Pokémon GO: Garchomp Najlepšie pohyby, slabiny a kalkulačka

Pokémon GO: Garchomp Najlepšie pohyby, slabiny a kalkulačka 1

Garchomp je ďalšie vzrušujúce Pokémon tam vonku Pokémon Go. Má Dragon Tail a Outrage ako svoje najlepšie pohybové klávesy, keď zaútočí na Pokémona v telocvični. Garchompove trakčné kombinácie majú najvyššiu z celkových DPS a jeho najlepší pohyb má najviac PVP bitiek.

Pretože väčšina Pokémon Hráči Go majú záujem o najlepšie ťahy za tento Pokémon, preto sme si vybrali tohto sprievodcu, aby sme im pomohli. Začnime.

Pokémon  GO: Garchomp Najlepšie pohyby, slabiny a kalkulačka

Garchomp Najlepšie pohyby

Tu je trochu podrobnejšie o jeho zločine a obrane:

Zločin: Dragon Tail: 16.4 DPSOutrage: 33.8 DPSDefense: Dragon Tail: 16.4 DPSOutrage: 33.8 DPS

Slabosť a odolnosť Garchomp

Garchomp je drak a zem Pokemon, Jeho slabosť a odpor sú uvedené nižšie:

Slabosť: Ľad: Spôsobuje poškodenie 256%. Drak: Spôsobuje poškodenie 160%. Mlieko: Spôsobuje poškodenie 160% Odolnosť: Elektrina: Spôsobuje poškodenie 24% Otrava: Spôsobuje poškodenie 63% Oheň: Spôsobuje poškodenie 63 %Rock: Spôsobuje poškodenie 63%

Garchomp Evolution

Hráči môžu nájsť tri Pokémon v rodine Gible. Gabit stojí 100 sladkostí, a to pomáha rozvíjať Garchomp. Na tele má veľmi pekné váhy. Tieto stupnice mu nielenže pomáhajú ublížiť jeho protivníkom, ale tiež znižujú odolnosť proti vetru. Maximálna cena Garchompu je 3952.

Dúfame, že vám tento sprievodca pomohol s najlepšími Movesets of Garchomp. Ak sa vám tento sprievodca páčil, nezabudnite sa pozrieť na nášho druhého Windows Sprievodcovia, herní sprievodcovia, sprievodcovia sociálnymi médiami, sprievodcovia iPhone a návody pre Android, kde nájdete viac. Ak máte akékoľvek pochybnosti alebo návrhy, komentujte svoje meno spolu s e-mailovým identifikačným číslom a my vám čoskoro odpovieme. Tiež sa prihláste k odberu nášho YouTube channel pozerať úžasné videá na tipy a triky pre hry a smartfóny. Vďaka.