Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Pokemon Mystery Dungeon: Rescue Team DX Tops UK Sales Chart

Pokemon Mystery Dungeon: Rescue Team DX Tops UK Sales Chart 1

správy

Koncom týždňa GFK zdieľala rebríčky fyzického predaja pre Spojené kráľovstvo, čo poskytuje prehľad o vzostupoch a poklesoch miestneho trhu.

Koncom týždňa GFK zdieľala rebríčky fyzického predaja pre Spojené kráľovstvo (cez GamesIndustry) poskytnutie prehľadu o vzostupoch a poklesoch miestneho trhu.

Vidíme to Pokemon Mystery Dungeon: Rescue Team DX debutoval na vrchole a nechal Call of Duty: Modern Warfare pozadu, nasledoval vždyzelený Grand Vft Auto V a niekedy populárna FIFA 20.

Divízia Toma Clancyho 2 uzatvára päť najlepších, zatiaľ čo Two Point Hospital dokáže zostať v prvej desiatke na šiestej pozícii.

Switch verzia Minecraft, Mario Kart 8 Deluxe, Crash Bandicoot N.Sane Trilogy a Luigi Mansion 3 tvoria skôr farebný chvost prvej desiatky pre rodiny s deťmi.

Môžete si pozrieť celú tabuľku nižšie aktualizovanú na marec 7,

Pokemon Mystery Dungeon: Rescue Team DX vydané dňa Mar. 6, 2020, výhradne pre Nintendo Switch,

Ak by ste chceli vidieť viac, môžete sa tešiť z pôvodného oznámenia, veľkého množstva snímok obrazovky a umeleckých diel, úvodného prívesu, predchádzajúceho propagačného videa a reklám, skoršieho upútavky.

Ak si chcete prečítať viac, môžete si pozrieť jeden z našich vlastných úvodníkov Tonyho Cockinga v hre. Ak viete Tonyho, pravdepodobne sa budete hádať, že ste na tú jazdu.