Pokemon Únik kódu GO Fest ukazuje hlavnú obľúbenú novinku fanúšikov Mythical

Neohrození hľadači budúcich údajov sa pozreli na kódy dodané s najnovšou verziou Pokemon Choďte tento týždeň a nájdite niekoľko tajomstiev. Skoré nahliadnutia do aktualizácií hry sa dajú nájsť, ak človek vie, kde hľadať – a tohtotýždňová aktualizácia hry zahŕňala DOOZY úniku ako takého. V tomto mieste vydáme UPOZORNENIE SPOILERU pre tých z vás, ktorí chcú zostať nadšení a prekvapení tým, čo príde ďalej.

Ak ste pripravení byť prekvapení, ale chcete počkať, kým sa udalosť uskutoční, vráťte sa teraz! Pozrime sa na malý náhľad hry, ktorá bude mať tento víkend najväčšiu hernú udalosť, doplnenú odhalením hry Mythical. Pokemon to sa ešte v hre v žiadnej forme neobjavilo.

The Pokemon Pokeminerov na Silph Road našiel nikto iný ako Hoopa! Si prekvapený? Toto je mýtické Pokemon Hoopa, ten istý Hoopa, ktorý mal svoj vlastný Pokemon špeciálne vydanie filmu. To je Pokemon ktorého právomoci sa zdali tak nemožne najvyššie, že sme si mysleli, že neexistuje spôsob, akým by vstúpil do ríše Pokemon Choď – ale hej! Tu je!

Podľa uniknutých dialógov z hry profesorka Willowová hovorí – alebo povie – „Bola som práve na prechádzke a bola som svedkom toho najneuveriteľnejšieho pohľadu. Na oblohe sa objavilo niekoľko prstencov, a keď som sa na nich pozeral, stalo sa niečo skutočne pozoruhodné. “ Willow ďalej hovorí: „Legendárne Pokémon sa začal vynárať z prsteňov akoby mágiou! “

Žiaľ, zdá sa, že Hoopa v skutočnosti nebude k dispozícii na zachytenie POČAS udalosti. Ľudia na štadióne GO navrhli (ako je uvedené v Tweete nižšie), že hoci sa Hoopa objaví na GO Feste 2021, nebude možné ho chytiť. Je veľmi pravdepodobné, že Hoopa bude hrať podobnú úlohu ako film, pričom uvedie Legendary Pokemon aby hráči bojovali. Hovoríme divoko a spravidla veľmi zriedkavo Pokemon až v Raid Battles veľa!

Áno, Ben, nie je to Hoopaning. Pozitívnou stránkou situácie je, že Niantic je presvedčený, že tréneri jedného dňa dokážu Hoopu chytiť. Text v hre naznačuje, že „v tejto chvíli sa nezdá, že by sa Hoopa nachádzal v tejto oblasti. Využime tento čas na prípravu, aby sme to stihli, hm? “

Hra obsahuje aj doposiaľ nepoužitý text, ktorý naznačuje, že „Na chytanie Hoopy budete potrebovať svoje najostrejšie schopnosti.“ Pravdepodobne to bude situácia, v ktorej nás GO Fest 2021 v budúcnosti pripraví na ďalšiu veľkú udalosť, udalosť, ktorá veľmi reálne privedie Hoopu do zbierok trénerov. Zatiaľ je to všetko o HOPSE.

Related Articles

Back to top button