Pofo review: t├ęma WordPress pre kreat├şvy

Pofo je t├ęma WordPress pre viac├║─Źelov├ę aplik├ície ThemeZaa, ktor├í je dod├ívan├í s 29 jedine─Źn├Żmi mot├şvmi a viac ako 200 vopred pripraven├Żmi ┼íabl├│nami.

Dizajn je vhodn├Ż pre firemn├ę webov├ę str├ínky, kreat├şvne agent├║ry, portf├│li├í a blogy. Pofo m├í ve─żk├║ podporu pre WooCommerce, tak┼że by to bola tie┼ż skvel├í vo─żba pre internetov├Ż obchod.

V tomto ─Źl├ínku by som v├ím chcel uk├íza┼ą rozlo┼żenia dostupn├ę na serveri Pofo a pom├┤c┼ą v├ím zisti┼ą, pre─Źo sa stalo tak popul├írnou t├ęmou WordPress.

Pofo dizajn a funkcie

Pofo je r├Żchlo sa na─Ź├ştaj├║ca t├ęma WordPress, ktor├í bola optimalizovan├í pre vyh─żad├ívacie n├ístroje. Vytvoren├ę pomocou HTML5, CSS3 a Bootstrap framework 3, t├ęma je pripraven├í na preklad a podporuje podriaden├ę t├ęmy WordPress.

K dispoz├şcii je viac ako 150 kr├ítkych k├│dov, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu navrhn├║┼ą str├ínky. Pofo tie┼ż podporuje mega menu pre navig├íciu, paralaxu a video pozadie a m├í tie┼ż zabudovan├║ ┼íabl├│nu ├║dr┼żby.

Ako uvid├şte nesk├┤r v tejto recenzii, Pofo v├ím tie┼ż d├íva skvel├║ kontrolu nad p├şsmo, farby a ─Ćal┼íie mo┼żnosti ┼ít├Żlu.

Pofo prich├ídza s dvoma najpred├ívanej┼í├şmi doplnkami WordPress na CodeCanyon: Slider Revolution a WP Bakery Page Builder.

Posuvn├şk revol├║cia umo┼ż┼łuje vytv├íra┼ą skvel├ę responz├şvne jazdca pre va┼íe webov├ę str├ínky. M├┤┼że sa tie┼ż pou┼żi┼ą na vytv├íranie profesion├ílnych koloto─Źov, kan├ílov soci├ílnych m├ędi├ş a ─Ćal┼í├şch.

WP Bakery Page Builder, predt├Żm zn├ímy ako Visual Composer, bol jedn├Żm z prv├Żch tvorcov drag and drop str├ínok na trhu a st├íle je jedn├Żm z najlep┼í├şch.

Pomocou doplnku m├┤┼żete vytv├íra┼ą ├║┼żasn├Ż obsah na klientskom alebo webovom serveri. Pon├║ka desiatky obsahov├Żch prvkov a kni┼żnicu premade ┼íabl├│n, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu vytvori┼ą profesion├ílne str├ínky.

WP Bakery Page Builder

S├║─Źas┼ąou modelu Pofo je 29 jedine─Źn├Żch dizajnov. Ka┼żd├Ż dizajn m├í svoj jedine─Źn├Ż vzh─żad.

Po importovan├ş rozlo┼żenia ho m├┤┼żete upravi┼ą a zmeni┼ą rozlo┼żenie pre domovsk├║ str├ínku, hlavi─Źku, p├Ątu, str├ínky portf├│lia, str├ínky blogu a ─Ćal┼íie. Prisp├┤sobenia dizajnu sa uskuto─Ź┼łuj├║ v prisp├┤sobova─Źi mot├şvov WordPress, aj ke─Ć m├┤┼żete zmeni┼ą mnoho aspektov svojej dizajnovej str├ínky po str├ínke.

Prezrite si uk├í┼żkov├║ str├ínku t├ęmy Pofo a z├şskajte lep┼íie ocenenie toho, ─Źo Pofo m├┤┼że pon├║knu┼ą.

Demonštrácie s tematikou Pofo

Pofo bolo tie┼ż testovan├ę na kompatibilitu s popul├írnymi doplnkami WordPress, ako je WPML, W3 Total Cache a Yoast SEO.

Po─Źas mojich testov som nena┼íiel ┼żiadne chyby, ─Źo nie je prekvapuj├║ce, preto┼że k├│d t├ęmy je ─Źist├Ż a dobre zdokumentovan├Ż.

Nastavenie Pofo

Uk├í┼żkov├ę a tematick├ę ┼íabl├│ny s├║ jednou z najlep┼í├şch funkci├ş Pofo. Ak chcete pou┼żi┼ą dizajn, mus├şte ho importova┼ą na svoj web.

