Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Podiel na soci├ílnych sie┼ąach Instagram – Ako zdie─ża┼ą soci├ílne siete s INSTAGRAMom

Ako zdie─ża┼ą soci├ílne Instagram

Pri ─Ź├ştan├ş tohto ─Źl├ínku n├íjdete ni┼ż┼íie sp├┤sob, ako ho zdie─ża┼ą na soci├ílnych m├ędi├ích. Instagram Nu┼ż, m├┤┼żete presta┼ą h─żada┼ą teraz, preto┼że to bohu┼żia─ż nie je mo┼żn├ę. Neexistuje sp├┤sob, ako zdie─ża┼ą Instagram Na soci├ílnych m├ędi├ích neexistuj├║ ┼żiadne tla─Źidl├í zdie─żania, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą. Neexistuj├║ ┼żiadne inteligentn├ę doplnky. Nem├┤┼żete zdie─ża┼ą na soci├ílnych sie┼ąach InstagramTu je ofici├ílna l├şnia Instagram zdie─ża┼ą na soci├ílnych sie┼ąach

Na─Ź├ştanie pomocou rozhrania API moment├ílne nie je mo┼żn├ę. Rozhodli sme sa vedome rozhodn├║┼ą, ┼że ho neprid├íme z nasleduj├║cich d├┤vodov.

manstagram je o va┼íom ┼żivote v pohybe, d├║fame, ┼że propagujeme fotografie z aplik├ície. Budeme bojova┼ą proti spamu a nekvalitn├Żm fotografi├ím. Ke─Ć povol├şme na─Ź├ştanie z in├Żch zdrojov, je ┼ąa┼ż┼íie kontrolova┼ą, ─Źo vstupuje do ekosyst├ęmu InstagramSt├íle pracujeme na sp├┤soboch, ako zabezpe─Źi┼ą, aby pou┼ż├şvatelia na┼íej platformy mali konzistentn├ę a vysoko kvalitn├ę sk├║senosti.

Dobre, ch├ípem, pre─Źo boli nakonfigurovan├ę tak, ako s├║. ├Üpln├Ż z├íkaz zdie─żania z in├Żch str├ínok Instagram Boj proti spamu sa zd├í by┼ą trochu zlo┼żitej┼í├ş. Nie ka┼żd├Ż je spammer a nie ka┼żd├Ż uverej┼łuje n├şzku kvalitu obsahu. To je v┼íak to, ─Źo v s├║─Źasnosti nie je mo┼żn├ę zmeni┼ą. Existuje v┼íak sp├┤sob, ako zdie─ża┼ą obsah z ─żubovo─żnej str├ínky alebo zo soci├ílnej str├ínky a vy.

Tak┼że zdie─żajte kdeko─żvek Instagram na va┼íom mobilnom telef├│ne

Podiel na soci├ílnych sie┼ąach v roku 2007 InstagramVytvorte sn├şmku obrazovky obsahu, ktor├Ż chcete zdie─ża┼ą. V tomto pr├şklade zdie─żam obsah z The8App Instagram, ale m├┤┼żete zdie─ża┼ą na ktorejko─żvek soci├ílnej str├ínke alebo na z├ílo┼żke, pokia─ż m├íte v telef├│ne nain┼ítalovan├║ spr├ívnu aplik├íciu na zdie─żanie.

1 / / Zachy┼ąte obrazovku obsahu, ktor├║ chcete zdie─ża┼ą na soci├ílnych m├ędi├ích InstagramZdie─żam pr├şspevok 8App propaguj├║ci moje videon├ívody na The8App na HowTo8App.

2 / / Vyberte slu┼żbu, s ktorou ju chcete zdie─ża┼ą. V tomto pr├şpade je to tak Instagram,

3 / / Oreza┼ą obr├ízok vo ve─żkosti.

4 / / V pr├şpade potreby pridajte do svojho obr├ízka filtre.

AKO Z├ŹSKA┼Ą SOCI├üLNE OBR├üZKY INSTAGRAMU 3 A 4

5 / / Pridajte text, ktor├Ż chcete zdie─ża┼ą na soci├ílnych sie┼ąach Instagram, Toto je d├┤le┼żit├Ż krok. V mojom pr├şklade som pridal svoje ─Ćal┼íie meno profilu (@ HowTo8App), aby som z├şskal odkaz, na ktor├Ż sa d├í klikn├║┼ą z profilu Instagram Konkr├ętne poskytnut├şm ─Ćal┼í├şch inform├íci├ş o The8App.

Prid├ím tie┼ż odkaz na svoju str├ínku HowTo8App. Teraz nie je mo┼żn├ę klikn├║┼ą na tento odkaz. Ak v┼íak m├íte ├║─Źet ÔÇ×Prepoji┼ą moje fotografieÔÇť, m├┤┼żete klikn├║┼ą na odkaz na str├ínke ÔÇ×Prepoji┼ą moje fotografieÔÇť.

Tie┼ż zd├┤raz┼łujem, ┼że m├┤j ┼żivotopis obsahuje odkaz, ktor├Ż poskytuje ─Ćal┼íie inform├ície.

Tie┼ż pou┼ż├şvam niektor├ę relevantn├ę zna─Źky hashtag na zv├Ż┼íenie mojej soci├ílnej anga┼żovanosti na Instagrame a nakoniec kliknem na ─Źasti.

6 / / A to je to, ─Źo zdie─żate na soci├ílnych m├ędi├ích Instagram,

AKO Z├ŹSKA┼Ą SOCI├üLNE OBR├üZKY INSTAGRAMU 5 A 6

D├║fam, ┼że ste na┼íli tohto sprievodcu zdie─żan├şm na soci├ílnych sie┼ąach. Instagram je u┼żito─Źn├Ż Nechajte svoje koment├íre a ot├ízky v koment├íroch ni┼ż┼íie.

S pozdravom

Nasledujte ma Instagram

Instagram

  • Potraviny blogeri podv├ídzaj├║

  • 6 najlep┼í├şch roz┼í├şren├ş prehliada─Źa Google Chrome na komentovanie textu na webe

  • 21-ro─Źn├Ż ┼ítudent analyzuje, ktor├ę soci├ílne siete s├║ popul├írne a ktor├ę nie.