POCO stále vyzýva Realme, ale komunita protestuje

nie príliš reálnePREČÍTAJTE SI TIEŽ:
Prebieha „nová“ verzia Xiaomi Mi MIX Alpha

Fanúšikovia LITTLE sa sťažujú Twitter rivality proti Realme

Zdá sa však, že spor medzi POCO a Realme online komunita nevyužila veľmi dobre. Najprv špecifikujeme, že všetko začalo od spoločnosti, z ktorej sa slávny narodil Pocophone a to nedávno predstavilo nový POCO X2. Telefón, ktorý bol vysoko ocenený, čoho dôkazom je rýchly vypredaný tovar a ktorý spoločnosť propagovala, a to aj pomocou „nejednoznačných“ metód.

Všetko začalo kritikou manažmentu POCO voči rozhodnutiu spoločnosti Realme integrovať 5G do najnovšej verzie zariadenia Realme X50. Slová s vitriolíkom však nekončili: v nasledujúcich dňoch POCO škádlil Realme a znovu zdieľal svoje príspevky spolu s výzvami. Najprv porovnaním batérie Realme 6 Pro od 4300 mAh oproti POCO X2 od 4500 mAh: „Ak je váš veľký, tak čo by sme mali nazvať náš?“. Potom sme pokračovali porovnaním plátno pri 90 Hz podľa spoločnosti Realme 6 so 120 Hz jedným z POCO X2, nazývaným „PRAVDA #SmoothAF“. Dostať sa ku kritike za použitie jedného kamera 64 MP od spoločnosti Samsung namiesto spoločnosti Sony.

Konštruktívne kritiky zo strany zasvätených však neboli príliš dlho. Napríklad známy sudánsky Ambhore, protagonista mnohých únikov: „Prečo C Manmohan pokračuje v porovnávaní svojich zariadení s ostatnými na trhu? Cítiš sa príliš neistý? Nechajte spotrebiteľa rozhodnúť o víťazovi 🙂 “. Aj recenzent Nimit tomu čelil: „Je to tak pravda. POCO má jednoznačne lepší produkt, aspoň na papieri. Nechajte to dokázať recenziami a spätnou väzbou. Vyzeráte teda ako zúfalí a značke dáte zlé meno. POCO má vynikajúce produkty, ale musí lepšie spravovať imidž značky na sociálnych sieťach! “.

Osobne sa cítim v súlade s týmito názormi. Ako je zrozumiteľné, ako je konkurencia, človek by nikdy nemal stupňovať príliš tvrdo. Len preto, aby nedošlo k zlej predstave o značke, príliš agresívnej voči konkurentom. Tiež preto, že ak je produkt kvalitne na mieste, reklama príde podľa toho.


OllowNasledujte GizChinu Google News, kliknite na hviezdičku a pridajte nás medzi svoje obľúbené ⭐️.