Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

podľa Apple, jeho novú obrazovku je možné vyčistiť iba pomocou …

podľa Apple, jeho novú obrazovku je možné vyčistiť iba pomocou ... 1

Nová obrazovka s nano textúrou je k dispozícii za úhľadnú sumu 6499 €.

Nová obrazovka Pro Display XDR, ktorá bola predstavená v júni minulého roku na vývojovej konferencii, znamená návratApple na trhu špičkových obrazoviek. Trh, ktorý spoločnosť Apple opustila v prospech spoločnosti LG od roku 2016 a jej obrazoviek UltraFine.

Návrat kalifornskej firmy do tohto odvetvia je označený obrazovkou – je k dispozícii v dvoch verziách – takmer rovnako drahá ako jeho nová veža Mac Pro, v štandardnej verzii. Model vybavený sklom s nano textúrou, ktorý má znížiť vonkajšie odrazy, sa predáva za cenu 60,499 € oproti „iba“ 50,499 pre štandardnú verziu. Drahý model, ktorý je určený odborníkom na montáž, fotografia alebo akákoľvek iná disciplína, ktorá vyžaduje, vyžaduje úchvatnú kvalitu obrazovky.

Je zrejmé, že pri tomto type produktu môže najmenšia škrabanec znížiť kvalitu a pracovné skúsenosti. To je dôvod, prečo spoločnosť Apple trvá na tom, že používatelia nepoužívajú nič iné ako špeciálnu látku, ktorú ponúka Apple na čistenie obrazovky.

Okrem toho, firma vydala poznámku vysvetliť, ako správne vyčistiť obrazovku Pro Display XRD. Pokiaľ ide o štandardnú verziu, žiadny problém nebude robiť mikrovlákno, ale v prípade nano textúrovaného modelu kalifornská firma odporúča čistenie „výlučne pomocou suchej handričky dodávanej s obrazovkou“. Vo svojej poznámke Apple nepoužívajte vodu ani iné tekutiny.

Odporúčanie, ktoré môže prekvapiť, je to skutočne vážna záležitosť. Dôkazom je, že spoločnosť La Pomme odporúča, aby ste sa obrátili na zákaznícky servis pre prípad, že stratíte špeciálny odev. Zostáva vidieť, koľko Apple bude vám účtovať tento kus látky. To firma nešpecifikovala.