Pok├ęmon GO: Garchomp Najlep┼íie pohyby, slabiny a kalkula─Źka

Pok├ęmon GO: Garchomp Najlep┼íie pohyby, slabiny a kalkula─Źka 1

Garchomp je ─Ćal┼íie vzru┼íuj├║ce Pok├ęmon tam vonku Pok├ęmon Go. M├í Dragon Tail a Outrage ako svoje najlep┼íie pohybov├ę kl├ívesy, ke─Ć za├║to─Ź├ş na Pok├ęmona v telocvi─Źni. Garchompove trak─Źn├ę kombin├ície maj├║ najvy┼í┼íiu z celkov├Żch DPS a jeho najlep┼í├ş pohyb m├í najviac PVP bitiek.

Preto┼że v├Ą─Ź┼íina Pok├ęmon Hr├í─Źi Go maj├║ z├íujem o najlep┼íie ┼ąahy za tento Pok├ęmon, preto sme si vybrali tohto sprievodcu, aby sme im pomohli. Za─Źnime.

Pok├ęmon  GO: Garchomp Najlep┼íie pohyby, slabiny a kalkula─Źka

Garchomp Najlepšie pohyby

Tu je trochu podrobnej┼íie o jeho zlo─Źine a obrane:

Zlo─Źin: Dragon Tail: 16.4 DPSOutrage: 33.8 DPSDefense: Dragon Tail: 16.4 DPSOutrage: 33.8 DPS

Slabos┼ą a odolnos┼ą Garchomp

Garchomp je drak a zem Pokemon, Jeho slabos┼ą a odpor s├║ uveden├ę ni┼ż┼íie:

Slabos┼ą: ─Żad: Sp├┤sobuje po┼íkodenie 256%. Drak: Sp├┤sobuje po┼íkodenie 160%. Mlieko: Sp├┤sobuje po┼íkodenie 160% Odolnos┼ą: Elektrina: Sp├┤sobuje po┼íkodenie 24% Otrava: Sp├┤sobuje po┼íkodenie 63% Ohe┼ł: Sp├┤sobuje po┼íkodenie 63 %Rock: Sp├┤sobuje po┼íkodenie 63%

Garchomp Evolution

Hr├í─Źi m├┤┼żu n├íjs┼ą tri Pok├ęmon v rodine Gible. Gabit stoj├ş 100 sladkost├ş, a to pom├íha rozv├şja┼ą Garchomp. Na tele m├í ve─żmi pekn├ę v├íhy. Tieto stupnice mu nielen┼że pom├íhaj├║ ubl├ş┼żi┼ą jeho protivn├şkom, ale tie┼ż zni┼żuj├║ odolnos┼ą proti vetru. Maxim├ílna cena Garchompu je 3952.

D├║fame, ┼że v├ím tento sprievodca pomohol s najlep┼í├şmi Movesets of Garchomp. Ak sa v├ím tento sprievodca p├í─Źil, nezabudnite sa pozrie┼ą na n├í┼ího druh├ęho Windows Sprievodcovia, hern├ş sprievodcovia, sprievodcovia soci├ílnymi m├ędiami, sprievodcovia iPhone a n├ívody pre Android, kde n├íjdete viac. Ak m├íte ak├ęko─żvek pochybnosti alebo n├ívrhy, komentujte svoje meno spolu s e-mailov├Żm identifika─Źn├Żm ─Ź├şslom a my v├ím ─Źoskoro odpovieme. Tie┼ż sa prihl├íste k odberu n├í┼ího YouTube channel pozera┼ą ├║┼żasn├ę vide├í na tipy a triky pre hry a smartf├│ny. V─Ćaka.