Pomocou Missinglettr m├┤┼żete prev├ídza┼ą blogov├ę pr├şspevky na soci├ílne m├ędi├í

V tomto ─Źl├ínku presk├║mame Missinglettr, ─żahko pou┼żite─żn├Ż a plne automatizovan├Ż n├ístroj na op├Ątovn├ę pou┼żitie obsahu pre soci├ílne m├ędi├í.

Vzh─żadom na to, ┼że dosah organick├Żch publik├íci├ş na soci├ílnych sie┼ąach je okolo 1-2%, m├í zmysel iba pravidelne zdie─ża┼ą v├í┼í existuj├║ci obsah na t├Żchto platform├ích. Opakovan├ę vytv├íranie pr├şspevkov v soci├ílnych m├ędi├ích z vy┼í┼íie uveden├ęho obsahu je v┼íak ─Źasovo n├íro─Źn├ę. Chceli by ste rad┼íej tr├ívi┼ą tento ─Źas pr├ícou na novom obsahu?

Zadajte Missinglettr.

ch├Żbaj├║ca vstupn├í str├ínka odovzd├íva pr├şspevok blogu do kampan├ş na soci├ílnych sie┼ąach

Missinglettr je automatizovan├Ż a ─żahko pou┼żite─żn├Ż n├ístroj na op├Ątovn├ę pou┼żitie obsahu pre soci├ílne m├ędi├í. Automaticky prev├ídzajte svoje blogov├ę pr├şspevky do atrakt├şvnych kampan├ş na soci├ílnych sie┼ąach a publikujte ich po cel├Ż rok. Je to skuto─Źne tak├ę jednoduch├ę, ako to znie. Takto Missinglettr ├║─Źinkuje:

  • Zad├íte blogov├Ż pr├şspevok na Missinglettr.
  • Automaticky generujte kampa┼ł v soci├ílnych m├ędi├ích spolu s kalend├írom obsahu.
  • Ka┼żd├Ż pr├şspevok na soci├ílnych m├ędi├ích m├┤┼żete pod─ża potreby upravova┼ą / maza┼ą a potom kampa┼ł schv├íli┼ą.

A to je v┼íetko. Missinglettr bude zdie─ża┼ą svoje pr├şspevky na svojich pr├şslu┼ín├Żch soci├ílnych m├ędi├ích.

Ako pou┼ż├şva┼ą Missinglettr na automatick├║ konverziu blogov├Żch pr├şspevkov na napl├ínovan├ę kampane v soci├ílnych m├ędi├ích

Po─Źas presk├║mania som zistil, ┼że Missinglettr bol ve─żmi ─żahko pou┼żite─żn├Ż a kr├ísne navrhnut├Ż. Missinglettr dok├ízala pomocou nieko─żk├Żch kliknut├ş zmeni┼ą pr├şspevky blogu WPExplorer na celoro─Źn├ę soci├ílne medi├ílne kampane.

Tu je n├ívod, ako m├┤┼żete vytvori┼ą kampa┼ł soci├ílnych m├ędi├ş na str├ínkach Missinglettr.

ch├Żbaj├║ca str├ínka registr├ície

krok 1: Prv├Żm krokom je registr├ícia nov├ęho ├║─Źtu. Zaregistroval som sa do obchodn├ęho ├║─Źtu, preto┼że obsahuje v┼íetky funkcie produktu, ktor├ę Missinglettr pon├║ka.

Registr├ícia na ├║─Źet Missinglettr nevy┼żaduje CC a dostanete 14-d┼łov├║ sk├║┼íobn├║ verziu ak├ęhoko─żvek pl├ínu. Cho─Ćte do toho a sk├║ste to!

misslettr vytvori┼ą nov├║ kampa┼ł 01

krok 2: Po registr├ícii v slu┼żbe Missinglettr je ─Ćal┼í├şm krokom vytvorenie a konfigur├ícia a nov├Ż projekt. Pomyslite na projekt ako p├┤vodn├í webov├í str├ínka odkia─ż sa bud├║ vyh─żad├íva┼ą v┼íetky blogov├ę pr├şspevky. N├ízov projektu som si vybral ako WPExplorer a zadal som ned├ívny tutori├íl, ktor├Ż som nap├şsal.

