Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Pokemon Sword and Shield Expansion Pass oznámil, prichádza s dvoma novými oblasťami

Nintendo oznámil predĺženie platnosti Pokemon Meč a štít počas Pokemon Priamy.

Pokemon Meč a štít Expansion Pass, podľa dnešných Pokemon Direct, prichádza s dvoma novými oblasťami v regióne Galar na preskúmanie.

Uvoľnenie v jún je Ostrov Amor, Nintendo ho opisuje ako veľký ostrov, ktorý sa vyznačuje Pokemon doteraz sa nenašiel v iných oblastiach regiónu Galar.

To zahŕňa Kubfu a jeho vyvíjanú formu Urfishu. Urshifu má dva formáty Single Strike Style a Rapid Strike Stylea a zdá sa, že každá forma má tiež rôzne typy. Single Strike Style Urshifu a Rapid Strike Style Urshifu majú tiež formy Gigantamax.

Keď už hovoríme o formách Gigantamax, rozšírenie ostrovu Armor umožní trénerom pomôcť niektorým z nich Pokemon cestovanie s nimi získava schopnosť Gigantamaxu. Patria sem Rillaboom, Cinderace a Inteleon, vývoj troch Pokemon môžete si vybrať ako prvý Pokemon v regióne Galar.

Vystúpi nový trénerský tréner s názvom Horčica a pre trénera a bicykle budú k dispozícii nové módne doplnky.

Ďalšou novou oblasťou je Korunná tundra čo prichádza spadnúť, Je to zasnežená oblasť so zameraním na prieskum a vyznačuje sa podobne ako ostrov Armor Pokemon nenašiel sa v iných oblastiach regiónu Galar. Nové Pokemon stretnete sa s Calyrexom, novým legendárnym.

Prihláste sa na odber bulletinu VG247 Získajte všetky najlepšie kúsky VG247 doručené do vašej doručenej pošty každý piatok!

K dispozícii je tiež nový režim spolupráce, ktorý bude obsahovať aj nové legendy a nové formy.

netesnosť meča a štítu
Od dnešného dňa nová aktualizácia softvéru bude k dispozícii. S ním môžete „zažiť malý kúsok“ pripravovaného nového obsahu.

Po aktualizácii hry choďte na stanicu Wedgehurst a stretnite sa s trénerom menom Klara. Tento tréner sa zobrazí v obsahu rozšírenia. Budete tiež naraziť na Avery a budete môcť pridať Galarian Slowpoke vášmu tímu.

Každý, kto hrá obe verzie meča a štítu, bude môcť zažiť začiatok príbehu v rozširujúcom vstupe, či už vlastní alebo nie.

Od dnešného dňa si môžete predobjednať rozširujúci preukaz, čo sú rôzne verzie pre Sword and Shield. Zahŕňa obe nové oblasti a pobeží vám 30 dolárov.