Pok├ęmon GO – Grimer najlep┼íie ┼ąahy, pulty a slabiny

Pok├ęmon GO - Grimer najlep┼íie ┼ąahy, pulty a slabiny 1

Grimer (Alola Form) je jedn├Żm z najvyh─żad├ívanej┼í├şch Pok├ęmon v Pok├ęmon Go. Narodil sa v blate, dole na morskom dne. Ale v sterilnom prostred├ş, ktor├ę mu d├íva odolnos┼ą vo─Źi bakt├ęri├ím. Grimer (Alola Form) m├í Poison Jab a Sludge Bomb ako svoje najlep┼íie pohyby pri ├║tokoch na Pok├ęmona v telocvi─Źni.

Trak─Źn├ę kombin├ície Grimera (Alola Form) maj├║ najvy┼í┼íiu z celkov├Żch DPS a jeho najlep┼í├ş pohyb m├í najviac PVP bitiek. Pozrime sa teraz na v┼íetky jeho ┼ítatistiky spolu s jeho kalkula─Źkami a slab├Żmi str├ínkami. Za─Źnime teda.

Pok├ęmon  GO - Grimer najlep┼íie ┼ąahy, pulty a slabosti

Grimer (Alola Form) Najlepšie pohyby

Tu je trochu podrobnej┼íie o jeho zlo─Źine a obrane:

Zlo─Źin: Poison Jab: 15 DPSSludge Bomb: 41.7 DPSDefense: Poison Jab: 15 DPSSludge Bomb: 41.7 DPS

Grimer (Alola Form) Slabos┼ą a odolnos┼ą

Grimer (Alola Form) je jed a tmav├Ż typ Pok├ęmon, Jeho zranite─żn├ę miesta a odpory s├║ uveden├ę ni┼ż┼íie:

Zranite─żnosti: Pr├ş─Źina: Sp├┤sobuje 160% odolnos┼ą proti po┼íkodeniu: Du┼íevn├ę: Sp├┤sobuje 63% po┼íkodenie Otrava: Sp├┤sobuje 63% Po┼íkodenie Tma: Sp├┤sobuje 63% Po┼íkodenie Tr├íva: Sp├┤sob├ş 63% Po┼íkodenie Hos┼ą: Sp├┤sob├ş 63% Po┼íkodenie

Grimer (Alola Form) evol├║cia

Hr├í─Źi m├┤┼żu n├íjs┼ą dva Pok├ęmon v rodine Grimer (Alola Form). Muk (Alola Form) stoj├ş 50 cukroviniek, ─Źo pom├íha rozv├şja┼ą Grimer (Alola Form).

Grimer (Alola Form) m├í pomal├ę a gumovit├ę telo. Tento typ tela mu pom├íha vst├║pi┼ą alebo vyst├║pi┼ą z ka┼żd├ęho otvoru. Pije odpadov├ę vody. Grim├ęr pre max (Alola forma) je 1374.

D├║fame, ┼że tento sprievodca v├ím pom├┤┼że pochopi┼ą najlep┼íie kroky pre Grimer (Alola Form). Ak sa v├ím tento sprievodca p├í─Źil, nezabudnite sa pozrie┼ą na n├í┼ího druh├ęho Windows Sprievodcovia, hern├ş sprievodcovia, sprievodcovia soci├ílnymi m├ędiami, sprievodcovia iPhone a n├ívody pre Android, aby ste si mohli pre─Ź├şta┼ą viac. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky alebo n├ívrhy, komentujte svoje meno spolu s e-mailov├Żm identifika─Źn├Żm ─Ź├şslom a my v├ím ─Źoskoro odpovieme. Nezabudnite sa prihl├ísi┼ą na odber YouTube channel pozera┼ą ├║┼żasn├ę vide├í na tipy a triky pre hry a smartf├│ny. V─Ćaka.