Pokemon GO Suicune Raid Day potvrdený 17. augusta

Pre každého, kto sa teší na ďalší veľký útok v Pokemon GO, niet strachu. Niantic bude hosťovať ďalšiu v Suicune 17. augusta.

Tieto informácie potvrdila spoločnosť Serebii.net, ktorá zdieľala informácie o svojich zamestnancoch Twitter Page. Nižšie nájdete tweet.

Serebii Poznámka: Deň Suicune Raid Day bol potvrdený 17. augusta o 16:00 miestneho času v Pokemon GO https://t.co/oV6DIIA7Ub pic.twitter.com/1rSTfU2TJI

– Serebii.net (@ SerebiiNet) 10. augusta 2019

Táto udalosť sa vyskytuje kvôli určitým parametrom, ktoré počas stretnutia splnili všetky tímy v hre Pokemon GO Fest v Jokohame. Okrem toho majú hráči možnosť počas podujatia zachytiť skvelú samovraždu. Kto nemá príležitosť získať veľké odmeny za veľké výzvy?

Tréneri Pokemon GO, ktorí nikdy nenapadli Suicune, bude to oveľa ľahšie ako niektorí ostatní v hre. Suicune je čistá voda, ktorá je mimoriadne citlivá na elektrické a trávne druhy. Tréneri môžu chcieť najskôr použiť svoje trávne typy, aby sa ubezpečili, že ich vodné útoky Suicune ich poškodzujú len veľmi málo alebo vôbec Pokémon,

Ak má tréner záujem dozvedieť sa presnú štatistiku zachytenia Suicune počas akcie, môžete si prečítať celú webovú stránku. Tréneri, ktorí chcú do svojho tréningu zaradiť legendárneho psa, sa musia uistiť, že majú v batohu dostatok Razz Berries a Golden Razz Berries, aby sa pripravili na zachytenie strašidelného tvora.

Uistite sa, že ste na túto udalosť pripravení! Suicénsky útok sa začína 17. augusta. Po útoku majte oči otvorené a pripravte sa behať okolo Suicune vo vašom okolí.