Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Pode─żte sa o svoje politick├ę n├ízory s aplik├íciou MOXY

MOXY: ┼żiados┼ą o v├í┼í politick├Ż svah

Politika je pln├í nepredstavite─żn├Żch zvratov a z├íkrut, a dnes je viac m├Ąt├║ca ako kedyko─żvek predt├Żm. Pochybn├ę opatrenia, ktor├ę prijali guvern├ęri alebo ak├ęko─żvek obavy t├Żkaj├║ce sa ich postavenia, sa musia v tomto obdob├ş demokracie ob├íva┼ą a diskutova┼ą o nich.

Va┼íi z├ístupcovia s├║ s├║─Źas┼ąou v├ís a za va┼íe konanie musia by┼ą zodpovedn├ş alebo odmenen├ş. Transparentnos┼ą je du┼íou demokracie a ─żudia ju musia obnovi┼ą a mus├şte viac vyjadrova┼ą svoje my┼ílienky a n├ízory.

Politika ovplyv┼łuje n├í┼í ka┼żdodenn├Ż ┼żivot mnoh├Żmi sp├┤sobmi, ale ako vedom├Ż ob─Źan sa m├┤┼żete sta┼ą akt├şvnou s├║─Źas┼ąou politiky aj prostredn├şctvom aplik├ície MOXY a z├║─Źast┼łova┼ą sa diplomatick├Żch diskusi├ş t├Żkaj├║cich sa politiky a obnovi┼ą svoju vieru v demokraciu.

Dozvieme sa viac o aplik├ícii MOXY v na┼íej popisnej kontrole aplik├ície MOXY uvedenej ni┼ż┼íie.

O ─Źom je aplik├ícia MOXY?

MOXY, navrhnut├Ż s vierou v silu zmeny a d├┤veru v americk├ęho ducha, sa sna┼ż├ş vytvori┼ą priamej┼íiu komunik├íciu medzi politikmi a ─żu─Ćmi, ako aj vytvori┼ą d├┤le┼żit├║ platformu, na ktorej m├┤┼żu by┼ą ─żudia ─żahko informovan├ş o svojich miestnych, ┼ít├ítnych a n├írodn├Żch probl├ęmoch. , ,

MOXY je nestrann├Ż ekosyst├ęm, ktor├Ż sp├íja voli─Źov, volen├Żch z├ístupcov a opr├ívnen├ę organiz├ície s cie─żom zlep┼íi┼ą vz├íjomn├ę porozumenie a ─Ćalej posil┼łova┼ą verejnos┼ą, aby skuto─Źne naru┼íil politick├Ż status quo. a u─żah─Ź├ş v├Ą─Ź┼íiu ├║─Źas┼ą a zmeny.

To je to, ─Źo zakladate─ż MOXY, p├ín C├ęsar M. Melgoza, mus├ş poveda┼ą:

ÔÇ×MOXY transformuje demokratick├ę vl├ídy prostredn├şctvom interakt├şvnej, neobjekt├şvnej platformy, ktor├í spr├şstup┼łuje ak─Źn├ę inform├ície v┼íetk├Żm obyvate─żom USA. USA najmenej 13 rokov, ÔÇťuviedol C├ęsar M. Melgoza, zakladate─ż a gener├ílny riadite─ż spolo─Źnosti Epluribus, LLC., V├Żvoj├ír spolo─Źnosti MOXY.ÔÇť Na┼í├şm cie─żom je spoji┼ą voli─Źov, volen├Żch funkcion├írov a predstavite─żov verejnej mienky s cie─żom vytvori┼ą plodn├Ż dial├│g a ┼íirok├Ż vplyv. ÔÇťÔÇť

MOXY je hlasov├í platforma, ktor├í ch├ípe, ak├║ moc maj├║ ─żudia a m├í odvahu prinies┼ą r├┤zne odv├í┼żne n├ízory a ot├ízky.

Ako pou┼ż├şva┼ą aplik├íciu MOXY Best Political News

Va┼íe obavy s├║ ve─żmi d├┤le┼żit├ę pre t├║to aplik├íciu a m├┤┼żete ─żahko posla┼ą ping svojim z├ístupcom, priate─żom a odborn├şkom na v┼íetko, ─Źo v├ís znepokojuje nad va┼í├şm stavom.

