Poetic GraphGrip Case Review (Nexus 7): Navrhnuté pre normu

Pevná ochrana, neuveriteľný dizajn a príjemný na dotyk

Pred nejakou dobou som napísal príspevok na stránku 8 najlepšie prípady pre Google Nexus 7 (Verzia 2013). Príspevok poskytuje skvelé informácie o niektorých z najobľúbenejších puzdier, ktoré sú k dispozícii pre Nexus 7, ale chcel som sa ponoriť hlbšie a preskúmať jeden z mojich obľúbených Nexusov 7 prípady. Tento konkrétny prípad rozhodne stojí za to peniaze, pretože nielenže chráni váš telefón, ale aj vyzerá celkom atraktívne.

Použil som veľa puzdier na rôznych Android smartphones a často som mal pocit, že puzdrá vždy ponúkajú extrémy a nič uprostred, čo znamená, že buď puzdro poskytne solídnu ochranu, alebo urobí váš telefón atraktívnym, nie však oboje. Hneď ako však dostanete puzdro Poetic GraphGrip, zistíte, že tento prípad ponúka to najlepšie z oboch svetov.

poetický prípad

Niet pochýb o tom, že dizajn GraphGrip vyzerá skutočne atraktívne a sú k dispozícii rôzne farby, ktoré pôsobia decentne, bez toho, aby to zariadeniu dodávalo lesk. Okrem vzhľadu budete spokojní aj v oblastiach priľnavosti a odolnosti. Pokračujte v čítaní tejto recenzie na puzdro Poetic GraphGrip a zistite, prečo je puzdro Poetic GraphGrip ideálnou voľbou pre Nexus 7.

Naše hodnotenie: 4.7 mimo 5 hviezdy

Amazon Hodnotenie: 4.4 mimo 5 hviezdy

tlačidlo nákupu amazon

Dobro

Puzdro Poetic GraphGrip je jedným z najneobvyklejších prípadov, s akým som sa stretol, pretože má krásny dizajn grafického úchopu, ktorý nielenže vyzerá elegantne, ale tiež zlepšuje priľnavosť v rukách, čo znamená, že zariadenie bude menej padať z vášho ruky. Kryt je k dispozícii v šiestich rôznych farbách a ponúka dokonalú kombináciu dizajnu, odolnosti, štýlu a priľnavosti. Na rozdiel od iných pevných puzdier je tento konkrétny obal vyrobený zo silikónu, ale budete prekvapení, ako dobre tento prémiový silikón dokáže ochrániť vaše zariadenie aj pred najhoršími kvapkami.

Zlý

Jednou z najčastejších sťažností na prípad je to, že zapácha a hoci veľa používateľov žiadny taký zápach nevšimlo, iným to pripadá rušivé. Niektorí používatelia tvrdili, že má silný zápach z gumy a benzínu. Vôňa však pravdepodobne sama odznie a nemalo by ísť o nič rušivé. Mám pocit, že prípad je ťažký a aj keď nie je dostatočne ťažký na to, aby ovplyvnil používanie, je rozhodne viditeľný.

Spodný riadok

Puzdro Poetic GraphGrip je štýlové a odolné puzdro pre Nexus 7 to nielen dobre vyzerá, ale tiež poskytuje dobrú priľnavosť a solídnu ochranu. Nebudete mať pocit, že je puzdro prispôsobené konkrétnej oblasti, napríklad vzhľadom alebo ochranou, ale budete mať pocit, že je navrhnuté tak, aby ste mali na pamäti všetky veci.

Skvelé prispôsobenie, správne výrezy a jednoduché stlačenie tlačidiel- 4.5 mimo 5

Puzdro je dobre navrhnuté, pričom sa pamätá na tvar telefónu Nexus 7. Väčšina silikónových puzdier, na ktoré som prišiel, je buď príliš voľných, alebo príliš tesných, ale tento konkrétny prípad je perfektný. Správne osadenie je ideálne najmä pre veľké zariadenia, ako napríklad Nexus 7.

poetické prípadové výrezy

Existujú výrezy pre všetky relevantné porty, ako napríklad konektor pre slúchadlá, reproduktory a fotoaparát, takže puzdro vôbec neovplyvní použiteľnosť. Okrem toho sú vyvýšené polohy tlačidiel napájania a hlasitosti perfektné a je skutočne pohodlné stlačiť tieto tlačidlá.