Mo┼żno zist├şte, ┼że ke─Ć testujete Pofo, importuje to─żko rozlo┼żen├ş a str├ínok, ktor├ę pre svoj ┼żiv├Ż web nepotrebujete. Preto by som odpor├║─Źal nain┼ítalova┼ą Pofo najsk├┤r na sk├║┼íobn├║ in┼ítal├íciu WordPress, aby ste sa mohli s dan├Żm predmetom obozn├ími┼ą. Ke─Ć si plne uvedom├şte, ako to funguje, m├┤┼żete si ho nain┼ítalova┼ą na svoje ┼żiv├ę webov├ę str├ínky.

Po na─Ź├ştan├ş softv├ęru Pofo na svoju webov├║ str├ínku a aktivovan├ş t├ęmy sa zobraz├ş v├Żzva na aktiv├íciu licencie.

Namiesto zadania licen─Źn├ęho k─ż├║─Źa sa mus├şte prihl├ísi┼ą do svojho ├║─Źtu Envato a autorizova┼ą ThemeZaa na pripojenie k v├í┼ímu ├║─Źtu.

Aktivujte Pofo

Po aktiv├ícii sa zobraz├ş aj spr├íva o in┼ítal├ícii doplnku.

Ke─Ć prejdete na str├ínku s in┼ítal├íciou doplnkov, odpor├║─Źame v├ím nain┼ítalova┼ą tri doplnky: Pofo Addons, Slider Revolution a WP Bakery Page Builder.

ThemeZaa tie┼ż odpor├║─Źa nain┼ítalova┼ą ─Ćal┼íie tri doplnky WordPress z adres├íra doplnkov WordPress.org: Kontaktn├Ż formul├ír 7, MailChimp pre WordPress a WooCommerce.

Po┼żadovan├ę doplnky WordPress

Aktiv├ícia doplnku Pofo Addons zabezpe─Ź├ş, aby ste mali k dispoz├şcii str├ínku s uk├í┼żkami importu. T├íto str├ínka vysvet─żuje obmedzenie pam├Ąte, ktor├ę budete potrebova┼ą na import ├║dajov. Vysvet─żuje tie┼ż, ┼że mus├şte ma┼ą povolen├Ż doplnok pre import va┼íich demo ├║dajov, napr. kontaktn├ę formul├íre

Ak ste nain┼ítalovali program Pofo na testovaciu webov├║ str├ínku WordPress, odpor├║─Źam importova┼ą v┼íetky uk├í┼żkov├ę ├║daje. To v├ím umo┼żn├ş vysk├║┼ía┼ą v┼íetky uk├í┼żky ┼íabl├│n Pofo a ┼íabl├│ny t├ęm a zisti┼ą, ktor├ę n├ívrhy pre v├ís najlep┼íie funguj├║.

Domovsk├í str├ínka na uk├í┼żku importu

Jednotliv├ę n├ívrhy je mo┼żn├ę importova┼ą pre pr├şspevky, str├ínky a portf├│li├í. Toto je u┼żito─Źn├ę, ak aktivujete Pofo na ┼żivej webovej str├ínke a nechcete importova┼ą v┼íetky ├║daje; Tento postup v┼íak nie je ─żahk├Ż.

Namiesto toho, aby v├ím ukazoval miniat├║ru dizajnu, ktor├Ż chcete importova┼ą, pou┼ż├şva spolo─Źnos┼ą Pofo n├ízvy titulov ako ÔÇ×N├ízov pr├şspevku 9ÔÇť,ÔÇ× About Us Modern ÔÇťaÔÇ× Portfolio Title 15. ÔÇťAj ke─Ć tieto tituly m├┤┼żu pre v├Żvoj├írov znamena┼ą nie─Źo, pre v┼íetk├Żch ostatn├Żch s├║ tieto tituly bezv├Żznamn├ę, preto┼że neviete, na ak├║ ┼íabl├│nu sa vz┼ąahuj├║.

Mali by to zmeni┼ą v bud├║cich verzi├ích, aby pou┼ż├şvatelia mohli vidie┼ą uk├í┼żku dizajnu pred importom ├║dajov na svoju webov├║ str├ínku. V s├║─Źasnej podobe je to h├ídaj├║ca hra.

Vyberte, ─Źo sa m├í importova┼ą

Demo str├ínka v├ís informuje o priebehu importu. Toto upozorn├ş aj na chyby, ak sa vyskytn├║.

Správy na import údajov

Po naimportovan├ş demo ├║dajov na svoj web sa zobraz├ş v├Żzva na in┼ítal├íciu doplnku Regenerate Thumbnails a jeho spustenie, aby sa miniat├║ry zobrazovali spr├ívne.