Stiahnite si aplikáciu MOXY z Google Play Store alebo Apple Obchod s aplikaciami.
Prihl├íste sa pomocou svojho ─Ź├şsla alebo e-mailovej adresy alebo sa zaregistrujte s novou e-mailovou adresou.
Na va┼íe mobiln├ę ─Ź├şslo sa odo┼íle verifika─Źn├Ż odkaz.
A zadajte svoj biometrick├Ż ├║daj, napr├şklad odtla─Źky prstov.
Zadajte svoju krajinu a regi├│n pobytu.

T├íto aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje spoji┼ą sa so zvolen├Żmi z├ístupcami a spoji┼ą sa s obyvate─żmi, voli─Źmi, volen├Żmi funkcion├írmi, organiz├íciami a mienkotvorcami.

─îo odli┼íuje uplat┼łovanie politiky MOXY

T├íto aplik├ícia na politick├ę hlasovanie je platformou, kde m├┤┼żete z├şska┼ą inform├ície o ned├ívnych udalostiach a vypo─Źu┼ą si politick├Ż podcast, ktor├Ż bude informovan├Ż. MOXY m├í ve─ża funkci├ş ni┼ż┼íie:

Miestne spr├ívy: Z├şskajte najnov┼íie spr├ívy od vl├ídy v MOXY a informujte sa o svojom meste a krajine. Spr├ívy MOXY je mo┼żn├ę prisp├┤sobi┼ą va┼íim prianiam a z├şskava┼ą spr├ívy z autentick├Żch zdrojov.

Str├ínka z├ístupcu: Prezrite si z├ístupcov zastupuj├║cich va┼íe miestne oblasti a zistite, ktorej politickej strany s├║ s├║─Źas┼ąou. Uvid├şte n├írodn├Żch, miestnych a ┼ít├ítnych z├ístupcov.

Moja jurisdikcia: T├íto funkcia v├ím umo┼ż┼łuje ─żahko zisti┼ą, v ktorej oblasti va┼íej jurisdikcie sa nach├ídza mapa, v z├ívislosti od v├í┼ího kraja a krajiny. ─Äal┼íie inform├ície o nich n├íjdete v profiloch svojho z├ístupcu.

podcasty: Podcast je zauj├şmavou s├║─Źas┼ąou ┼żivota a dnes je zauj├şmavej┼íie, ke─Ć hovoria politici. T├íto aplik├ícia politickej strany v├ím umo┼ż┼łuje plynule po─Ź├║va┼ą va┼íe ob─ż├║ben├ę politick├ę probl├ęmy.

Rozhovor a interakcia: Svoj n├ízor m├┤┼żete vypo─Źu┼ą a ÔÇőÔÇővypo─Źu┼ą si ─Ćal┼í├şch ─żud├ş t├Żm, ┼że s nimi budete ─Źetova┼ą o najnov┼í├şch politick├Żch aktualiz├íci├ích a dokonca komentujete pr├şspevky od ─żud├ş.

na Energick├í diskusia a debata s├║ d├┤le┼żitou kvalitou demokracie. Pou┼ż├şvatelia sa m├┤┼żu pripoji┼ą na zauj├şmav├ę f├│ra, zapoji┼ą sa do dial├│gov a vyjadri┼ą svoje n├ízory, zatia─ż ─Źo po─Ź├║vaj├║ ostatn├Żch.

Prieskumy a prieskumy: Pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu odpoveda┼ą na prieskumy a prieskumy t├Żkaj├║ce sa r├┤znych t├ęm, aby zabezpe─Źili, ┼że ich n├ízory bud├║ zahrnut├ę pre lep┼íie porozumenie spolo─Źnosti a dostan├║ aktu├ílne inform├ície o politick├Żch prieskumoch.

MOXY v├ím dnes prin├í┼ía najnov┼íie politick├ę spr├ívy a je va┼íim zdrojom inform├íci├ş, nech ste kdeko─żvek. Po─Źas volebn├ęho obdobia m├┤┼żete z├şska┼ą najnov┼íie neobmedzen├ę volebn├ę pokrytie bez probl├ęmov.

Pre─Źo potrebujete aplik├íciu MOXY Political News Updates?

