Pokemon Dátumy vydania evolúcie odhalené pre 8-region voľná séria

Pokemon Dátumy vydania evolúcie odhalené pre 8-region voľná séria 2

The Pokemon Spoločnosť International oznámila tento týždeň slávnostné vydanie nového epizodického animovaného seriálu. Pomenovali to Pokemon Evolúcie a chystá sa oslava Pokemon 25. výročie franšízy. Na rozdiel od v podstate každého iného Pokemon šou, ktorá bola kedy vydaná, toto 8-séria epizód bude zahŕňať „všetky známe oblasti Pokemon svet preskúmaný v základnej sérii videohier. “

Trailer k tejto sérii nájdete nižšie. Táto nová séria bude vydaná po jednej epizóde, začínajúc 9. septembra. Ostatné epizódy budú vydané v zvláštnych časoch počas niekoľkých nasledujúcich mesiacov. Prvá epizóda má názov The Champion.

V hre The Champion sa séria začína v regióne Galar. Táto séria sa nebude hrať v rovnakom poradí, v akom boli vydané pôvodné hry. Ak by to tak bolo, Kanto by bol prvý! To, čo tu vidíme namiesto toho, je chronologické poradie REVERSE – ak sa pozrieme na dátumy vydania každej základnej série. To je Galar, Alola, Kalos, Unova, Sinnoh, Hoenn, Johto a Kanto – dozadu!

“Každý región bol skúšobným kameňom pre nové generácie.” Pokémon Tréneri, pretože značka rástla, a chceli smePokémon Evolúcie majú vzdať hold tomuto odkazu a byť zároveň inovatívne a moderné, “povedal Colin Palmer, viceprezident marketingu spoločnosti The Pokémon Spoločnosť International. “Je to nové a známe dobrodružstvo naraz.”

Túto sériu animovalo OLM Studios, rovnaká skupina, ktorá animovala hlavnú Pokemon anime séria (Pokemon séria, テ レ ビ ア ニ メ 「ポ ケ ッ ト モ ン ン タ ー」 シ リ リ ー ズ)!

Nájdete tu každú epizódu vydanú v septembri, októbri (preskočiť november) a decembri. Kompletný harmonogram nájdete nižšie:

• štvrtok, sept. 9: „Šampión“ predstavujúci región Galar
• Štvrtok 23. septembra: „Zatmenie“ s regiónom Alola
• štvrtok, október 7: „Vizionár“ predstavujúci región Kalos
• Štvrtok 21. októbra: „Plán“ s regiónom Unova
• štvrtok, dec. 2: „The Rival“ predstavujúci región Sinnoh
• štvrtok, dec. 9: „The Wish“ predstavujúce oblasť Hoenn
• Štvrtok 16. decembra: „Šou“ s regiónom Johto
• Štvrtok 23. decembra: „The Discovery“ s regiónom Kanto

Táto séria bude mať premiéru oficiálne Pokemon YouTube kanál (kliknite na YouTube video vyššie, aby ste sa dostali na uvedený kanál) a bude k dispozícii na Pokemon Televízia začína v septembri 9, 2021. Pokemon TV je aplikácia pre mobilné zariadenia, zariadenia smart TV a Nintendo Switch – to a obsah v ňom sú úplne zadarmo pre všetkých používateľov.

Related Articles

Back to top button