Pokémon Masters sú teraz k dispozícii pre Android a iOS

Pokémon Majstri, nová mobilná hra pre Pokémon s trénermi z rôznych hier a regiónov, teraz k dispozícii na zariadeniach s Androidom a iOS. Môžete si ho zadarmo stiahnuť prostredníctvom Google Play alebo App Store. Aby ste mohli hrať, musíte svoj účet Nintendo prepojiť, takže ak ste hru nikdy nehral Pokemon predtým môže byť potrebné vytvoriť jeden.

Namiesto zhromažďovania Pokemon a použite ho na vytvorenie tímu vašich snov Pokemon Masters sa zameriava na stretnutia a nábor Pokemon synchronizované do jedného tímu troch ľudí. Môžete tiež hrať v spolupráci s ďalšími dvoma hráčmi z celého sveta.

Každý tréner používa Pokemon true: červená používa Charizard, modrá používa Pidgeot, Misty používa Starmie a tak ďalej. Nájdených je celkom 65 synchronizačných párov. Pokemon Masters sa nachádzajú na ostrove Pasio, ktorý sa voľne nachádza niekde na svete Pokemon”, stať sa trénerom a Pokemon zo všetkých regiónov je férová hra.

Hra

„Hráči môžu vstať 3.000 drahokamov, ktoré sa dajú použiť na pridanie nových synchronizačných párov do vášho zariadenia a na skúmanie 10 synchronizačných párov a ďalších položiek hry na obmedzenú dobu, čo hru prvýkrát otvára. namiesto prihlasovania sa každý deň až 10 dní a účasti na začatí spomienkovej misie, “uviedli DeNA a vývojár. Pokemon Spoločnosť v spoločnom vyhlásení.

Pokemon Majstri tiež používajú nový bojový formát 3v3 s neuveriteľnými pohybmi a synchronizovanými jednotkami, ktoré vylepšujú aspekty tímovej práce. Boj sa odohráva v reálnom čase a pre väčšinu hier to nie je koniec bitky. Pokemon,

Po vyplnení svojho merača útoku, zvyčajne po niekoľkých sekundách, môžete okamžite začať ďalší útok. Podobne je to prvá hra Pokemon zobrazujúci skutočné pohyby trénera.

To je pravda, už nie ste len predajný automat a bylinkový tréner; Musíte tam ísť a bojovať osamote. Myslím viac-menej. Nemôžete strieľať lúče z obočia alebo z ničoho iného, ​​ale tréner hrá priamejšiu úlohu v boji.

Môžete si ho stiahnuť z Obchodu Play alebo App Store.