Pokemon Go Plus vs Go-tcha: Battle of the Pokemon Choďte sledovače

Pokemon Go Plus vs Go-tcha: Battle of the Pokemon Choďte sledovače 1

Pokemon  Go Plus vs Go-tcha: Battle of the Pokemon Choďte sledovače |  Radosť z Androidu

Od príchodu Pokemon Choďte, príležitostných aj tvrdých hráčov to zaujalo a začali tráviť svoj drahocenný čas v mobilnej hre. Vidíte ich na uliciach kráčať, zatiaľ čo ich oči sú zamerané na ich smartphones.

Samozrejme, nebyť si vedomý svojho okolia môže byť veľmi nebezpečné, najmä ak idete po rušnej ulici.

Ak ste a Pokemon Choďte na hráč a chcete byť pri hraní v bezpečí, vyskúšajte a Pokemon Vydajte sa na stopovanie, aby ste nespúšťali zrak zo svojho okolia a pritom stále sledovali svoju hru a stať sa a Pokemon Majster.

Ďalšou výhodou je, že trackery aj naďalej monitorujú vašu hru, aj keď je obrazovka vypnutá pomáha pôsobiť proti Pokemon Go je notoricky známy problém s vybíjaním batérie tiež.

Stačí, ak zaplatíte pár dolárov a môžete vyraziť!

Aký tracker by ste si však mali vybrať? Ak nie ste oboznámení s dostupnými možnosťami, výber trackera je ťažší ako výber štartéra Pokemon.

Našťastie pre vás máte tohto sprievodcu, ktorý vám uľahčí výber. Bohužiaľ vám nemôžeme pomôcť vybrať si medzi Bulbasaurom, Charmanderom a Squirtleom. (Poviem vám, ktorému dávam prednosť, ale snažíme sa vyhnúť kontroverzným témam na tomto webe!)

Zatiaľ sú dve Pokemon Vydajte sa stopárom, ktorí bojujú o prvé miesto: Pokemon Choďte Plus a Pokemon Mám ťa. Tento článok ich uvedie do vzájomného porovnania, aby sme zistili, ktorý z nich je skutočne najlepším sledovačom.

Nech sa bitka začne!

Dizajn

Pokemon Choďte Plus

Pokemon  Choďte PlusPokemon Choďte Plus

The Pokemon Go Plus má malú veľkosť, ale je dosť hrubý. Nosenie zariadenia bude s najväčšou pravdepodobnosťou priťahovať pozornosť, pretože je dodávané s ikonickým dizajnom Pokeball. Mali by ste ho nosiť na zápästí ako hodinky, aby vám neunikli žiadne upozornenia.

Ak vám však nie je príjemné prechádzať sa s gadgetom podobným Pokeballovi zobrazeným na zápästí, môžete sa rozhodnúť ho pripnúť na oblečenie. Jedinou nevýhodou je, že pre vás bude ťažšie cítiť vibrácie spôsobené upozorneniami.

Ak uvažujete o zmene Pokemon Choďte čas od času z formy náramku do zostrihaného, ​​veríme, že sa nachádzate v náročnej situácii. Výmena medzi týmito dvoma by vyžadovala skrutkovač na odstránenie zadnej dosky a prepnutie z pásma na svorku a naopak.

Pokemon  Choďte PlusPokemon Choďte Plus

Pokemon Mám ťa

The Pokemon Go-tcha, naopak, vyzerá veľmi podobne ako pásmo Xiaomi Mi Fitness. Balenie obsahuje lacno vyzerajúci odnímateľný popruh a hlavné zariadenie. Ak nie ste spokojní s popruhom v krabici, môžete si kúpiť remienok Mi Silicon, ktorý by mal perfektne sedieť.

Zariadenie používa dotykové tlačidlo s niekoľkými možnosťami, z ktorých každá zobrazuje inú ikonu. Napríklad, Pokemon Capture je zobrazený vo forme pokeballu, ikona Pokestop Spinning vyzerá ako Pokestop, zatiaľ čo Pokemon Nájdená možnosť sa zobrazí s otázkou v poli.

