Pokémon GO – Grimer najlepšie ťahy, pulty a slabiny

Pokémon GO - Grimer najlepšie ťahy, pulty a slabiny 1

Grimer (Alola Form) je jedným z najvyhľadávanejších Pokémon v Pokémon Go. Narodil sa v blate, dole na morskom dne. Ale v sterilnom prostredí, ktoré mu dáva odolnosť voči baktériám. Grimer (Alola Form) má Poison Jab a Sludge Bomb ako svoje najlepšie pohyby pri útokoch na Pokémona v telocvični.

Trakčné kombinácie Grimera (Alola Form) majú najvyššiu z celkových DPS a jeho najlepší pohyb má najviac PVP bitiek. Pozrime sa teraz na všetky jeho štatistiky spolu s jeho kalkulačkami a slabými stránkami. Začnime teda.

Pokémon  GO - Grimer najlepšie ťahy, pulty a slabosti

Grimer (Alola Form) Najlepšie pohyby

Tu je trochu podrobnejšie o jeho zločine a obrane:

Zločin: Poison Jab: 15 DPSSludge Bomb: 41.7 DPSDefense: Poison Jab: 15 DPSSludge Bomb: 41.7 DPS

Grimer (Alola Form) Slabosť a odolnosť

Grimer (Alola Form) je jed a tmavý typ Pokémon, Jeho zraniteľné miesta a odpory sú uvedené nižšie:

Zraniteľnosti: Príčina: Spôsobuje 160% odolnosť proti poškodeniu: Duševné: Spôsobuje 63% poškodenie Otrava: Spôsobuje 63% Poškodenie Tma: Spôsobuje 63% Poškodenie Tráva: Spôsobí 63% Poškodenie Hosť: Spôsobí 63% Poškodenie

Grimer (Alola Form) evolúcia

Hráči môžu nájsť dva Pokémon v rodine Grimer (Alola Form). Muk (Alola Form) stojí 50 cukroviniek, čo pomáha rozvíjať Grimer (Alola Form).

Grimer (Alola Form) má pomalé a gumovité telo. Tento typ tela mu pomáha vstúpiť alebo vystúpiť z každého otvoru. Pije odpadové vody. Grimér pre max (Alola forma) je 1374.

Dúfame, že tento sprievodca vám pomôže pochopiť najlepšie kroky pre Grimer (Alola Form). Ak sa vám tento sprievodca páčil, nezabudnite sa pozrieť na nášho druhého Windows Sprievodcovia, herní sprievodcovia, sprievodcovia sociálnymi médiami, sprievodcovia iPhone a návody pre Android, aby ste si mohli prečítať viac. Ak máte akékoľvek otázky alebo návrhy, komentujte svoje meno spolu s e-mailovým identifikačným číslom a my vám čoskoro odpovieme. Nezabudnite sa prihlásiť na odber YouTube channel pozerať úžasné videá na tipy a triky pre hry a smartfóny. Vďaka.