Potom som pripojil svoj person├íl Twitter ├║─Źet a pokra─Źoval ─Ćal┼í├şm krokom. V ─Źase p├şsania tejto recenzie Missinglettr prip├║┼í┼ąa Twitter, Facebook (Str├ínky a skupiny) a LinkedIn (osobn├ę a firemn├ę zdroje). Podpora slu┼żby Moja firma na Googli bude ─Źoskoro k dispoz├şcii.

misslettr vytvori┼ą nov├║ kampa┼ł 02 vyberte ─Źasov├ę p├ísmo

krok 3: Potom vyberiem svoje konkr├ętne ─Źasov├ę p├ísmo a ─Źasy na uverejnenie soci├ílneho obsahu.

misslettr vytvori┼ą nov├║ kampa┼ł 03 pr├şspevok rozvrh

┼ít├ídium 4: V ─Ćal┼íom kroku v├ís Missinglettr po┼żiada o v├Żber predvolen├ęho pl├ínu publikovania. M├┤┼żete si kedyko─żvek vybra┼ą z nasleduj├║cich mo┼żnost├ş:

  • Stredn├í: 4 publik├ície v 2 t├Ż┼żdne (odpor├║─Źan├ę)
  • light: 9 publik├ície / rok
  • ┼Ąa┼żk├ę: 15 pr├şspevkov v 2 mesiaca

missinglettr vytvori┼ą nov├║ jazykov├║ integr├íciu kampane 04

krok 5: ─Äal┼í├şm krokom je v├Żber jazyka. Missinglettr v predvolenom nastaven├ş podporuje angli─Źtinu a m├┤┼żete ju zmeni┼ą pod─ża svojich po┼żiadaviek.

08 missinglettr vytvori┼ą nov├║ kampa┼ł 06 zna─Źky

krok 6: ─Äal┼íou obrazovkou je obrazovka zna─Źky, kde m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą obr├ízok, z├íkladn├║ farbu a n├ízov svojej zna─Źky. M├┤┼żete tie┼ż upravi┼ą meno autora.

09 misslettr vytvori┼ą nov├║ kampa┼ł

krok 7: V poslednom kroku mus├şte vybra┼ą bublinu ponuky, ktor├í sa v├ím najviac p├í─Źi, kliknite na tla─Źidlo ─Äalej a kampa┼ł Missinglettr za─Źne generova┼ą kampa┼ł.

10 misslettr vytvori┼ą nov├║ kampa┼ł 08 takmer hotovo

A za p├ír okamihov (v mojom pr├şpade mi to trvalo menej ako min├║tu) Missinglettr vytvor├ş Jednoro─Źn├í kampa┼ł na soci├ílnych m├ędi├ích z jedn├ęho blogov├ęho pr├şspevku.

11 ch├Żba, vytvorenie novej kampane 09 je hotov├ę

Presk├║manie kampane v oblasti soci├ílnych m├ędi├ş, ktor├║ automaticky vygenerovala Missinglettr

Ke─Ć Missinglettr vytvor├ş kampa┼ł, je ─Źas ju skontrolova┼ą. Proces presk├║mania je pomerne jednoduch├Ż. Prezrite si pr├şspevky, upravte ich alebo odstr├í┼łte tie, ktor├ę sa v├ím nep├í─Źia. Tu je preh─żad procesu:

12 automaticky vygenerovan├Żch zna─Źiek hash kampan├ş

V prvom kroku obrazovky kontroly kampane Missinglettr navrhne niektor├ę vlastn├ę vygenerovan├ę zna─Źky hash spolu s ich popularitou. Tieto zna─Źky hash sa pou┼żij├║ v ka┼żdom automaticky generovanom pr├şspevku.

M├┤┼żete odstr├íni┼ą alebo usporiada┼ą zna─Źky hash, ako napr├şklad smrek. Pre svoj pr├şspevok vo form├íte WP-CLI som vybral tieto zna─Źky hash:

13 vlastn├Żch ch├Żbaj├║cich zna─Źiek hash kampan├ş

Po kontrole hashtagov prejdite na ─Ćal┼í├ş krok.

14 ch├Żbaj├║cich preh─żadov kampane

Tu m├┤┼żete skontrolova┼ą v┼íetky publik├ície kampane. Sekvenciu pr├şspevkov m├┤┼żete pod─ża potreby upravova┼ą, maza┼ą alebo meni┼ą.

