Pokemon GO: Dobrodru┼żstvo so svoj├şm partnerom! nov├í aktualiz├ícia

U┼ż ─Źoskoro Pokemon GO: Dobrodru┼żstvo so svoj├şm partnerom! nov├ę aktualiz├ície N├íjdite viac sp├┤sobov, ako sk├║ma┼ą, rozv├şja┼ą sa a sp├íja┼ą sa so svojimi partnermi.

V nasleduj├║cich mesiacoch budeme m├┤c┼ą chodi┼ą Pokemon, posilni┼ą na┼íe puto s n├şm a ─Ćal┼íie. Niantic v novembri 2019 odhalila, ┼że pracuje na af├ęre so svoj├şm partnerom, ─Źo je nov├Ż pr├şrastok k existuj├║cim veter├ínom. Pokemon go, ├║spe┼ín├Ż titul pre syst├ęmy iOS a Android, ktor├Ż neust├íle rastie po cel├Ż rok. V├Żvoj├ír prostredn├şctvom ofici├ílnej webovej str├ínky potvrdil, ┼że bud├║ci rok bude k dispoz├şcii aktualiz├ícia, aj ke─Ć neozn├ímili konkr├ętny d├ítum.

Pripravte sa na objavovanie sveta Pok├ęmon v├í┼í partner! V novej funkcii Dobrodru┼żstvo so svoj├şm partnerom bude v├í┼í partner pri va┼íej strane Pokemon GO ako nikdy predt├Żm.

Dobrodru┼żstvo s va┼í├şm partnerom je z├í┼żitok, ktor├Ż posiln├ş puto medzi tr├ęnermi a ich partnermi. M├┤┼żete objavi┼ą n├íladu Pok├ęmon svojho partnera, zatia─ż ─Źo zvy┼íuje ├║rove┼ł svojho partnera k┼Ľmen├şm, hran├şm, bojovan├şm a sk├║man├şm s n├şm. In├ę ako to, zmena Pok├ęmon partner u┼ż nebude re┼ítartova┼ą postup na z├şskanie Candy. Ako tr├ęner Pokemon Ve─ża zist├şte, ┼że svet okolo v├ís je obohaten├Ż Pokemon po va┼íej strane, ke─Ć s vami rastie a sprev├ídza v├ís na va┼íej ceste.

Dobrodru┼żstv├í s funkciami v├í┼ího partnera bud├║ k dispoz├şcii tr├ęnerom po celom svete v roku 2020.

Berry kvitne v priate─żstve

Za─Źnite dobrodru┼żstvo, ke─Ć ho v├í┼í partner k┼Ľmil bobu─żami. T├Żm sa zv├Ż┼íi ├║rove┼ł v├í┼ího partnera, aby sa stal dobr├Żm priate─żom, a umo┼żn├ş v├ím ho vidie┼ą na mape pod─ża krokov! Ak chcete svojho partnera nak┼Ľmi┼ą, jednoducho otvorte str├ínku profilu p├íru, klepnite na tla─Źidlo Prehra┼ą a komunikujte s nimi. Na t├║ ist├║ str├ínku profilu tie┼ż m├┤┼żete r├Żchlo nahra┼ą kan├íl.

ka┼żd├Ż Pok├ęmon maj├║ r├┤zne vlastnosti a sp├┤soby vyjadrenia. Pri hran├ş a objavovan├ş sveta okolo seba sledujte a sledujte r├┤zne pohyby a v├Żrazy.

Okrem k┼Ľmenia svojho partnera si s n├şm m├┤┼żete zahra┼ą. Zistite, ─Źo rob├ş, ke─Ć s n├şm komunikujete v re┼żime RA +. ka┼żd├Ż Pokemon reagova┼ą inak. Nezabudnite v nastaveniach povoli┼ą mo┼żnos┼ą RA +.

Objavte nov├ę a vzru┼íuj├║ce v├Żhody so spolo─Źnos┼ąou Adventure so svoj├şm partnerom

Ke─Ć vy a v├í┼í partner z├şskate d├┤veru a zv├Ż┼íite ├║rove┼ł, odomkn├║ sa vzru┼íuj├║ce nov├ę v├Żhody. Partnersk├í ├║rove┼ł je dobr├Ż partner, super partner, ultra partner a najlep┼í├ş partner.

