Pokemon Odhalený program odporúčaní GO s kódmi

Pokemon Odhalený program odporúčaní GO s kódmi 2

Bude tam a Pokemon Program odporúčaní GO, ktorý vo veľmi blízkej budúcnosti schválil Niantic, tvorcovia hry. Rovnako ako niekoľko funkcií vydaných v hre za posledných niekoľko rokov, nový program odporúčaní spoločnosti Niantic prinesie výhody používateľom výmenou za interakciu s inými používateľmi, čím sa hra stane obľúbenejšou a zachová obchodný model Pokemon Choď. Zdá sa, že tento program odporúčaní nemá nič spoločné s hotovosťou ani s odmenami v reálnom svete.

The Pokemon Program odporúčaní GO sa zameria na „odmeny“ poskytované používateľom „bez ohľadu na to, či hrajú prvýkrát, alebo sa vracajú po prestávke“. Používatelia, ktorí sa vrátia do hry alebo začnú hru priamo ako dôsledok odporučenia, získajú časom odmeny. Odporúčajúci tiež získa odmeny, pretože odporúčaný hráč postupuje v hre.

Podľa najnovšieho stiahnutia hry APK budú v hre nové odznaky za odporúčania. K dispozícii bude aj nový Odporúčací quest. Budú tu odmeny všetkého druhu!

Program odporúčaní tejto hry sa spustí ako mnoho veľkých aktualizácií Pokemon Choďte – vo vlnách. Prvá oblasť, v ktorej sa tento systém spustí, je Austrália. Používatelia v Austrálii, ktorí sú už v hre, dostanú „kódy odporúčaní“, ktoré budú môcť zdieľať s priateľmi a spolupracovníkmi. Je pravdepodobné, že tieto kódy budú fungovať cez hranice – ale všetko sa spustí v Austrálii hneď po kroku.

Keď priateľ použije kód, dostane „odmeny ako“ Pokemon stretnutia, vzácne cukríky, inkubátory a ďalšie, ktoré zasiahli míľniky ich dobrodružstva. “ Obaja priatelia dostanú uvedené odmeny – aj keď si v súčasnosti nie sme istí, či to znamená, že súčasne získajú Rovnaké odmeny – uvidíme!

Related Articles

Back to top button