15 ch├Żbaj├║cich pr├şspevkov na kontrolu kampane

V pr├şpade jednotliv├Żch pr├şspevkov v├ím Missinglettr pon├║ka mo┼żnos┼ą zmeni┼ą textov├║ a obr├ízkov├║ cit├íciu, zvoli┼ą in├Ż obr├ízok alebo ho nepou┼żi┼ą. M├┤┼żete tie┼ż ru─Źne upravi┼ą cel├Ż obsah pr├şspevku.

Po kontrole a overen├ş pr├şspevkov v kampani prejdite na ─Ćal┼í├ş krok.

16 ch├Żba kone─Źn├í rev├şzia kampane

Toto je posledná obrazovka kontroly kampane, kde vyberiete trvanie kampane a aktivujete ju.

Riadenie kampan├ş na soci├ílnych sie┼ąach v Missinglettr

1) Preh─żad informa─Źn├ęho panela Missinglettr Social Media

17 preh─żad hlavn├ęho panela kampane

Informa─Źn├Ż panel Missinglettr v├ím poskytuje preh─żad o v├Żkonnosti va┼íej kampane a o v┼íetk├Żch nov├Żch kampaniach ─Źakaj├║cich na kontrolu.

Missinglettr preh─żad├í informa─Źn├Ż kan├íl RSS blogu, aby na┼íiel pr├şspevky blogu, ktor├ę neboli preveden├ę na kampane, a prid├í ich k nim ─îakaj├║ce kampane chvost. M├┤┼żete skontrolova┼ą tieto kampane a napl├ínova┼ą ich tak, aby sa zobrazovali na va┼íich soci├ílnych kan├íloch s cie─żom dosiahnu┼ą trval├║ n├ív┼ítevnos┼ą.

2) Vytvorte nov├Ż projekt v Missinglettr

18 ch├Żbaj├║ci akt├şvny panel projektu

Z├íkladnou jednotkou ├║─Źtu Missinglettr je projekt, tie┼ż zn├ímy ako zdroj, Je to v podstate kompatibiln├Ż blog, z ktor├ęho dostane obsah Missinglettr. Aktu├ílne p├şsmo na sn├şmke obrazovky je WPExplorer. Medzi projektmi m├┤┼żete prep├şna┼ą z rozba─żovacej ponuky.

V ─Źase p├şsania Missingletter podporuje blogy Wix, WordPress, Squarespace a Shopify.

19 ch├Żba pridanie nov├ęho projektu s

krok 1: Ak chcete prida┼ą nov├ę p├şsmo, vyberte polo┼żku Nov├í str├ínka z rovnakej rozba─żovacej ponuky.

20 ch├Żba pridanie nov├ęho projektu p2

krok 2: Zadajte n├ízov projektu a adresu URL informa─Źn├ęho kan├íla RSS na lokalite a spolo─Źnos┼ą Missinglettr automaticky generuje pr├şspevky zo soci├ílnych m├ędi├ş z blogov├Żch pr├şspevkov na tejto str├ínke.

3) Ch├Żbaj├║ce napl├ínovan├ę zobrazenie pr├şspevku v kalend├íri obsahu

21 ch├Żbaj├║ci kalend├ír obsahu

Napl├ínovan├Ż obsah Na tejto str├ínke sa zobrazuje kalend├ír obsahu soci├ílnych m├ędi├ş obsahuj├║ci v┼íetky akt├şvne kampane v projekte Missinglettr. Pr├şspevky m├┤┼żete presun├║┼ą my┼íou presunut├şm my┼íou z kalend├íra obsahu.

4) Meranie v├Żkonnosti kampane v

22 hlavn├Ż panel preh─żadov kampan├ş

Panel preh─żadov a analytika spolo─Źnosti Missinglettr zobrazuje kampane s najvy┼í┼íou v├Żkonnos┼ąou, celkov├Ż po─Źet kliknut├ş a najakt├şvnej┼íie soci├ílne m├ędi├í. Tla─Ź ├║dajov v pr├şpade organick├Żch publik├íci├ş v s├║─Źasnosti nie─Źo ch├Żba. Ur─Źite by to bola dobr├í metrika, ktor├í pom├┤┼że zmera┼ą mieru zobrazen├ş za kliknutie (lep┼íie zn├íme ako miera prekliknutia) pre va┼íe organick├ę pr├şspevky na soci├ílnych m├ędi├ích.

Dodato─Źn├ę funkcie Missinglettr

Nasleduj├║ce funkcie sa nach├ídzaj├║ na paneli konfigur├ície v slu┼żbe Missinglettr a m├┤┼żu sa pou┼żi┼ą na vytv├íranie vysoko personalizovan├Żch kampan├ş.