Možnosti môžete vypnúť stlačením tlačidla X v spodnej časti ponuky. K dispozícii je tiež možnosť vypnúť vibrácie upozornení.

Pokemon  Mám ťaPokemon Mám ťa

Vlastnosti

Pokemon Choďte Plus

The Pokemon Go Plus vám môže pomôcť rýchlejšie sa vyrovnať a ľahšie získať hviezdny prach a násadové vajcia. Jednoducho ho zapnite, keď ste vonku v dome, a budete si skladovať veľa hviezdneho prachu. Sleduje vzdialenosť pre vajíčka a priateľov, aj keď je aplikácia na pozadí.

Ďalšou vynikajúcou vlastnosťou súboru Pokemon Go Plus sú jeho žiarivo farebné LED svetlá. Tieto svetlá, ktoré sa pohybujú od žltej, zelenej, modrej, červenej a bielej, indikujú iný scenár v zariadení. Keď zvládnete, čo každý z nich znamená, budete už pri letmom pohľade vedieť, čo znamenajú.

Pokemon Mám ťa

The Pokemon Go-tcha ponúka niekoľko funkcií, ktoré Pokemon Hráči Go si určite užijú. Môže sa automaticky zachytiť Pokemon a automaticky zbierať položky v Pokestops, ak je táto možnosť povolená. Ak chcete tieto činnosti vykonávať ručne, môžete sa rozhodnúť túto funkciu vypnúť.

Go-tcha vás upozorní, že existuje a Pokemon alebo pokestop v blízkosti prostredníctvom vibrácií, takže nezmeškáte žiadne upozornenia. Dvakrát naň klepnite, aby ste zahájili chytanie alebo roztočenie bez toho, aby ste to museli urobiť sami.

Konektivita

Oba sledovače sa pripájajú k vášmu telefónu Android pomocou pripojenia Bluetooth. Podrobný návod, ako nastaviť Pokemon Go Plus vo svojom zariadení si môžete pozrieť v sekcii Časté otázky v druhej časti tohto článku.

Pokemon Choďte Plus

Kým Pokemon Choďte Plus a Pokemon Go-tcha majú podobnosti, novšia Go-tcha sa ukázala ako lepší výber medzi týmito dvoma. The Pokemon Go Plus si môže ponechať iba Pokemon Spustite aplikáciu na pozadí asi za 15 minút a náhodne sa odpojí od telefónu.

Pokemon Mám ťa

Na druhej strane, Pokemon Go-tcha sa môže pochváliť 92% úspešnou rýchlosťou pripojenia a na pozadí vydrží oveľa dlhšie ako Pokemon Choďte Plus. Zdá sa, že takéto problémy s odpojením nie sú na zariadeniach so systémom iOS.

Životnosť batérie

Pokemon Choďte Plus

Časté odpojenie Pokemon Go Plus zo zariadenia môže byť pre niekoho dráždivé. Pre vašu informáciu, zdanlivo hardvérové ​​zlyhanie môže byť spôsob, akým spoločnosť môže používateľom pripomínať používanie batérie Pokemon Go Plus sa nedodáva s nabíjateľnou batériou.

V zásade platí, že Pokemon Go Plus sa dodáva s vyberateľnou/vymeniteľnou bunkou. Ak chcete získať ďalšie informácie o Pokemon Batéria Go Plus, pozrite si nižšie uvedenú sekciu Časté otázky.

Pokemon Mám ťa

The Pokemon Go-tcha prichádza s nabíjateľnou batériou, ktorá trvá 1 hodinu na úplné nabitie. Môžete ho používať nepretržite 12 hodín, pričom v pohotovostnom režime môže trvať až 48 hodín. Za zmienku stojí, že má jedinečnú nabíjačku, takže ak sa poškodí, budete ťažko hľadať náhradu.

