Pokémon GO prijíma opatrenia proti koronavírusu, aby ste zostali…

pokemon go koronavírus

Všetci hráči z Pokémon Go vie, že ak chcete napredovať v hre, musíte byť vonku. Bezpochyby to bol kľúč k tomu, aby sa hra od Nianticu stala tak populárnou vo všetkých častiach sveta. Ale teraz, Pokémon Go podniká kroky proti koronavírusu, aby vás udržal doma.

Pokémon Go tiež podniká kroky proti koronavírusu

Tweet Nianticu nad týmito riadkami naznačuje, že spoločnosť kladie dôraz na rozšíriť funkcie a skúsenosti Pokémon Choďte tak, aby ste si ich mohli vychutnať v individuálnom prostredí. Tí, ktorí sú zodpovední za hru, chcú, aby ste pokračovali v hraní, ale z domu.

Ďalšia udalosť Abra Community Day, na ktorej sa hráči zhromažďujú, aby zbierali Abrin poter, bola odložená. Okrem toho množstvo funkcie, ktoré vám uľahčia hranie Pokémon Choďte sami a preskúmajte svoje okolie blízko domova.

otvorte pokemon go

Podľa oficiálnej webovej stránky spoločnosti Pokémon Choď, toto sú zmeny, ktoré sa robia:

  • 30-balenie kadidla bude stáť 1 PokéCoin a každé kadidlo vydržia jednu hodinu.
  • PokéStops budú odteraz zhadzovať darčeky častejšie.
  • Biotopy Pokémon sa zväčší a objaví sa viac Pokémon V prírode.

Je potrebné zdôrazniť, že napriek všetkým zmenám, ktoré Niantic robí Pokémon Uľahčite si hranie z domu, nebudete môcť robiť všetko z toho istého miesta. prečo? Pretože vajcia stále vyžadujú chôdzu a PokéStops stále musíte navštíviť, aby ste mohli zbierať predmety, ako sú Pokébally.

Ako ste si určite všimli, počet spoločností, ktoré prijímajú opatrenia proti koronavírusu, pribúda. Vodafone napríklad kvôli epidémii rozdáva neobmedzené dáta a detskú televíziu. Musíme tiež spomenúť Movistar, ktorý ponúka 30 GB a bezplatný obsah pre koronavírusovú krízu.

a ty Čo si myslíte o týchto opatreniach Pokémon Ísť proti koronavírusu?