Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Pode─żte sa o svoje ot├ízky online prostredn├şctvom online prieskumov Typeform

Typeform je online spolo─Źnos┼ą ┼ípecializuj├║ca sa na vytv├íranie v┼íetk├Żch typov formul├írov a prieskumov. A pomocou ich prieskumov m├┤┼żete zisti┼ą, ─Źo si myslia priatelia, klienti alebo partneri.

Najlep┼í├şm sp├┤sobom, ako nie─Źo vedie┼ą, je po┼żiada┼ą. Ak hovor├şme o tom, ─Źo si ostatn├ş myslia, ┼że je rie┼íen├şm, op├Żta┼ą sa ich bat├ęria s ot├ízkami bu─Ć prostredn├şctvom formul├íra, prieskumu alebo prieskumu.

Pomocou t├Żchto n├ístrojov m├┤┼żete zis┼ąova┼ą a rie┼íi┼ą probl├ęmy ktor├ę s├║visia so z├íkazn├şckym servisom, poznan├şm n├ízorov na t├ęmu pre va┼íich z├íkazn├şkov alebo kolegov alebo dokonca o nich ├║rove┼ł spokojnosti skupinou ─żud├ş pred produktom alebo slu┼żbou. Mo┼żnosti s├║ prakticky nekone─Źn├ę.

typ Form je online spolo─Źnos┼ą ┼ípecializuj├║ca sa na navrhovanie, vytv├íranie a prisp├┤sobovanie formul├írov a prieskumov pre v┼íetky oblasti, od profesion├ílov po vzdel├ívanie, od marketingu a reklamy a┼ż po slu┼żby z├íkazn├şkom alebo anal├Żzu n├ízorov.

Na u─żah─Źenie tejto ├║lohy pon├║ka Typeform ┼ípecifick├Ż n├ístroj vytv├íra┼ą sondyv angli─Źtine polls,

Pode─żte sa o svoje ot├ízky online prostredn├şctvom online prieskumov Typeform 1

Online prieskumy a prieskumy

Ako uviedli zodpovedn├ş za typ Formvy┼íetrovania v┼żdy boli v kontexte politiky, predpoveda┼ą mo┼żn├ę v├Żsledky vo volebn├Żch procesoch. Dnes ich v┼íak m├┤┼żu urobi┼ą pre v┼íetko, od ot├ízky od svojich priate─żov, ak├Ż film sa pozera┼ą, aby sa o v├ís dozvedeli YouTube svojim n├ív┼ítevn├şkom sa to p├í─Źi.

s gener├ítor sonda Z Typeform m├┤┼żete vytv├íra┼ą prieskumy alebo prieskumy v priebehu nieko─żk├Żch min├║t. Prv├Żm krokom je vytvorenie ├║─Źtu Typeform pre seba. Odtia─ż m├┤┼żete za─Źa┼ą navrhova┼ą, ak├Ż druh prieskumu chcete s r├┤znymi typmi ot├ízok.

Pode─żte sa o svoje ot├ízky online prostredn├şctvom online prieskumov Typeform 2

M├┤┼żete zahrn├║┼ą dlh├ę alebo kr├ítke odpovede na ot├ízky├íno alebo nie, ┼ík├íla n├ízorov alebo bodov, vr├ítane rozba─żovacej ponuky, z ktorej si m├┤┼żu vybra┼ą z preddefinovan├ęho zoznamu … Mo┼żnosti s├║ r├┤zne a m├┤┼żete ich kombinova┼ą pod─ża svojich preferenci├ş, pri─Źom si zachovaj├║ dobr├Ż dizajn. so ┼íabl├│nami alebo s materi├ílom, ktor├Ż pon├║ka Typeform. T├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żete vytvori┼ą vtipn├ę zvuky pre v┼íetky vekov├ę alebo st┼Ö├şzliv├ę sk├║┼íky pre profesion├ílnej┼íie prostredie.

Typeform na svojej ofici├ílnej str├ínke navrhuje ┼ítyri pr├şklady online prieskumy vo forme ┼íabl├│n, ktor├ę m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą pomocou webov├ęho editora. Jeden zodpoved├í klasike prieskum verejnej mienky n├ízoru. Druh├Ż je jeden vtipn├Ż dotazn├şk z t├Żch, ktor├ę s├║ spolo─Źn├ę na soci├ílnych sie┼ąach s priate─żmi a zn├ímymi. Existuje aj jeden hlasovanie robi┼ą rozhodnutia a nakoniec a hlasovanie v ┼ít├Żle ktor├ęho ┼í├şri┼ą s Facebook,

Stru─Źne povedan├ę, s gener├ítor sonda Zadajte tvar, ktor├Ż m├┤┼żete navrhn├║┼ą a┼ż tri ┼ít├║die zadarmo a z├şskajte n├ízorov├ę v├Żsledky prakticky v re├ílnom ─Źase, s grafick├ę a numerick├ę ┼ítatistiky ktor├ę v├ím pom├┤┼żu pri rozhodovan├ş.