Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Pokemon PREJSŤ Týždeň módy: Lesklý furfrou?

Pokemon PREJSŤ Týždeň módy: Lesklý furfrou? 1

Pokemon GO má týždeň módy, tentoraz sa hrá s najmodernejšou príšerou v hre: Furfrou! Udalosti tohto týždňa sú vo veľkej miere zamerané na estetiku. To znamená habadej položky avatara, špeciálny kostým Pokemon, a nový mechanik, ktorý umožňuje určité Pokemon aby zmenili svoj vzhľad.

Všetko o meste Furfrou

Pri štarte sa Furfrou objaví vo voľnej prírode vo svojom prírodnom strihu. To je biely pes s čokoládovo hnedou pokožkou. V hre bude nakoniec aj Shiny Furfrou, ale pri tejto udalosti NEBUDE aktivovaný. Grafika je v súboroch hry, ale Niantic takmer určite počká na Furfrou Community Day, aby mohol byť vydaný Shiny.

Furfrou Natural bude k dispozícii po celom svete. Jediné ďalšie dve ozdoby Furfrou, ktoré budú (zatiaľ) k dispozícii na celom svete, sú Matron Trim a Dandy Trim. Tieto lišty nájdete k dispozícii s novým prírodným povrchom hneď za bránou!

Každá zmena formulára s Furfrou bude stáť 10 000 hviezdnych prachov a 25 cukroviniek Furfrou.

Ak hľadáte inú úpravu, budete musieť byť v určitej oblasti sveta. Ak žijete v Severnej alebo Južnej Amerike, nájdete k dispozícii Debutante Trim. Ázijsko-pacifický región získava strih Star Reim, Francúzsko La Reine Trim, Japonsko kabuki trim a Egypt Pharoah Trim. K dispozícii bude aj ozdoba srdca – ale pri spustení nebude k dispozícii!

Lesklé Pokemon sledovať

Počas tejto akcie budete mať celkom dobrú šancu nájsť Shiny Butterfree, Shiny Sneasel, Shiny Smoochum, Shiny Kirlia, Shiny Shinx, Shiny Croagunk a Shiny Blitzle. Každý z týchto Pokemon sa tento týždeň objavia IBA v ich kostýmových formách – je to MÓDNY TÝŽDEŇ.

Shiny Blitzle bude k dispozícii aj ako Shiny Pokemon prvýkrát PO tejto akcii prebieha bez kostýmu. Je to zvláštna situácia, pretože prvé vydanie akéhokoľvek Shinyho Pokemon neprechádza s kostýmovou udalosťou. Je možné, že sa to stalo vôbec prvýkrát!

V 5-Hviezdne nájazdy tento týždeň uvidíte aj Uxie, Mesprit a Azelf, všetky potenciálne lesklé Pokemon. The 1-hviezdny nájazd Pokemon Sneasel a Shinx budú potenciálne lesklé a vždy kostýmované. To isté platí o 3-hviezdny nájazd Pokemon Butterfree a Kirlia.

Získajte tento týždeň všetky svoje 7 km vajíčka, pretože budú obsahovať lesklý Alolan Meowth, lesklý galariansky meowth, lesklý krojovaný smoochum a lesklý krojovaný shinx (a nelesklé opakovania týchto Pokemon(tiež.) Všetko sa to začína v utorok 21. septembra 2021!