Demon┼ítra─Źn├ę ├║daje boli importovan├ę

Ak sa rozhodnete importova┼ą v┼íetky ├║daje na svoju testovaciu webov├║ str├ínku, m├┤┼żete presk├║ma┼ą v┼íetky uk├í┼żky a n├ívrhy mot├şvov z aplik├ície Pofo pomocou hlavnej naviga─Źnej ponuky. Medzi rozlo┼żeniami nie je mo┼żn├ę prep├şna┼ą, tak┼że je to najlep┼í├ş sp├┤sob, ako zobrazi┼ą v┼íetky rozlo┼żenia domovskej str├ínky, rozlo┼żenie portf├│lia a rozlo┼żenie blogu.

Upozor┼łujeme, ┼że importovan├ę mot├şvy nebud├║ vyzera┼ą 100% ako ofici├ílne uk├í┼żky mot├şvov, preto┼że v├Żvoj├íri nem├┤┼żu zahrn├║┼ą v┼íetky obr├ízky, ktor├ę tam pou┼żili.

Pofo naviga─Źn├ę menu

Bol som ohromen├Ż t├Żm, ako r├Żchlo boli ├║daje importovan├ę na moju webov├║ str├ínku, na demon┼ítra─Źnej str├ínke v┼íak ur─Źite existuje priestor na zlep┼íenie, aby sa zjednodu┼íil proces importovania n├ívrhu.

V s├║─Źasnosti tie┼ż neexistuje jednoduch├Ż sp├┤sob, ako odstr├íni┼ą importovan├ę pr├şspevky, str├ínky a rozlo┼żenia portf├│lia. Mus├şte ich odstr├íni┼ą ru─Źne.

Prisp├┤sobenie webov├Żch str├ínok

Pofo umiestni v┼íetky mo┼żnosti prisp├┤sobenia do prisp├┤sobova─Źa t├ęm WordPress. To v├ím umo┼żn├ş vidie┼ą zmeny, ktor├ę vykon├íte v re├ílnom ─Źase.

Mo┼żnosti s├║ rozdelen├ę do 16 kateg├│ri├ş najvy┼í┼íej ├║rovne. To zah┼Ľ┼ła nastavenia domovskej str├ínky, hlavi─Źky, p├Ąty, rozlo┼żenia a obsahu, WooCommerce a ─Ćal┼í├şch CSS.

Pofo WordPress T├ęma Prisp├┤sobova─Ź

V├Ą─Ź┼íinu funkci├ş je mo┼żn├ę zmeni┼ą kliknut├şm na tla─Źidlo, ─Źi u┼ż ide o rozlo┼żenie blogu, obr├ízky, farby alebo odpor├║─Źan├ę p├şsma.

V r├ímci prisp├┤sobova─Źa t├ęm existuj├║ stovky mo┼żnost├ş, nemalo by to v┼íak by┼ą ohromuj├║ce, preto┼że jednoducho potrebujete vylep┼íi┼ą ─Źasti dizajnu, ktor├ę v├ís zauj├şmaj├║.

Kompatibilita s prisp├┤sobova─Źom t├ęm WordPress je vynikaj├║ca

V┼íestrannos┼ą Pofo sa roz┼íiruje aj na bo─Źn├ę ty─Źe. Ka┼żd├Ż mot├şv m├í desiatky z├│n widgetov.

Zah┼Ľ┼ła nieko─żko jedine─Źn├Żch miniaplik├íci├ş, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu pri vytv├íran├ş str├ínok. Patria sem kateg├│rie, pr├şspevky do blogu a soci├ílne ikony.

Pofo Widgety

Ak m├íte sk├║senosti s PHP a HTML, mo┼żno budete chcie┼ą upravi┼ą aj s├║bory z editora t├ęm WordPress.

Aj ke─Ć to m├┤┼że by┼ą v├Żhodn├ę v oblasti administr├ície, odpor├║─Źame v├ím v┼żdy upravova┼ą s├║bory t├ęm v po─Ź├şta─Źi a odovzd├íva┼ą ich priamo na v├í┼í server. Ponechanie editora t├ęm na va┼íom webe predstavuje ve─ża bezpe─Źnostn├Żch probl├ęmov, preto ho odpor├║─Źame zak├íza┼ą v s├║bore wp-config.php.

Editor t├ęm Pofo

Pre blogov├ę pr├şspevky, str├ínky a portf├│li├í je k dispoz├şcii nastavenie. Tieto nastavenia v├ím umo┼ż┼łuj├║ prep├şsa┼ą predvolen├ę nastavenia a prisp├┤sobi┼ą ka┼żd├║ str├ínku a urobi┼ą ju jedine─Źnou.

Tento box obsahuje mno┼żstvo v┼íeobecn├Żch nastaven├ş rozlo┼żenia, nastaven├ş hlavi─Źky a p├Ąty.