Ceny

Pokemon Choďte Plus

Pokemon  Choďte PlusPokemon Choďte Plus

Produkt podporovaný spoločnosťou Nintendo je drahší v porovnaní s Go-tcha, približne 60 dolárov, pretože pochádza od populárnej spoločnosti zaoberajúcej sa hernými riešeniami. Ak si chcete kúpiť sledovač, kliknite na tento odkaz:

Pokemon Go Plus vs Go-tcha: Battle of the Pokemon Choďte sledovače 2

Pokemon Mám ťa

The Pokemon Go-tcha, na druhej strane, je výrobcom tretej strany Datel. Stojí to menej ako Pokemon Go Plus za 40 dolárov. Tu je odkaz na jeho zoznam produktov na Amazon:

Pokemon  Mám ťaPokemon Mám ťa

Pokemon Go Plus vs Go-tcha: Battle of the Pokemon Choďte sledovače 3

Často kladené otázky

Čo robí? Pokemon Go Plus robiť?

The Pokemon Go Plus tracker sa pripája k vášmu smartfónu iPhone alebo Android a uľahčuje vám chytanie Pokemon a zbierajte položky jediným klepnutím. Poke lopty, vajíčka a ďalšie položky môžete zbierať aj v blízkom Pokestopse bez toho, aby ste museli kontrolovať telefón.

Ako spárujete a Pokemon Chcete Plus?

Najprv sa uistite, že je v telefóne zapnuté rozhranie Bluetooth. Spárujte so svojim smartfónom a potom otvorte Pokemon Choď do aplikácie. Kliknite na ikonu Pokeball a zvoľte prejsť na Nastavenia. Akonáhle uvidíte možnosť pripojenia k Pokemon Choďte na Plus, klepnite naň a malo by začať vyhľadávať zariadenie.

Klepnutím na zariadenie synchronizujete s telefónom a malo by sa rozsvietiť, aby vás upozornilo, že sú teraz pripojené. Teraz sa už nemusíte stále pozerať na svoj smartphone. Jednoducho si ho vložte do vrecka, kým vás gadget udrží v hre.

Spárované Pokemon Go Plus a hraSpárované Pokemon Go Plus a hra

Konečný verdikt: Pokemon Go Plus vs. Pokemon Mám ťa

Pre mňa najlepšie Pokemon Go tracker je lepšou voľbou ako Pokemon Go-tcha z niekoľkých dôvodov:

The Pokemon Go-tcha sa chváli lepšou estetikou a vymeniteľným silikónovým pásom. Ponúka stabilnejšie pripojenie a nemá problémy s náhodným odpojením. Nabíjateľná batéria vo vnútri balenia je cenovo výhodná, pretože nemusíte každú chvíľu kupovať nové batérie. Go-tcha môže automaticky zachytiť a Pokémon a automaticky zbierajte položky v blízkych Pokéstops. V porovnaní s konkurenciou má tiež nižšiu cenu.

Pokemon Go Plus vs Go-tcha: Battle of the Pokemon Choďte sledovače 4

Ak ste však veľkým fanúšikom Nintenda, môžete dať prednosť Pokemon Choďte Plus. Za svoju cenu má v ponuke aj veľa funkcií. Na konci dňa je už len na vás, čo urobíte. Jedno alebo druhé zariadenie bude obrovskou pomocou pre začiatočníkov i hráči na vysokej úrovni, ktorí sú s hrou od začiatku.

Ktoré Pokemon Go tracker, myslíte si, že vás dovedie na vrchol vašej hry? Je to Pokemon Go Plus alebo Pokemon Mám ťa? Máte buď Pokemon Choďte Plus alebo Pokemon Choďte už (alebo možno iný tracker, ktorý som tu nepokryl)? Stále máte otázky týkajúce sa Pokemon Ísť stopári?

Nechajte svoje komentáre nižšie a potom zdieľajte tento príspevok so všetkými svojimi Pokemon Choďte milujúci priatelia!