Pomocou medzerníka pre službu Push to Talk môžete volať …

Zoom je svetová obľúbená aplikácia počas pandémie COVID-19. Napriek jeho očividnému zneužívaniu súkromia a histórii prekvapivo zlých bezpečnostných dier ľudia využívajú službu videokonferencií na diaľkové vyučovanie, konferenčné hovory a virtuálne stretnutia.

Ak vy alebo váš nadriadený alebo tvrdohlavý člen rodiny budete trvať na používaní tohto softvéru namiesto jednej z bezpečnejších alternatív Zoom, tento tip Mac vám ušetrí veľa problémov. Použitím funkcie Push to Talk sa životnosť zoomu podstatne zjednoduší.

Medzerník aktivuje stlmenie priblíženia

Jednoduchá rada pochádza z oprávnenia spoločnosti Zoom Glenn Fleishman, ktorý (doslova) píše knihu na túto tému.

Namiesto toho, aby ste stlmili zvuk zakaždým, keď chcete kašľať, napiť sa vody alebo zavolať šteniatku za dobrého chlapca, kto je dobrý chlapec? – Hneď ako začne hovor, musíte stlmiť Zoom. Potom, keď chcete hovoriť, stlačte medzerník. Toto aktivuje zvuk, iba ak držíte medzerník.

Toto je zväčšenie úrovne ninja. Nielen to je zábava: Budete sa cítiť, akoby ste používali vysielačku, ktorá je oficiálne najlepšou formou komunikácie na dlhé vzdialenosti, ale je tiež inteligentná. Priblíženie týmto spôsobom znamená, že sa nikdy nedopustíte a že váš šéf bude počuť vaše stonanie, keď vám bude pridelená ďalšia zbytočná úloha.

Na to si môže chvíľu trvať. Určite budete niekoľkokrát zabudnúť stlačiť medzerník a nakoniec sa porozprávať so sebou. Ale potom bude jediným problémom to, že nebude neustále hovoriť „Over“ alebo „Roger that“.

Funkcia Push to Talk funguje na počítačoch Mac aj Mac Windows PC

Služba Push to Talk by mala byť všade

Stlačenie medzerníka pre funkciu push-to-talk by sa malo stať predvoleným správaním pre všetok softvér na konferenčné hovory. Alebo by to malo byť predvolené, keď stlmíte mikrofón. Ak by bolo predvolene povolené, spôsobilo by to príliš veľa bolesti hlavy pre nových používateľov a volajúcich hostiteľov. Zdá sa mi však, že toto je vlastnosť, ktorá sa veľmi, veľmi rýchlo rozšíri z úst.

Už nikdy nebudete musieť počúvať jedného zo svojich spoluhráčov, ktorý bude žuť počas virtuálnej krčmy. Už nikdy by ste neboli zatknutí pre štekajúcu smiech pri poslednej „iniciatíve“ vášho šéfa. A keď už sme pri tom, ako to platí aj pre vaše video?