ą o prenos s├║borov ktor├í je predvolene k dispoz├şcii vo VMOS, vyberte aplik├íciu, ktor├║ potrebujete vo VMOS, a stla─Źte importova┼ą,

import aplik├íci├ş do vmos

V├Żvoj├íri VMOS odpor├║─Źaj├║ sp├║┼í┼ąa┼ą aplik├ície na zariaden├ş aspo┼ł 3 GB RAM, 32 GB intern├Ż ukladac├ş priestor a verzie syst├ęmu Android 5,1 alebo vy┼í┼íie, osobne spust├şm aplik├íciu vo verzii OnePlus 7 Zrkadlo modr├ę m├íte 6 GB RAM a 128 GB intern├ęho ├║lo┼żiska a v ┼żiadnej aplik├ícii sa nestret├ívam s probl├ęmami s v├Żkonom. Tak┼że ├íno, ak si chcete vysk├║┼ía┼ą zakorenenie aplik├ície v telef├│ne s Androidom, ale nechcete vysk├║┼ía┼ą zakorenenie v├í┼ího smartf├│nu, vysk├║┼íajte VMOS.

Stiahnite si VMOS z Obchodu Play (zadarmo)