Polaris Navigation GPS: Navig├ícia pre Prieskumn├şka vo v├ís

V├Ą─Ź┼íina naviga─Źn├Żch aplik├íci├ş m├í jednoduch├Ż dizajn, ktor├Ż nasmeruje, ktorou cestou alebo cestou sa m├íte dosta┼ą do cie─ża. Ukladanie ved─ża seba v┼íak prakticky neznamen├í rozdiel medzi ich hlavnou funk─Źnos┼ąou. Polaris Navigation GPS je v┼íak nie─Źo in├ę.

Aplik├ícia Polaris Navigation GPS je jednou z najunik├ítnej┼í├şch aplik├íci├ş GPS pre Android. Ni─Ź├ş formu svojimi praktick├Żmi a vysoko informat├şvnymi vlastnos┼ąami. Je to aplik├ícia, ktor├í bola navrhnut├í s oh─żadom na dobrodru┼żstvo v ter├ęne a ukazuje sa hne─Ć od za─Źiatku.

Ak teda pl├ínujete v├Żlet po n├írodnom parku alebo sa chyst├íte na t├║ru, d├┤razne odpor├║─Źam pou┼żi┼ą vo svojom smartf├│ne GPS Polaris Navigation GPS.

Dobro

Polari Navigation GPS – ako u┼ż n├ízov napoved├í – jeho funkcie dobre z├ívisia od glob├ílneho pozi─Źn├ęho syst├ęmu. Okrem toho existuj├║ aj u┼żito─Źn├ę funkcie, ako napr├şklad:

Integr├ícia s mapami Google. Plne funk─Źn├Ż kompas so zemepisnou ┼í├şrkou, d─║┼żkou, stup┼łom, nadmorskou v├Ż┼íkou a barometrom. Vymenite─żn├ę jednotky Podporuje r├┤zne typy m├íp (Atlas, NASA, Topographic, USGS, Toporama, Nautical) Stiahnite si podrobn├ę kontinent├ílne mapy Odosla┼ą aktu├ílnu polohu e -mailom alebo SMSTrack v├Żchod slnka /z├ípad slnkaZaznamen├íva┼ą trasy (z├íznam trasy na pozad├ş) Vytv├íra┼ą body na trase V ter├ęne, na ceste, na mori

Zl├Ż

Napriek tomu, ┼że ide o v├Żkonn├║ a na funkcie bohat├║ naviga─Źn├║ aplik├íciu, ani z─Ćaleka to nie je dokonal├ę. V├Ą─Ź┼íinou sa v┼íetky funkcie nevyu┼ż├şvaj├║ naplno.

Jednoduch├ę pou┼żitie by mohlo by┼ą lep┼íie. Niektor├ę ─Źasti aplik├ície sp├┤sobuj├║, ┼że telef├│n je oneskoren├Ż. V skuto─Źnosti v├ím neposkytuje ter├ęnne stopy (mus├şte ich najsk├┤r zaznamena┼ą).

Spodn├Ż riadok

Ak h─żad├íte n├ístroj alebo naviga─Źn├║ aplik├íciu, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na dobrodru┼żn├ę cesty v ter├ęne alebo dokonca na cest├ích, potom je aplik├ícia Polaris Navigation GPS skvelou mo┼żnos┼ąou na zv├í┼żenie. Najlep┼íia vec na tejto aplik├ícii je jej vstavan├Ż kompasov├Ż n├ístroj. Navy┼íe, schopnos┼ą zaznamen├íva┼ą svoje stopy je ur─Źite funkcia, ktor├║ v├Ą─Ź┼íina ocen├ş. Jedin├Żm probl├ęmom v┼íak je, ┼że aplik├ícia je ve─żmi z├ívisl├í od syst├ęmu GPS, ako nazna─Źuje n├ízov. Ak teda nem├íte ┼żiadne internetov├ę pripojenie ani sign├íl, niektor├ę funkcie tejto aplik├ície bud├║ zbyto─Źn├ę.

Nakoniec by ste mali zv├í┼żi┼ą aplik├íciu offline navig├ície pre Android.

Inštalácia a zavedenie

Aplik├ícia Polari Navigation GPS je k dispoz├şcii v obchode Play. Vyh─żadajte aplik├íciu alebo kliknite na odkaz ni┼ż┼íie. Ak pou┼ż├şvate smartphone, ktor├Ż nie je syst├ęmom Android, nav┼ít├şvte obchod s aplik├íciami v├í┼ího opera─Źn├ęho syst├ęmu.