Uvo─żnite svoju intern├║ diskusiu s aplik├íciou MOXY a nadviazajte inteligentn├ę rozhovory s ─żu─Ćmi o vl├íde, vo─żb├ích, z├ístupcoch a ─Ćal┼í├şch. Dr┼żte krok s najnov┼í├şmi vl├ídnymi inform├íciami a p├Żtajte sa ot├ízky, aby bola du┼ía demokracie na┼żive.

Aplik├ícia MOXY v├ím poskytuje odpovede na v┼íetky politick├ę ot├ízky, ktor├ę h─żad├íte. Vychutnajte si zmyslupln├ę diskusie a nechajte t├║to aplik├íciu va┼íim zdrojom neobmedzen├Żch znalost├ş. Nielen to, politick├ę spr├ívy a diskusie v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą odhali┼ą mno┼żstvo inform├íci├ş, o ktor├Żch ste predt├Żm nevedeli.

Je aplikácia MOXY zadarmo?

T├íto politick├í aplik├ícia pre iPhone a Android je bezplatn├í s reklamnou verziou. To umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom zaregistrova┼ą sa na hlasovanie alebo overenie ich stavu; kontaktn├Żch z├ístupcov; z├şska┼ą inform├ície o vo─żb├ích a prieskumoch verejnej mienky; zapoji┼ą sa do f├│r a ┼żiv├Żch prenosov; pou┼ż├şva┼ą ┼żiv├ę a skupinov├ę chatov├ę spr├ívy a po─Ź├║va┼ą podcasty.

Aplik├ícia MOXY m├í 2 R├┤zne verzie si m├┤┼żete vybra┼ą z nasleduj├║cich verzi├ş:

Pr├ęmiov├í verzia pre $40,99 za mesiac alebo 49 dol├írov za rok, odstr├íni reklamy a tie┼ż umo┼żn├ş ├║─Źastn├şkovi za─Źa┼ą ka┼żd├Ż de┼ł 15 min├║t.
Pokro─Źil├Ż pou┼ż├şvate─ż m├í cenu 14,99 dol├írov mesa─Źne alebo 149 dol├írov ro─Źne. Pokro─Źil├ş pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu prev├ídzkova┼ą svoje vlastn├ę f├│ra, vytv├íra┼ą chatov├ę skupiny, vytv├íra┼ą svoje vlastn├ę podcasty a streamova┼ą a┼ż trikr├ít denne po dobu 30 min├║t.

DAM DOM: Recenzia aplikácie MOXY

S aplik├íciou MOXY m├┤┼żete urobi┼ą ve─ża, m├┤┼że to by┼ą va┼ía platforma, ktor├í vedie zauj├şmav├ę diskusie alebo z├şska n├ízor ─żud├ş okolo v├ís. T├íto aplik├ícia zaru─Źuje ├║pln├║ transparentnos┼ą a jej cie─żom je pou─Źi┼ą v├ís o politike.

Ich ideol├│gie m├┤┼żu by┼ą dobr├Żm za─Źiatkom konverz├ície a m├┤┼żu ostatn├Żch informova┼ą o n├ízoroch, na ktor├ę nikdy nenapadlo. Nielen to, ale tie┼ż m├┤┼żete posiela┼ą spr├ívy politikom a z├ístupcom o v┼íetkom, ─Źo v├ím vad├ş vo va┼íej krajine alebo ┼ít├ítoch.

Z├şskajte aktu├ílne inform├ície o vo─żb├ích v polovici obdobia a zistite, ─Źo sa so z├íujmom te┼í├ş pivovarn├şckej politike. Aplik├ícia MOXY m├┤┼że by┼ą va┼ía neobmedzen├í vzdel├ívacia platforma a ur─Źite v├ís nau─Ź├ş nie─Źo zauj├şmav├ę o krajin├ích a ich jurisdikci├ích. Pre─Ź├ştajte si najnov┼íie spr├ívy o politike a pre─Ź├ştajte si t├ęmy, ktor├ę v├ís najviac zauj├şmaj├║.

Ak sa v├ím p├í─Źi aplik├ícia MOXY, dajte n├ím vedie┼ą v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie a pre─Ź├ştajte si na┼íe podrobn├ę ocenenia, aby ste sa dozvedeli viac o mobiln├Żch aplik├íci├ích, ktor├ę p├┤sobia na celom svete.

Odkazy na stiahnutie softv├ęru

Obchod s aplikaciami

Google Play