 • Dobr├Ż spolo─Źn├şk: V├í┼í partner sa k v├ím m├┤┼że pripoji┼ą v zobrazen├ş mapy. Svoju n├íladu si m├┤┼żete zobrazi┼ą aj na str├ínke profilu partnera.
 • Super kamo┼í: M├íte probl├ęm dohna┼ą? Pokemon? V├í┼í partner v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą pri stretnutiach Pokemon, M├┤┼że v├ím tie┼ż poskytn├║┼ą predmety, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu na va┼íej ceste Pokemon V├í┼í GO.
 • Ultra Companion: V├í┼í partner v├ím pom├┤┼że spozna┼ą svet okolo v├ís t├Żm, ┼że v├ím povie o zauj├şmav├Żch miestach v okol├ş. V├í┼í partner v├ím tie┼ż prinesie spomienky, ktor├ę si m├┤┼żete prezrie┼ą na str├ínke profilu partnera.
 • Najlep┼í├ş partner: Po dosiahnut├ş tejto ├║rovne pou┼żije v├í┼í partner t├║ najlep┼íiu sprievodn├║ p├ísku, aby v┼íetk├Żm uk├ízal, ako dobre sa v├ím dar├ş. Pokemon S ktorou sa dostanete na ├║rove┼ł najlep┼íieho priate─ża, m├┤┼żete z├şska┼ą pomocn├Ż po─Ź├şta─Ź v bitke, pokia─ż zostan├║ pridelen├ę ako Pokemon doprov├íze─Ź

Pokemon  go

Ako posilni┼ą priate─żstvo so svoj├şm partnerom

Posilnite priate─żstvo so svojim miluj├║cim partnerom. L├íska sa meria srdcom a m├┤┼żete ju z├şska┼ą sk├║man├şm svojho partnera na mape, spolo─Źn├Żm bojom, k┼Ľmen├şm, hladkan├şm a fotografovan├şm. ─î├şm viac l├ísky dostanete, t├Żm lep┼íia bude va┼ía n├ílada.

Po dosiahnut├ş maxim├ílnej n├ílady (euf├│ria) m├┤┼żete odomkn├║┼ą tieto v├Żhody:

 • Vzdialenos┼ą, ktor├║ mus├ş partner n├íjs┼ą Candy, sa zn├ş┼żi na polovicu.
 • Po─Źet vyhran├Żch s┼Ľdc na akciu sa zdvojn├ísob├ş.
 • Tr├ęner m├┤┼że z├şska┼ą srdcov├Ż bonus.

Na str├ínke roz┼í├şren├ęho profilu v├í┼ího partnera uvid├şte pokrok v├í┼ího partnera smerom k n├íjdeniu Candy, jeho aktu├ílny stav mysle, tabu─żku denn├Żch aktiv├şt, ktor├ę m├┤┼żete urobi┼ą, aby ste z├şskali l├ísku k v├í┼ímu partnerovi a jeho ├║rove┼ł. M├┤┼żete tie┼ż vidie┼ą hist├│riu Pokemon in├ş, ktor├ş sa stali priate─żmi a dobrodru┼żstvami, ktor├ę spolo─Źne zdie─żaj├║. Pam├Ątajte: priate─żstvo je nie─Źo, ─Źo je vybudovan├ę spolu! Uistite sa, ┼że ka┼żd├Ż de┼ł vykon├ívate ─Źinnosti so svoj├şm partnerom, aby ste mali viac n├íklonnosti a r├Żchlych priate─żov!

U┼ż ─Źoskoro: tie┼ż spoznajte svojich priate─żov (skuto─Źn├Ż svet)!

Pokemon  go

Po tom, ─Źo bude Adventure so svoj├şm partnerom k dispoz├şcii tr├ęnerom po celom svete, bude tu viac spr├ív. V├í┼í partner sa ─Źoskoro bude m├┤c┼ą stretn├║┼ą s ostatn├Żmi spolu┼żiakmi Coach, ako ste vy, v re┼żime zdie─żan├ęho z├í┼żitku RA.

V novo zdie─żanom re┼żime sk├║senosti s RA m├┤┼żete synchronizova┼ą s dvoma ─Ćal┼í├şmi tr├ęnermi s RA +, aby ste mohli so svojimi spoluhr├í─Źmi robi┼ą skupinov├ę fotografie. Bude to vynikaj├║ca pr├şle┼żitos┼ą usporiada┼ą udalos┼ą. Pokemon svoj vlastn├Ż epos a zachyt├ívajte nov├ę spomienky pomocou Pok├ęmon a va┼íi priatelia

Tr├ęner, d├║fame, ┼że sa budete bavi┼ą objavovan├şm v┼íetk├Żch nov├Żch sp├┤sobov, ako sa spoji┼ą s kolegami. Pok├ęmon Ty! Po spusten├ş funkcie nezabudnite zdie─ża┼ą svoje najlep┼íie momenty a fotografie s hashtagom #PokemonGOBuddy.

Zdroj Pokemon GO (oficiálna webová stránka)