Cover art
Google Play

Rozhranie (GUI)

Ak aplik├íciu Polaris Navigation GPS pou┼ż├şvate prv├Żkr├ít, bude si chv├ş─żu zvyka┼ą. Ke─Ć spust├şte aplik├íciu, na hlavnej obrazovke sa zobraz├ş ve─ża inform├íci├ş. Na┼í┼ąastie je v┼íetko kategorizovan├ę. Pomocou n├ístroja kompas uvid├şte v┼íetky inform├ície od zemepisnej ┼í├şrky po zemepisn├║ d─║┼żku, magnetick├Ż kurz k skuto─Źn├ęmu smeru, ako aj nadmorsk├║ v├Ż┼íku, r├Żchlos┼ą, vzdialenos┼ą a ─Źas.

Okrem toho existuje ve─ża mo┼żnost├ş a n├ístrojov, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą. Nebudem ich prech├ídza┼ą jeden po druhom, preto┼że v┼íetci s├║ tam, aby v├ím poskytli pomoc, kedyko─żvek zist├şte, ┼że to potrebujete. To tie┼ż zah┼Ľ┼ła r├┤zne typy m├íp, funkcie sledovania z├ípadu/v├Żchodu slnka, sledova─Ź satelitov a ─Ćal┼íie.

Pokia─ż ide o to, ─Źo som spomenul vy┼í┼íie, aplik├ícia do zna─Źnej miery z├ívis├ş od syst├ęmu GPS. Ak teda vo svojom smartf├│ne zapnete GPS, aplik├ícia v├ím bude schopn├í plne poskytn├║┼ą presn├ę merania a v├Żsledky. Tie┼ż z├şskate pr├şstup k v┼íetk├Żm jeho funkci├ím a funkci├ím.

Sk├║senosti pou┼ż├şvate─żov

Navigácia GPS Polaris

Pokia─ż ide o pou┼ż├şvate─żsk├ę sk├║senosti, aplik├ícia Polaris je pre za─Źiato─Źn├şkov dos┼ą ┼ąa┼żk├í, najm├Ą pre t├Żch, ktor├ş netu┼íia, ako pou┼ż├şva┼ą kompas na navig├íciu. Ak ste teda niek├Żm, kto si cen├ş d├┤le┼żitos┼ą zemepisnej ┼í├şrky, d─║┼żky, nadmorskej v├Ż┼íky at─Ć. … pri lezen├ş na hory alebo pri plavbe po moriach, potom je t├íto aplik├ícia pre v├ís. V opa─Źnom pr├şpade je lep┼íie spo─żahn├║┼ą sa na sprievodcov, ktor├ş sa v danej oblasti orientuj├║, ako na pou┼ż├şvanie komplikovanej naviga─Źnej aplik├ície.

Aj ke─Ć je to pre turistov, horolezcov a turistov do ter├ęnu-je to mimoriadne u┼żito─Źn├í aplik├ícia, ktor├í dok├í┼że maximalizova┼ą v├í┼í vonkaj┼í├ş z├í┼żitok a bezpe─Źnos┼ą v divo─Źine.

Vy┼żaduje sa povolenie na pr├şstup

Polaris Navigation GPS bude prirodzene potrebova┼ą ur─Źit├ę inform├ície z v├í┼ího smartf├│nu. Bude potrebn├ę nain┼ítalova┼ą niektor├ę mapy do miestneho ├║lo┼żn├ęho priestoru, ak sa ich rozhodnete stiahnu┼ą. Kedyko─żvek bude vedie┼ą, kde sa nach├ídzate, ale na to je aplik├ícia ur─Źen├í.

Záver

Polaris Navigation GPS je zvl├í┼ítna aplik├ícia; dobr├Ż druh zvl├í┼ítneho, v┼íak. Hlavn├í obrazovka tejto aplik├ície ohrom├ş mnoho potenci├ílnych pou┼ż├şvate─żov. Na druhej strane bude aplik├ícia ur─Źite pr├şnosom, ak je pou┼ż├şvate─ż zvyknut├Ż pou┼ż├şva┼ą naviga─Źn├ę aplik├ície.

polaris-navigation-gps-app-tra

Ak sa chcete so svojimi kamar├ítmi vyda┼ą na v├Żpravu do divo─Źiny, Polaris Navigation GPS je skvel├í aplik├ícia, ktor├║ m├┤┼żete pou┼żi┼ą. Hoci pre za─Źiato─Źn├şkov m├┤┼że existova┼ą strm├í krivka u─Źenia. Je v┼íak tie┼ż d├┤le┼żit├ę poznamena┼ą, ┼że odmeny stoja za ka┼żd├║ investovan├║ min├║tu.

Radi sa vyd├ívate po ceste menej cestovan├ş? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch ni┼ż┼íie to najkraj┼íie miesto, na ktor├ę ste cestovali.