Podvodn├şci bij├║ 339 GBP ÔÇ×anti-5G bioshieldÔÇť-ale je to len pam├Ą┼ąov├í karta s n├ílepkou

ZARIADENIE, ktor├ę stoj├ş viac ako 300 libier a ktor├ę s─żubuje ochranu kupuj├║cich pred ├║dajn├Żm nebezpe─Źenstvom 5G, je jednoducho pam├Ą┼ąov├í n├ílepka s n├ílepkou.

ÔÇ×BioshieldÔÇť anti-5G m├í za cie─ż premieta┼ą nosite─żn├║ holografick├║ vrstvu okolo pou┼ż├şvate─ża, ktor├Ż blokuje ┼żiarenie 5G.

Podvodn├şci, ktor├ş s├║ za t├Żm, sa preberaj├║ na ned├ívnych kon┼ípira─Źn├Żch te├│ri├ích, ktor├ę roz┼í├şrili nebezpe─Źn├║ my┼ílienku, ┼że 5G ┼í├şri koronav├şrus.

T├íto f├íma je samozrejme ├║pln├Ż nezmysel a bola ┼íiroko odhalen├í vedcami vr├ítane odborn├şkov Svetovej zdravotn├şckej organiz├ície.

To nezabr├ínilo v├Żrobcom 5GBioShield v tom, aby sa pok├║sili zarobi┼ą na kon┼ípira─Źnej te├│rii tvrden├şm, ┼że blokuj├║ ÔÇ×elektrick├║ hmluÔÇť 5G.

Tvrd├ş, ┼że ich gadget ÔÇ×poskytuje ochranu v├í┼ímu domu a rodine v─Ćaka nosite─żn├ęmu holografick├ęmu nano-vrstvov├ęmu katalyz├ítoru.

ÔÇ×M├┤┼że sa nosi┼ą alebo umiestni┼ą v bl├şzkosti smartf├│nu alebo ak├ęhoko─żvek in├ęho elektrick├ęho, radia─Źn├ęho alebo elektromagnetick├ęho po─ża [electromagnetic field] vysielacie zariadenie.

ÔÇ×Prostredn├şctvom procesu kvantovej oscil├ície 5GBioShield USB k─ż├║─Ź vyva┼żuje a harmonizuje ru┼íiv├ę frekvencie vypl├Żvaj├║ce z elektrickej hmly indukovanej zariadeniami, ako s├║ notebooky, bezdr├┤tov├ę telef├│ny, wi-fi, tablety a podobne,ÔÇť dod├ívaj├║.

Na testovanie falo┼ín├ęho zariadenia sa pozrela spolo─Źnos┼ą Pen Test Partners, ktor├í sa ┼ípecializuje na rozoberanie spotrebn├Żch pom├┤cok, aby zistila, ─Źo je vo vn├║tri.

Zistili, ┼że 5GBioShield je jednoducho ┬ú5 Pam├Ą┼ąov├í karta USB s iba 128 MB ├║lo┼żn├ęho priestoru.

Aby toho bolo m├ílo, zd├í sa, ┼że tvorcovia 5GBioShield na┼ł nalepili leskl├║ n├ílepku.

ÔÇ×Teraz nie sme kvantov├ş experti na 5G, ale uveden├í n├ílepka vyzer├í pozoruhodne ako t├í, ktor├í je k dispoz├şcii v listoch od dod├ívate─żov kancel├írskych potrieb za menej ako jeden cent,ÔÇť povedal Ken Munro z Pen Test Partners.

Ken a jeho kolega Phil Eveleigh zariadenie rozobrali a na doske plo┼ín├Żch spojov na┼íli LED svetlo – to ist├ę sa nach├ídza vo vn├║tri akejko─żvek pam├Ąte Memory Stick.

London Trading Standards medzit├Żm pre BBC ozn├ímil, ┼że zah├íjila vy┼íetrovanie podvodu.

Odborn├şci ned├ívno vyhl├ísili, ┼że ┼żiarenie 5G je bezpe─Źn├ę, bezpe─Źn├ę a nepo┼íkod├ş va┼íe zdravie.

Radia─Źn├Ż str├í┼żny pes ICNIRP odhalil svoje zistenia po ┼ít├║diu sedemro─Źn├Żch vedeck├Żch d├┤kazov.

A v novom rozhodnut├ş z marca 2020 rozhodlo, ┼że ┼żiarenie z telef├│nov 5G nem├┤┼że pod─ża s├║─Źasn├Żch smern├şc sp├┤sobi┼ą ujmu.

V telef├│noch 5G sa teraz presadzuj├║ pr├şsnej┼íie limity ┼żiarenia, aby sa upokojili z├íkazn├şci, ktor├ş maj├║ obavy z online kon┼ípira─Źn├Żch te├│ri├ş.

Barbara Corcoran zo spolo─Źnosti Shark Tank z├şskala podvod takmer 400 000 dol├írov e -mailov├Żm podvodom typu phishing

V ostatn├Żch spr├ívach pod─ża ned├ívnej spr├ívy prib├║daj├║ podvody so sexom, ktor├ę v├ís vydieraj├║ pomocou ukradnut├Żch fotografi├ş z webovej kamery.

─Äal┼í├ş popul├írny vydiera─Źsk├Ż podvod zah┼Ľ┼ła oklamanie obete, aby si myslela, ┼że do jej budovy bola ulo┼żen├í bomba.

Tu si m├┤┼żete pre─Ź├şta┼ą n├í┼ího ├║pln├ęho sprievodcu sexu├ílnym sexom vr├ítane toho, ako zosta┼ą v bezpe─Ź├ş online.

U┼ż ste sa niekedy ocitli v ┼íkaredom podvode? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch!

Plat├şme za va┼íe pr├şbehy! M├íte pr├şbeh pre Na┼í├şm cie─żom je by┼ą va┼í├şm t├şm techniky a vedy? Po┼ílite n├ím e-mail na adresu