Pod značkou Xiaomi Mijia evokuje čítačku elektronických kníh, ktorá odhaľuje dizajnový dizajn

Portfólio produktov Xiaomi sa ďalej rozširuje smartphones, Jedna zo sub-značiek Xiaomi, Mijia, predáva všetko od akčných kamier a masáží nôh po perá a okuliare. Spoločnosť plánuje vstúpiť do iného segmentu – čítačky elektronických kníh. Mijia vrieskala, že čoskoro uvedie na trh svoju čítačku elektronických kníh a že tento mesiac pristúpi k svojej platforme crowdfundingu. Mijia tiež zdieľala návrhové náčrty pre nadchádzajúcu čítačku elektronických kníh, ktorá vyzerá, že má podobné okraje 6 palec Kindle E-reader.

Oficiálny účet Mijie na weibo zdieľal niekoľko grafov dizajnu s nadchádzajúcou čítačkou elektronických kníh. Hrubé hrany na Mijia Reader sú podobné ako v elektronickej knihe Kindle Čítačka elektronických kníh a čítačka elektronických kníh Barnes & Noble Nook. Na vrchu je jedno tlačidlo a na brade niektoré ťažké značky. Ale keďže ide o grafy dizajnu, výsledný produkt môže skončiť úplne inak.

Mijia vo svojom príspevku Weibo uviedla, že jej čítačka elektronických kníh bude uvedená na jej platforme crowdfunding 20. novembra. Podrobnosti, ako sú ciele crowdfundingu, výhody pre vtáky predčasne a špecifikácie produktu, však zostávajú pod zámienkou. Na podporovaných platformách obsahu elektronických kníh alebo vydavateľských partnerstvách sa nenachádza ani slovo, ktoré by mohlo byť dokončené.

Je zaujímavé, že sme narazili na príspevok Weibo, ktorý údajne ukazuje čítačku elektronických kníh Mijia. Prístroj zobrazuje športové biele rámčeky, farebný vypínač na vrchu a jednoduchú značku na spodku. V príspevku sa tiež uvádzajú údajné živé fotografie čítačky elektronických kníh Mijia a jej čierna čiapka. Vyriešte tento únik s veľkou dávkou podozrenia a počkajte do 20. novembra, kým zariadenie oficiálne zvýši crowdfunding v Číne.