Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Pokemon Go Battle League musí veľa bojovať, aby sa stala eSports

Pokemon Go Battle League musí veľa bojovať, aby sa stala eSports 1
Pokemon Go Battle League musí veľa bojovať, aby sa stala eSports 1

Beh okolo chytiť pokémona v režime rozšírenej reality bola skutočne super mobilná hra. Áno, hovoríme Pokemon Go. Hra bola vyvinutá v roku 2016 a postupom času sa snaží prinášať novšie funkcie.

Niantic, výrobca Pokemon Go plánuje vydať túto novú hru. Teraz sa však zdá, že v hre chcú nejaké nové doplnky. Nová „Battle League“ bude novou atrakciou tejto hry od 13. marca 2020.

Niektorí používatelia sa chystajú na túto správu, ale existujú vážne pochybnosti o tom, či táto nová funkcia zmení túto hru na elektronický šport. Keď to vyšlo prvýkrát, postrádali akékoľvek možnosti boja, ale táto nová funkcia nijako významne nezmení.

Táto nová vlastnosť umožňuje hráčovi skúmať viac o hre, ale myšlienka boja v nej nie je celkom zrejmá. Na to, aby ste sa mohli tejto možnosti zúčastniť, je potrebné veľa chôdze. Aj keď to zaistí novšiu a silnejšiu pokémon, zdá sa, že všetko bude nastavené podľa typu zhody.

Praví a tvrdí hráči sa tejto novej hre alebo jej novej funkcii veľmi nezaujímajú. Názov „bitka“ toľko povzbudzuje, ale jeho implementovaným funkciám chýbajú zručnosti pre správny elektronický boj. Hráči v skutočnosti pochybujú o tom, aký je potenciál hry dosiahnuť v hernom svete nové výšky.

Či sa táto hra dokáže umiestniť na zoznam elektronických športy, určite to prinúti mladých chlapcov a dievčatá, aby vyšli zo svojich domovov, pretože väčšina súčasných hier ich zapchala do stien domu. Co si myslis?