Pokémon Go: Sinnoh Throwback Challenge 2020: Misie, bonusy a odmeny

Pokémon Go: Sinnoh Throwback Challenge 2020: Misie, bonusy a odmeny 1

V tejto príručke uvádzame zoznam všetkých úloh, bonusov a odmien v Pokémon Go: Sinnoh Throwback Challenge 2020. Pôvodne nebolo veľa hier Augmented Reality smartphones že by si to mohol dať šancu. Potom prišiel Pokemon Choď a kúpil si tektonický posun v tom, ako sa pozeráme na tieto AR hry. Pomocou GPS mobilného zariadenia na nájdenie, zachytenie, boj a vycvičenie týchto virtuálnych tvorov sa tejto hre podarilo vytvoriť takú hlučnosť, ktorú sme dlho nevideli.

Navyše, pri pravidelných aktualizáciách je hra požehnaná novými a zaujímavými výzvami a misiami. Práve sme teraz svedkami prevzatia hry Sinnoh Throwback Challenge Pokemon Go. Existuje veľa vecí, ktoré musíte efektívne vykonať, aby ste mohli získať odmeny. Okrem toho sú bonusy zoradené v poriadku. Vďaka tomu je tu všetko, čo potrebujete vedieť o najnovšej výzve, súvisiacich odmenách, bonusoch a misiách. Začnime.

sinoh throwback pokémon go

Pokémon Go: Sinnoh Throwback Challenge 2020: Misie, bonusy a odmeny

V tejto poslednej výzve Throwback Challenge prebieha veľa misií. Zatiaľ čo niektoré úlohy sa uskutočňujú v Kanto Timed Research, iné sa konajú v Hoenn Timed Research. Toto je kompletný časový harmonogram, s ktorým by ste sa mali oboznámiť skôr, ako znížime našu pozornosť na Sinnoh Challenge.

Throwback Challenge 2020: Časová os

Kanto Načasovaný výskum: piatok v máji 1, 2020, o 1: 00:00 do piatku mája 8, 2020, o 1: 00 miestneho časuJohto načasovaný výskum: piatok v máji 8, 2020, o 1: 00:00 do piatku 15. mája 2020, kl 1: 00 miestneho časuHenenský časovaný výskum: piatok 15. mája 2020 o 1: 00:00 do piatku 22. Mája 2020 o 1: 00 miestneho časuSinnoh Timed Research: Piatok 22. mája 2020 o 1: 00:00 do piatku 29. Mája 2020 o 1: 00 miestneho časuThrowback Challenge Champion 2020 Špeciálna odomknutá udalosť – streda júna 3, 2020, o 1: 00:00 do pondelka júna 8, 2020, o 1: 00 miestneho času.

Funkcie Sinnoh Throwback Challenge 2020

Z uvedeného časového harmonogramu je teda zrejmé, že Sinnoh Challenge sa uskutoční od piatku 22. Mája 2020 o 18:00 1: 00:00 do piatku 29. Mája 2020 o 1: 00:00 Dobrodružstvá, ktoré ste zažili v regióne Sinnoh Pokémon Diamant a Pokémon Pearl sa teraz vráti. Táto pocta Škole trénerov v meste Jubilife je na pamiatku objavovania baní na ostrove Iron Island.

pokemon ísť

Tu sú niektoré z významných rysov Sinnoh Throwback Challenge v systéme Windows Pokemon Náš tip:

všetko Pokémon pôvodne objavený v regióne Sinnoh, vrátane Cherubi a Glameow, sa teraz objaví častejšie v divočine. Rovnakým spôsobom prichádza Pokémon ktorý bol pôvodne objavený v regióne Sinnoh, aby bol tiež k dispozícii na boj proti nájazdu. Okrem toho budú Pokemon sa vyliahne 7 km vajec: Cranidos, Shieldon, Glameow, Chingling, Bonsly, Happiny, Gible, Munchlax, Riolu a Mantyke. s posledný prieskum verejnej mienky Ak zvolíte Lucario ako Pokémon roka v regióne Sinnoh uvidíte v prírode Pikachu, ktorý nosí klobúky Lucario. Úlohy Field Research, ktoré neobsahujú udalosti, odmeňujú stretnutia s Pokemon pôvodne objavený v regióne Sinnoh.

prémia

Doteraz sme spomenuli funkcie Sinnoh Throwback Challenge v Pokemon Go. Pozrime sa teraz na bonusy, ktoré môžete získať.

Ak máte šťastie, možno nájdete Shiny Glameow. Z toho je hodina trvania Star Piece a hodina kadidla. Taktiež bol aktívny hodinový bonus na trvanie Lucky Egg.

Výzvy a úlohy

Počas Throwback Challenge bude dokončených 36 misií 9 úlohy podľa regiónu. Rovnakým spôsobom bude každý odmenený vlastným spôsobom. To, čo tieto misie budú, nebolo oficiálne odhalené. Po dokončení aktualizujeme túto príručku zodpovedajúcim spôsobom. Túto príručku si preto uložte ako záložku pre budúce použitie.

záver

Týmto sme ukončili príručku o hre Sinnoh Throwback Challenge Pokemon Go. Diskutovali sme tiež o vlastnostiach, misiách a súvisiacich bonusoch. Po spustení udalosti bude sprievodca príslušne aktualizovaný. Dovtedy si môžete prečítať naše tipy a triky pre iPhone, tipy a triky pre počítače a sekcie pre tipy a triky pre Android.