Pokročilý variant Sharpu Aquo S3 je dodávaný s SD660 a bezdrôtovým nabíjaním

Pokročilý variant Sharpu Aquo S3 je dodávaný s SD660 a bezdrôtovým nabíjaním 1

Japonská spoločnosť uviedla smartfón Sharp Aquos S3 na Taiwan v marci tohto roku. Je nástupcom Sharp Aquos S2 a prichádza s prepracovanými zárezmi a väčšou obrazovkou. Aquos S3 má na palube rovnaký procesor ako jeho predchodca. Teraz spoločnosť uviedla na trh ďalší zdokonalený model Sharp Aquos S3. Nový pokročilý variant telefónu prichádza s väčším množstvom pamäte RAM, výkonnejším procesorom, bezdrôtovým nabíjaním a ďalšími funkciami.

Sharp Aquos S3 pokročilý variant 3

Sharp Aquos S3 má dizajn zo skla a v hornej časti je drážka podobná iPhone X. Nová pokročilá verzia telefónu sa dodáva rovnako 6obrazovka s rozlíšením 2280 × 1080 pixelov a 18:9 pomer strán. Obrazovka telefónu je chránená 2.5D zakrivené sklo Corning Gorilla od nuly. Nový Sharp Aquos S3 poháňaný hodinami CPU Octa-COre 2,2 GHz spolu s čipovou sadou Qualcomm Snapdragon 660. Originálny Aquos S3 má na palube čipovú súpravu Snapdragon 630.

Pokročilá edícia Sharp Aquos S3 má 6 GB RAM a 128 GB možnosť interného úložiska. Telefón má tiež slot pre micro SD, ktorý podporuje až 128 GB externé úložisko. Pokiaľ ide o grafiku, prichádza s Adreno 512 pre lepší grafický zážitok. Na zadnej strane sú dva senzory fotoaparátu, dvojitý blesk LED blesk a 2x bezstratová transfokácia. K dispozícii je 12-megapixlový hlavný fotoaparát s funkciou f /1,7 clona a 1.4um pixelová veľkosť a 13 megapixlový sekundárny fotoaparát s režimom na výšku. Vpredu má 16-megapixlový fotoaparát pre selfie a videohovory. Predná kamera tiež podporuje funkciu uzamknutia tváre.

Sharp Aquos S3 pokročilý variant

Telefón sa naplnil rovnakým 3, 200mAh kapacita batérie vo vnútri tela spolu s rýchlym nabíjaním 3,0 rýchla podpora. Teraz podporuje nový model Aquos S3 7.5W Qi bezdrôtové nabíjanie. Na zadnej strane telefónu je skener odtlačkov prstov. Stále funguje na systéme Android 8,0 Operačný systém Oreo je už po vybalení spolu so špičkovým používateľským rozhraním Sharps Smile UX.

Sharp Aquos S3 pokročilý variant 2

Pokiaľ ide o pripojenie, Aquos S3 podporuje duálnu SIM 4G VoLTE, duálne pásmo Wi-Fi 802.11ac, NFC, Bluetooth 5,0, GPS a GLONASS, USB typ C. Dodáva sa aj s akcelerometrami, gyroskopmi, odtlačkami prstov, magnetickými snímačmi, snímačmi priblíženia a okolitého svetla.

Spoločnosť uviedla na Taiwan modernú verziu Shar Aquos S3. Je k dispozícii iba v čiernej farbe. Telefón bude mať cenovú známku NTD 13 999 (~ 470 $, 31 570 Rs). Aquos S3 bude uvedený do predaja 11. júna.