1) Uv├ídzajte bubliny a zna─Źky

23 ch├Żbaj├║cich inform├íci├ş o bublin├ích a zna─Źk├ích

M├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą ponuku bublinkov├Żch ┼íabl├│n a obmedzi┼ą ich tak, aby pou┼ż├şvali iba preddefinovan├║ mno┼żinu obr├ízkov. Pom├íha to udr┼żiava┼ą konzistentnos┼ą zna─Źky vo v┼íetk├Żch pr├şspevkoch.

2) Šablóny obsahu

24 ch├Żbaj├║cich ┼íabl├│n obsahu

┼áabl├│ny obsahu pom├íhaj├║ Missinglettr vytv├íra┼ą pr├şspevky na z├íklade ┼ít├Żlu p├şsania, ktor├ę zodpovedaj├║ jej hlasu zna─Źky. ┼áabl├│ny obsahu m├┤┼żete pou┼żi┼ą aj na vytv├íranie pr├şspevkov v soci├ílnych m├ędi├ích vo va┼íom vlastnom jazyku inom ako angli─Źtina.

25 ch├Żbaj├║ca ┼íabl├│na ├║pravy obsahu

Svoje vlastn├ę ┼íabl├│ny obsahu m├┤┼żete vytvori┼ą pomocou predvolen├Żch z├ístupn├Żch symbolov dostupn├Żch v slu┼żbe Missinglettr.

3) Obsahov├Ż program

26 ch├Żbaj├║ce pl├ínovanie obsahu

Missinglettr pon├║ka p├Ą┼ą predvolen├Żch pl├ínovac├şch ┼íabl├│n v rozmedz├ş od dvoch t├Ż┼żd┼łov do jedn├ęho roka. Na za─Źiatku tohto tutori├ílu vyberieme kalend├ír 4 publik├ície v 2 t├Ż┼żd┼łov. M├┤┼żete vytvori┼ą nov├ę ─Źasy uverejnenia alebo upravi┼ą existuj├║ce pod─ża svojich po┼żiadaviek.

4) Znovu uverejnite star├ę pr├şspevky blogu medzi t├Żm

Missinglettr podporuje publikovanie va┼íich existuj├║cich blogov├Żch pr├şspevkov v plnom rozsahu (a nie ako v├Ż┼łatok) na m├ędiu. T├║to funkciu v┼íak m├┤┼żete povoli┼ą iba pri vytv├íran├ş novej kampane.

Upozor┼łujeme, ┼że zverejnenie k├│pie existuj├║ceho blogov├ęho pr├şspevku na m├ędiu by mohlo ma┼ą negat├şvny vplyv na SEO va┼íich str├ínok, pokia─ż nebude obsah spr├ívne distribuovan├Ż. Missinglettr sa o to postar├í pomocou kanonick├Żch odkazov na m├ędiu, ktor├ę cituj├║ svoj blogov├Ż pr├şspevok ako p├┤vodn├Ż zdroj obsahu. T├║to funkciu by ste v┼íak mali pou┼ż├şva┼ą opatrne.

5) Vlastn├ę skr├íten├ę adresy URL a ─Ćal┼íie

27 ch├Żbaj├║cich vlastn├Żch skr├íten├Żch adries URL

Missinglettr pou┼ż├şva lettr.ai dom├ęna na skr├ítenie va┼íich odkazov na soci├ílnych sie┼ąach. Podporuje tie┼ż skracov├íva─Źe adries URL tret├şch str├ín, ako s├║ Bitly, Replug, PixelMe, Short.cm a JotURL. M├┤┼żete sa tie┼ż rozhodn├║┼ą, ┼że nepou┼ż├şvate ┼żiadne skracova─Źe adries URL, hoci sa to neodpor├║─Źa.

Missinglettr tie┼ż podporuje prid├ívanie vlastn├Żch parametrov UTM do odkazov publikovan├Żch v napl├ínovan├Żch pr├şspevkoch. T├Żmto sp├┤sobom z├şskate panoramatick├Ż preh─żad o celkovej n├ív┼ítevnosti, ktor├║ prispeli va┼íe kampane Missinglettr, priamo z hlavn├ęho panela slu┼żby Google Analytics.