Krásny dizajn a atraktívne farby – 5 mimo 5

Táto funkcia mohla priťahovať väčšinu používateľov, pretože tento prípad vyzerá veľmi štýlovo vďaka svojmu grafickému dizajnu. Nenájdete veľa puzdier s podobným dizajnom a napriek tomu tento dizajn bude určite váš Nexus 7 vyčnievať z davu, stále bude pôsobiť elegantne a elegantne.

poetický dizajn puzdra

Rôzne farby sú ďalšou silnou stránkou v tejto oblasti. Farby nie sú príliš svetlé a dodávajú chladný, svieži vzhľad, takže sa nemusíte báť, že by sa vaše zariadenie cítilo lepkavé. Osobne sa mi páči prípad v čiernej farbe, pretože čierna je moja obľúbená farba, ale odporučím fialovú a zelenú po čiernej, pretože obe tieto farby na puzdre vyzerajú brilantne.

Skvelá priľnavosť a pocit ako pri vankúši – 5 mimo 5

Keď budete držať akýkoľvek smartfón s Androidom, dokonca aj ten s plastovou zadnou stranou, pravdepodobne nikdy nedosiahnete pevný úchop. To isté platí pre Nexus 7, a keďže je veľký, je ešte jednoduchšie ho zhodiť. Grafický dizajn tohto kufríka so zdvihnutými štvorčekmi na obale poskytuje skutočne pevné uchopenie.

poetické uchopenie prípadu

Navyše silikón podobný tvrdému kaučuku tiež prispieva k vynikajúcemu úchopu, takže je menšia šanca, že vám Nexus spadne 7 náhodne. Okrem silného úchopu sa v rukách vďaka vložke podobnej štruktúre cíti naozaj skvele.

Ochrana, ktorú nenájdete v iných silikónových/gumových obaloch – 4.7 mimo 5

Keď som prvýkrát narazil na tento prípad, veľmi sa mi to páčilo, ale nikdy som si nemyslel, že by to mohlo poskytnúť solídnu ochranu v porovnaní s niektorými inými dostupnými tvrdými prípadmi. Po pohľade na prípad si môžete myslieť to isté, ale budete prekvapení, ako niečo, čo vyzerá tak atraktívne a tak pohodlne, dokáže ochrániť zariadenie pred takmer všetkými druhmi škôd.

hrany poetického prípadu

Okraje krytu sú zdvihnuté nad obrazovku, aby sa obrazovka nedostala do kontaktu pri páde zariadenia. Hrany zároveň nie sú zdvihnuté naozaj vysoko a na rozdiel od väčšiny ostatných gumových puzdier nepôsobia rušivo. Pretože je puzdro silné, ponúka lepšiu ochranu ako niektoré iné gumené a silikónové puzdrá.

Cena, záruka a značka

Keď je na produkte všetko brilantné, zameriame všetci svoju pozornosť na cenu, záruku a názov značky. Prípad vyniká aj v tejto oblasti. Poetic je skutočne populárna značka, ktorá je známa svojimi odolnými obalmi na telefón. Preto som si istý, že sa môžeme na kvalitu spoľahnúť a nebudete ho musieť dlho vymieňať.

Pokiaľ ide o cenu, mám pocit, že ide o absolútnu zľavu 12,95 dolára, pretože v jednom balení získate kombináciu ochrany, štýlu a priľnavosti. Nakoniec je tu aj trojročná záruka výrobcu. Myslím, že od Poetic nemôžeme žiadať nič viac. Na svojom webe ponúkajú podporu prostredníctvom e -mailu a častých otázok.

Záver

Nie som veľkým fanúšikom puzdier a väčšinou som používal tablety a telefóny bez puzdier. Dôvod, prečo to robím, je ten, že kedykoľvek som hľadal ochranné puzdro, cítil som, že to odstráni atraktivitu môjho telefónu. Puzdro Poetic GraphGrip však úplne zmenilo moje vnímanie. Ak ste hľadali puzdro na ochranu telefónu, ale nikdy ste nenarazili na možnosť, ktorá by telefón ochránila a zároveň vyzerala atraktívne, potom som si istý, že sa vám toto puzdro bude páčiť.

Ak sa chcete podeliť o svoj vlastný názor na prípad alebo máte otázky týkajúce sa tohto preskúmania prípadu Poetic GraphGrip, uveďte ich v sekcii komentárov nižšie.

Akonáhle získate opravu Nexusu 7 prípadoch prejdite na úžasný Nexus 7 príslušenstvo a preskúmajte možnosti svojho telefónu. Ak sa skutočne cítite ambiciózni, vyskúšajte Nexus 7 RÍMY.