Pok├ęmon GO: Nidoking Najlep┼íie pohyby, slabosti a kalkula─Źka

Pok├ęmon GO: Nidoking Najlep┼íie pohyby, slabosti a kalkula─Źka 1

Nidoking je jedn├Żm z najzauj├şmavej┼í├şch Pok├ęmon tam vonku Pok├ęmon Go. Nidoking m├í Poison Jab a zemetrasenie ako svoje najlep┼íie pohyby, ke─Ć za├║to─Ź├ş na Pok├ęmona v telocvi─Źni. Nidokingove pohybov├ę kombin├ície maj├║ najvy┼í┼íiu zo v┼íetk├Żch DPS a jeho najlep┼í├ş pohyb m├í najviac PVP bitiek.

Existuj├║ r├┤zne typy Pok├ęmon v Pok├ęmon Cho─Ćte do hry. Tieto Pok├ęmony s├║ klasifikovan├ę pod─ża svojich druhov a vlastnost├ş. Celkovo existuje asi 18 druhov Pok├ęmonov, konkr├ętne. Norm├ílne, prist├ítie, let, boj, duch, chyba, rock, jed, ohe┼ł, oce─ż, tr├íva, elektrick├Ż, voda, ─żad, psychick├Ż, drak, v├şla a tma.

Pok├ęmon  GO: Nidoking Najlep┼íie pohyby, slabosti a kalkula─Źka

Nidoking Best Movesets

Tu je trochu podrobnej┼íie o jeho zlo─Źine a obrane:

Zlo─Źin: Poison Jab: 15 DPSV├Żhody: 46.7 DPSDefense: Poison Jab: 15 DPSEarth Power: 33.3 DPS

Nidokingova slabos┼ą a odpor

Nidoking je jed a p├┤da Pok├ęmon, Jeho slabiny a odpor s├║ uveden├ę ni┼ż┼íie:

Zranite─żnosti: Voda: Sp├┤sobuje po┼íkodenie 160% Ment├ílne: Sp├┤sobuje po┼íkodenie 160 %Ice: Sp├┤sobuje po┼íkodenie 160% Sp├┤sobuje po┼íkodenie Odolnos┼ą: Bug: Sp├┤sobuje po┼íkodenie 63% Elektrick├ę: Sp├┤sobuje 63% po┼íkodenie Mlieko: Sp├┤sobuje 63% po┼íkodenie ┼Żivotn├ę prostredie: Sp├┤sob├ş 63% po┼íkodenie Rock: Sp├┤sobuje po┼íkodenie 63% Boj: Sp├┤sobuje po┼íkodenie 63%

Potvrdzuj├║ci v├Żvoj

Hr├í─Źi m├┤┼żu n├íjs┼ą tri Pok├ęmon v rodine Nidoranovcov. Nidorino m├┤┼że pom├┤c┼ą vyvin├║┼ą Nidoking a stoj├ş to 100 sladkost├ş.

Nidoking je toxick├Ż a suchozemsk├Ż Pok├ęmon, Nidoking nedok├í┼że zvl├ídnu┼ą vodu, ─żad alebo ment├ílne pohyby. Jeho zemetrasenie a Poison Jab s├║ ve─żmi p├┤sobiv├ę. Maxim├ílna cena za slu┼żbu Nidoking je 1689.

To je v┼íetko pre Nidoking Movesets, slabost a kalkula─Źky. Ak sa v├ím tento sprievodca p├í─Źil, nezabudnite sa pozrie┼ą na n├í┼ího druh├ęho Windows Sprievodcovia, hern├ş sprievodcovia, sprievodcovia soci├ílnymi m├ędiami, sprievodcovia iPhone a n├ívody pre Android, kde n├íjdete viac. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky alebo n├ívrhy, komentujte svoje meno spolu s e-mailov├Żm identifika─Źn├Żm ─Ź├şslom a my v├ím ─Źoskoro odpovieme. Tie┼ż sa prihl├íste k odberu n├í┼ího YouTube channel pozera┼ą ├║┼żasn├ę vide├í na tipy a triky pre hry a smartf├│ny. V─Ćaka.