Pokles funkcie Pixel spoločnosti Google na marec môže pridať plánovanie v tmavom režime, ďalšie vylepšenia

Majitelia pixelov môžu mať čoskoro nejaké nové funkcie na hranie.

Google údajne plánuje ďalší pokles funkcie Pixel na marec 2020. Ľudia na 9to5Google zistili, že v aktualizácii aplikácie Pixel Tips, ktorá bola vydaná dnes, existuje nový súbor s názvom „tips_sw_202003a.json“.

Tento názov súboru je pozoruhodný, pretože predtým, ako spoločnosť Google vydala svoju prvú funkciu Pixel v decembri 2019, dostala aplikácia Pixel Tips aktualizáciu, ktorá obsahovala nový súbor s názvom „tips_sw_201912a.json“. V priebehu niekoľkých týždňov boli funkcie pomenované v tomto súbore nasadené vlastníkom Pixelu ako súčasť poklesu funkcie v decembri.

Čo by teda mohlo byť v marci poklesu funkcie? Plánovanie v tmavom režime pre jedného. Nový súbor Pixel Tips obsahuje reťazce, ktoré hovoria napríklad: „Temná téma sa automaticky zapína pri západe slnka“ a „Téma„ Naplánovať temnú farbu “. ,

Karty a preukazy sú ďalšou funkciou, ktorá by mala prísť s marcovým poklesom funkcie. Vďaka tomu budete mať rýchly prístup k svojej peňaženke Google Pay z ponuky vypínača telefónu.

Nový súbor Pixel Tips obsahuje odkaz na „Tips_powerkey_features“, ako aj na reťazce, ktoré hovoria napríklad „Karty a nastavenia povolení“, „Rýchly prístup k peňaženke“ a „Stlačením a podržaním tlačidla napájania získate prístup k platobným metódam, priechodom a núdzové informácie ".

Nové gesto Motion Sense pre Pixel 4 údajne prichádzajú aj majitelia. Vďaka tomu budete môcť „dotýkať sa“ nového zariadenia Pixel 4 na prehrávanie alebo pozastavenie zvuku.

V novom súbore Pixel Tips existujú reťazce, ktoré odkazujú na túto novú funkciu, napríklad „Pomocou rýchlych gest pozastavte alebo preskočte skladby“ a „pozastavte alebo obnovte hudbu klepnutím na vzduch nad telefónom“.

Nová aplikácia Pixel Tips naznačuje, že aplikácia Personal Safety od spoločnosti Google s detekciou automobilových nehôd, o ktorej sme sa dozvedeli minulý rok, bude tiež zahrnutá do poklesu funkcie March. V aplikácii Pixel tips je uvedený odkaz na „tips_carcrash“, ako aj na reťazce, ako napríklad „Získajte pomoc pri volaní na tiesňové služby po autonehode“ a „Pri detekcii automobilového zlyhania môže váš telefón zavolať pohotovostné služby“.

Zatiaľ nie je slovo o tom, kedy presne môže dôjsť k poklesu funkcie marca, ale spoločnosť Google oznámila predchádzajúcu aktualizáciu začiatkom decembra, aby sme ju mohli vidieť hneď ako budúci týždeň. Nielenže je vzrušujúce, že Google prináša do telefónov Pixel niekoľko ďalších nových funkcií, ale niektoré z týchto funkcií boli predtým považované za súčasť systému Android 11. Teraz to vyzerá, že na aktualizáciu systému Android 11 nebudeme musieť čakať na aktualizáciu. ,