Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Pomocou aplik├ície Volumizer nakonfigurujte hlasitos┼ą zariadenia iPhone pod─ża jednotliv├Żch aplik├íci├ş

Pomocou aplik├ície Volumizer nakonfigurujte hlasitos┼ą zariadenia iPhone pod─ża jednotliv├Żch aplik├íci├ş 1

V z├ívislosti od toho, ako pou┼ż├şvate svoj iPhone, m├┤┼żete rad┼íej zv├Ż┼íi┼ą hlasitos┼ą v niektor├Żch aplik├íci├ích a necha┼ą ostatn├ę na ni┼ż┼íej ├║rovni hlasitosti. Apple poskytuje vyladenie hlasitosti tejto ve─żkosti v syst├ęme iOS hne─Ć po vybalen├ş, ale vol├í sa vyladenie ├║tek z v├Ązenia Volumizer od v├Żvoj├íra iOS SynnyG, m├┤┼żete ma┼ą svoj kol├í─Ź a jes┼ą ho tie┼ż.

Volumizer prin├í┼ía vylep┼íenia ├║rovne hlasitosti v syst├ęme iOS, vr├ítane nastavenia hlasitosti pod─ża aplik├íci├ş, vylep┼íen├ş orient├ície na ┼í├şrku a ─Ćal┼í├şch mo┼żnost├ş.

Po in┼ítal├ícii volumiz├ítora n├íjdu pou┼ż├şvatelia v aplik├ícii Nastavenia vyhraden├║ tabuku preferenci├ş, v ktorej m├┤┼żu vyladenie nakonfigurova┼ą pod─ża svojich potrieb:

Pomocou aplik├ície Volumizer nakonfigurujte hlasitos┼ą zariadenia iPhone pod─ża jednotliv├Żch aplik├íci├ş 2

Tu m├┤┼żete:

  • Na po┼żiadanie prep├şnajte volumiz├ęr
  • Ak ste v re┼żime na ┼í├şrku, obr├í┼ąte tla─Źidl├í hlasitosti
  • Prepn├║┼ą predvolen├║ ├║rove┼ł hlasitosti v celom syst├ęme
  • Povoli┼ą obnovenie hlasitosti po zatvoren├ş aplik├ície, kde bola nastaven├í ├║rove┼ł vlastnej hlasitosti
  • Nakonfigurujte predvolen├║ ├║rove┼ł hlasitosti a prira─Ćte ju konkr├ętnym aplik├íci├ím
  • Nakonfigurujte stredne n├şzku ├║rove┼ł hlasitosti a prira─Ćte ju konkr├ętnym aplik├íci├ím
  • Nakonfigurujte predvolen├║ stredn├║ ├║rove┼ł hlasitosti a prira─Ćte ju konkr├ętnym aplik├íci├ím
  • Nakonfigurujte predvolen├║ stredn├║ ├║rove┼ł hlasitosti a prira─Ćte ju konkr├ętnym aplik├íci├ím
  • Nakonfigurujte predvolen├║ ├║rove┼ł hlasitosti a prira─Ćte ju konkr├ętnym aplik├íci├ím

Na tomto vylep┼íen├ş sa n├ím ve─żmi p├í─Źi mo┼żnos┼ą nakonfigurova┼ą preferovan├║ ├║rove┼ł hlasitosti pre konkr├ętne aplik├ície. Napr├şklad m├┤┼żete zvy─Źajne po─Ź├║va┼ą hudbu pri hlasitosti 50%, ale iba sledova┼ą Facebook vide├í s 25% alebo menej, aby sa predi┼ílo ne┼żiad├║cim v├Żbuchom na verejnosti. Toto vyladenie je prisp├┤soben├ę tak├Żmto ─Źinnostiam, ale tie┼ż rob├ş omnoho viac.

Pokia─ż ide o invertovanie tla─Źidiel na nastavenie hlasitosti, vylep┼íenie sp├┤sob├ş, ┼że tla─Źidlo zn├ş┼żenia hlasitosti zv├Ż┼íi hlasitos┼ą a tla─Źidlo zv├Ż┼íenia hlasitosti zn├ş┼żi hlasitos┼ą, ke─Ć je sl├║chadlo orientovan├ę v re┼żime na ┼í├şrku. Zd├í sa, ┼że to d├íva zmysel iba z h─żadiska pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania, ale veci sa vr├ítia do norm├ílu po orient├ícii zariadenia na v├Ż┼íku.

Volumizer je inzerovan├Ż tak, aby pracoval so v┼íetk├Żmi zariadeniami so zlomen├Żm v├Ązen├şm so syst├ęmom iOS 7 a┼ż 13 a je dostupn├ę z repozit├íra Packix za $0.99, Ak h─żad├íte roz┼í├şrenie svojich kapac├şt zameran├Żch na objem, potom sa s tak├Żm vyladen├şm vy┼ąa┼żte.

Chcete nain┼ítalova┼ą Volumizer na svoje z├ílo┼żen├ę sl├║chadlo? V ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch diskutujte o tom, pre─Źo alebo pre─Źo nie.