Nastavenie stránky pofo

P├í─Źi sa mi sp├┤sob, ktor├Żm v├ím Pofo umo┼ż┼łuje navrhn├║┼ą rozlo┼żenie va┼íich webov├Żch str├ínok a urobi┼ą ka┼żd├║ str├ínku svojho webu jedine─Źnou. Mysl├şm si v┼íak, ┼że Pofo potrebuje lep┼íie z├ílohovacie funkcie.

V bud├║com vydan├ş by som chcel ma┼ą mo┼żnos┼ą z├ílohova┼ą prisp├┤sobenia, ktor├ę som vykonal pre rozlo┼żenia a konfigur├ície, aby som ich mohol exportova┼ą na in├║ webov├║ str├ínku.

Ceny a podpora

Pofo je k dispoz├şcii na ThemeForest za jednorazov├Ż poplatok 59 USD. Pri n├íkupe Pofo s├║ zahrnut├ę aj Slider Revolution a WP Bakery Page Builder, ktor├ę sa pred├ívaj├║ za 26 dol├írov a 46 dol├írov.

Licencia v├ím poskytuje ┼íes┼ąmesa─Źn├║ podporu. M├┤┼żete to pred─║┼żi┼ą o ─Ćal┼í├şch ┼íes┼ą mesiacov za 17,63 USD.

Náklady na Pofo

Ot├ízky na predpredaj mo┼żno polo┼żi┼ą na ThemeForest.

K dispoz├şcii je vedomostn├í z├íklad┼ła, ktor├í odpoved├í na be┼żn├ę ot├ízky pou┼ż├şvate─żov. K dispoz├şcii je tie┼ż viac ako 33 in┼ítrukt├í┼żnych vide├ş. Tieto vide├í v├ís preved├║ in┼ítal├íciou Pofo, pou┼ż├şvaj├║ kr├ítke k├│dy, pos├║va─Źe a ─Ćal┼íie.

Ak m├íte ─Ćal┼íie ot├ízky, m├┤┼żete so svojimi ot├ízkami otvori┼ą l├şstok na podporu.

Z├ívere─Źn├ę my┼ílienky

Tematick├Ż trh WordPress je vysoko konkuren─Źn├Ż, ale Pofo rob├ş dos┼ą na to, aby vynikol z davu.

Jeho 29 n├ívrhov sa najlep┼íie hod├ş pre kreat├şvne webov├ę str├ínky, portf├│li├í a blogy. Bolo by skvel├Żm dizajnom aj pre internetov├Ż obchod.

Existuje nieko─żko oblast├ş, v ktor├Żch v├Żvoj├íri m├┤┼żu zlep┼íi┼ą pou┼żite─żnos┼ą t├ęmy. Predov┼íetk├Żm by sa demo syst├ęm mohol pou┼ż├şva┼ą trochu ─żah┼íie a syst├ęm importu a exportu pre nastavenie by bol u┼żito─Źn├Ż pre t├Żch, ktor├ş testuj├║ t├ęmu a pren├í┼íaj├║ svoj dizajn na ┼żiv├ę webov├ę str├ínky.

Pr├şklad dizajnu Pofo

Ak├Ż je v├í┼í n├ízor na Pofo?

Dajte n├ím vedie┼ą v ni┼ż┼íie uvedenej oblasti koment├írov.

Kevin

Pofo review: t├ęma WordPress pre kreat├şvy

Kevin Muldoon

zhrnutie

Pofo je modern├í t├ęma WordPress, ktor├í sa dod├íva s 29 kr├ísnymi mot├şvmi mot├şvov. To v├ím umo┼żn├ş navrhn├║┼ą va┼íe webov├ę str├ínky pomocou WordPress t├ęmu prisp├┤sobite─ż.

Syst├ęm na uk├í┼żku importu je r├Żchly, aj ke─Ć v├Żvoj├íri by mohli zjednodu┼íi┼ą v├Żber jednotliv├Żch n├ívrhov.

Nezabudnite sa pozrie┼ą na uk├í┼żky mot├şvov Pofo, aby ste si plne uvedomili, ─Źo m├┤┼żete urobi┼ą.

Pofo je modern├í t├ęma WordPress, ktor├í sa dod├íva s 29 kr├ísnymi mot├şvmi mot├şvov. To v├ím umo┼żn├ş navrhn├║┼ą va┼íe webov├ę str├ínky pomocou WordPress t├ęmu prisp├┤sobite─ż.

Syst├ęm na uk├í┼żku importu je r├Żchly, aj ke─Ć v├Żvoj├íri by mohli zjednodu┼íi┼ą v├Żber jednotliv├Żch n├ívrhov.

Nezabudnite sa pozrie┼ą na uk├í┼żky mot├şvov Pofo, aby ste si plne uvedomili, ─Źo m├┤┼żete urobi┼ą.