M├┤┼żete tie┼ż prida┼ą predvolen├ę zna─Źky hash, ktor├ę sa maj├║ prida┼ą do ka┼żd├ęho pr├şspevku, alebo ├║plne zak├íza┼ą zna─Źky hashtag.

Cenov├í strat├ęgia Missinglettr

cenov├Ż model ch├Żba janu├ír 2020

Tam je 3 Jednoduch├ę cenov├ę pl├íny Missinglettr s bezplatnou 14-d┼łovou sk├║┼íobnou verziou kreditnej karty. Na ro─Źn├Ż pl├ín dostanete aj dva mesiace zadarmo.

Blogger program stoj├ş 15 dol├írov mesa─Źne a zah┼Ľ┼ła 1 zdroj obsahu (alebo projekt), 3 soci├ílne profily, 1 000 napl├ínovan├Żch pr├şspevkov a pr├şstup jedn├ęho pou┼ż├şvate─ża.

dohoda program stoj├ş 47 dol├írov mesa─Źne a zah┼Ľ┼ła 3 zdroje obsahu, 8 soci├ílne profily, 5, 000 napl├ínovan├Żch pr├şspevkov a neobmedzen├Ż pr├şstup pou┼ż├şvate─żov. V z├ísade m├┤┼żete spravova┼ą pr├ştomnos┼ą troch zna─Źiek na soci├ílnych sie┼ąach. Obchodn├Ż pl├ín obsahuje aj ─Ćal┼íie funkcie, ako napr├şklad automatick├ę generovanie cenov├Żch pon├║k, vlastn├Ż kalend├ír publik├íci├ş, vlastn├ę ┼íabl├│ny publik├íci├ş, automatick├í publik├ícia v strednej a pokro─Źilej anal├Żze. ├Ürove┼ł podpory pon├║kan├í v pl├ínoch Blogger a Business je predov┼íetk├Żm rovnak├í.

kancel├íria program stoj├ş 147 dol├írov mesa─Źne a zah┼Ľ┼ła 7 zdroje obsahu, 25 soci├ílnych profilov, 10 000 napl├ínovan├Żch pr├şspevkov a neobmedzen├Ż pr├şstup pou┼ż├şvate─żov. Na vrchole v┼íetk├ęho v obchodnom pl├íne z├şskate ┼ípecializovan├ęho spr├ívcu ├║─Źtov funkcie s bielym pozad├şm, z├íkazn├şcke ├║─Źty (k dispoz├şcii na po┼żiadanie), vlastn├ę spr├ívy vo form├íte PDF a prioritn├║ podporu.

Ktor├Ż pl├ín Missingettr by ste si mali zvoli┼ą?

  • Ak ste bloger alebo solopreneur, pl├ín Missinglettr Blogger by bol pre v├ís ten prav├Ż.
  • Podnikate─żsk├Ż pl├ín je najvhodnej┼í├ş pre zna─Źky s viacer├Żmi produktmi (a preto aj pre profily soci├ílnych m├ędi├ş) a pre solopr├ęnov, ktor├ş pon├║kaj├║ zna─Źkov├ę soci├ílne slu┼żby.
  • Pl├ín agent├║ry je vhodn├Ż pre mal├ę agent├║ry v oblasti soci├ílnych m├ędi├ş alebo soloprenistky pon├║kaj├║ce slu┼żby soci├ílnych m├ędi├ş mal├Żm a stredn├Żm klientom.

zakon─Źovacie

Tvorba epick├ęho obsahu je pravdepodobne najd├┤le┼żitej┼í├şm faktorom ├║spechu marketingu obsahu. Druh├Żm najd├┤le┼żitej┼í├şm faktorom je nepochybne propag├ícia obsahu.

Existuje nieko─żko sp├┤sobov, ako propagova┼ą svoj obsah, vr├ítane distrib├║cie, pr├şspevkov pre host├ş, kampan├ş na podporu soci├ílnych siet├ş, v├Żbuchov noviniek a propag├ície na vlastn├Żch kan├íloch soci├ílnych m├ędi├ş. Posledn├í ─Źas┼ą je miesto, kde Missinglettr prich├ídza, ─Źo v├ím pom├┤┼że u┼íetri┼ą ─Źas a z├írove┼ł zv├Ż┼íi┼ą n├ív┼ítevnos┼ą va┼íich blogov zadarmo!

─îo si mysl├ş┼í o Missinglettr? Ak├ę funkcie by ste chceli vidie┼ą ─Ćalej? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch ni┼ż┼íie!