Pokia─ż nezmen├şte nov├ę nastavenie, Mapy Google bud├║ vo va┼íom iPhone ROZBIT├ë

Pou┼ż├şvatelia M├íp GOOGLE musia s├║hlasi┼ą s niektor├Żmi nov├Żmi podmienkami, inak ich aplik├ícia prestane spr├ívne fungova┼ą.

Tento t├Ż┼żde┼ł sa pou┼ż├şvate─żov za─Źne p├Żta┼ą, ─Źi im vyhovuje zdie─żanie ├║dajov o ich polohe na zlep┼íenie slu┼żby.

Pod─ża MSPoweruser, u┼ż├şvatelia M├íp Google dostan├║ v├Żzvu do aplik├ície.

├Üdajne sa v ┼łom uv├ídza: ÔÇ×Ako naviga─Źn├ę ├║daje zlep┼íuj├║ Mapy. Google pou┼ż├şva naviga─Źn├ę ├║daje va┼íich a in├Żch ─żud├ş na vylep┼íenie M├íp pre v┼íetk├Żch.

ÔÇ×Pri navig├ícii Google zhroma┼ż─Ćuje podrobnosti, ako napr├şklad polohu GPS a trasu, ktorou ste pre┼íli.

ÔÇ×Tieto ├║daje m├┤┼żu by┼ą pou┼żit├ę na zvidite─żnenie inform├íci├ş vr├ítane dopravn├Żch podmienok v re├ílnom ─Źase a preru┼íenia dopravy pre ostatn├Żch a pom├┤┼żu im n├íjs┼ą najr├Żchlej┼íiu trasu.

ÔÇ×Tieto aktualiz├ície mapy nebud├║ priraden├ę k v├í┼ímu ├║─Źtu Google alebo zariadeniu.ÔÇť

Ak sa odhl├ísite, strat├şte pr├şstup k d├┤le┼żit├Żm funkci├ím.

To zah┼Ľ┼ła podrobn├║ podrobn├║ navig├íciu a hlasov├║ sp├Ątn├║ v├Ązbu.

Zoznam trás však stále dostanete.

Google na svojom webe vysvet─żuje, ako naviga─Źn├ę ├║daje funguj├║.

Vysvet─żuje to: ÔÇ×Ke─Ć pou┼ż├şvate podrobn├║ navig├íciu v Map├ích Google, Google zhroma┼ż─Ćuje ├║daje, ktor├ę ka┼żd├ęmu pom├íhaj├║ odr├í┼ża┼ą svet v re├ílnom ─Źase.

ÔÇ×├Üdaje, ako napr├şklad: poloha GPS, re┼żim dopravy, podrobnosti navig├ície, ako napr├şklad trasa, ktorou ste i┼íli, ├║daje senzorov z va┼íich zariaden├ş, napr├şklad barometer.

ÔÇ×Google pou┼ż├şva va┼íe ├║daje samotn├ę alebo v kombin├ícii s in├Żmi na vylep┼íenie M├íp, ako napr├şklad: zlep┼íenie navig├ície, navrhovanie r├Żchlej┼í├şch alternat├şvnych tr├ís na ├║sporu ─Źasu, zobrazovanie aktualiz├íci├ş v re├ílnom ─Źase, ako je doprava, preru┼íenia prev├ídzky a poveternostn├ę podmienkyÔÇť.

Dod├íva sa v ┼łom: ÔÇ×Zhroma┼ż─Ćujeme iba naviga─Źn├ę ├║daje, ktor├ę potrebujeme na to, aby sme v┼íetk├Żm poskytli najlep┼íie prostredie M├íp – po spracovan├ş sa odstr├ínia.

ÔÇ×Aktualiz├ície mapy neprirad├şme k v├í┼ímu ├║─Źtu Google alebo zariadeniu.ÔÇť

Tajomn├í mimozemsk├í form├ícia ÔÇ×┼íes┼ąuholn├şkaÔÇť na austr├ílskom pobre┼ż├ş zm├Ątila internet po tom, ako mama zverejnila obr├ízok v Map├ích Google

V ─Ćal┼í├şch novink├ích, AppleNajnov┼í├ş softv├ęr iOS 15 by mohol by┼ą celosvetovo vydan├Ż u┼ż bud├║ci mesiac.

WhatsApp pracuje na funkcii, v─Ćaka ktorej by va┼íe spr├ívy mohli zmizn├║┼ą po 90 d┼łoch.

A, Twitter mus├ş vykona┼ą zmeny vo svojom redizajne aplik├ície po tom, ako sa pou┼ż├şvatelia s┼ąa┼żuj├║ na bolesti hlavy a migr├ęny.

Plat├şme za va┼íe pr├şbehy! M├íte pr├şbeh pre Na┼í├şm cie─żom je by┼ą va┼í├şm t├şm techniky a vedy? Po┼ílite n├ím e-mail na adresu