Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Pokemon Dátum vydania domov (a obnovenie v cloude)

Pokemon Dátum vydania domov (a obnovenie v cloude) 1

Dnes ľudia v The Pokemon Spoločnosť zverejnila množstvo nových informácií o viacerých Pokemon hry aj cloudové Pokemon úložný a obchodný systém tzv Pokemon Domov. To všetko bolo zahrnuté v jednom video streame a Pokemon DOMOV bol rýchlo mrknutý-a bude vám chýbať-, ale bol tam! Teraz je načase, aby sme sa nabažili tej najväčšej chýbajúcej zložky Pokemon Meč a štít, budúci mesiac!

História Pokemon Domov je relatívne krátky. Počuli sme o systéme už v máji 2019, počas tlačovej konferencie priamo z Tokia. Tam navrhli, aby bola pre hru vydaná nová hra Detective Pikachu Nintendo Switch a že by existoval nový spôsob interakcie s vlastnými Pokemon online – taký, ktorý NEBOL Pokemon Breh. Ale čo iné tam mohlo byť – nebolo Pokemon Zabezpečte základný systém, s ktorým môžu používatelia ukladať Pokemon online, na vyhľadávanie medzi hrami?

POZRI TIEŽ: Náš veľký Pokemon Recenzia meča a štítu!

Kde Pokemon Banka žije vo vesmíre Nintendo 3DS, pripojená k internetu, Pokemon HOME je multiplatformový systém na úplne novej úrovni. Bude vydaný s aplikáciami pre Nintendo Switch, iOS (iPhone, iPad) a na zariadeniach Android. Pokemon HOME sa (ak všetko pôjde dobre) bude môcť pripojiť ku všetkým Pokemon hry, s ktorými bolo možné pracovať Pokemon Banka, ale aj niekoľko ďalších – a ďalšie informácie o budúcnosti.

Pokemon HOME pracuje s:
• Pokemon Breh*
• Pokemon Choď*
• Pokemon Poďme, Pikachu*
• Pokemon Poďme, Eevee*
• Pokemon Meč
• Pokemon Štít
• Budúce hry

*Pokemon HOME umožní vklady vo výške Pokemon zo všetkých vyššie uvedených hier a Pokemon Breh. VÝBERY je však možné vykonať iba pomocou Pokemon Meč a Pokemon Štít. Je pravdepodobné, že v budúcich hrách nad rámec meča a štítu bude možné tiež vkladať a vyberať Pokemon, ale uvidíme!

Pokemon HOME bude tiež môcť povoliť obchody medzi užívateľmi lokálne a po celom svete prostredníctvom internetu. Je nepravdepodobné, že by existoval nejaký komponent chatu – ale opäť uvidíme, kedy bude vydaný skutočný systém.

Pokemon Vydanie HOME bolo oznámené vo februári 2020. V tom čase sa pravdepodobne dočkáme aplikácie pre iOS, aplikácie pre Android a aplikácie pre Nintendo Switch všetky súčasne. V tejto dobe Pokemon DOMÁCA cena za mesiac alebo za rok zostáva neznáma.