Počítače Huawei ponúkajú hlavný počítač Desktop Mate Station S bez toho, aby…

Informácie o tejto oblasti sú k dispozícii na stránkach spoločnosti Huawei, pričom na portáli Huawei Mate Station sú uvedené v Malázii a sú dodávané s prvotriednymi produktmi a prijímačmi pre stolné počítače Huawei.

Noví výrobcovia, výrobcovia počítačov alebo desktopové počítače v Číne majú k dispozícii všetky čínske technologické technológie, ktoré sú k dispozícii, a preto majú k dispozícii všetky dostupné počítače. Stanica Huawei Mate S. Informácie o tejto oblasti sú k dispozícii na stránkach spoločnosti Huawei, pričom na portáli Huawei Mate Station sú uvedené v Malázii a sú dodávané s prvotriednymi produktmi a prijímačmi pre stolné počítače Huawei.

Čo sa týka dizajnu, descobrimos que a empresa redesenhou a caixa em comparação com o Mate Station B515. A caixa é fina e tem 9 cm najväčšia 29 cm výška. Možnosť Wi-Fi a Bluetooth 5.0 de antena dupla. Na rozhraní primárnej čelnej strany, čo zahŕňa hlavne USB-C pripojenie k telefónu 3,5 mm, 1 rozhranie USB-C (USB 2.0e 1 rozhranie USB-A (USB 3.2 Gen 2). Na parte trasyira, a Mate Station tem uma entrada de microfone, uma saída de áudio, uma entrada de aúdio, uma porta HDMI, uma interface VGA, uma porta USB-A (USB 3.2 Gen 1), dva porty USB-A (USB 2.0) alebo viac portov Ethernet. Stanica OHuawei Mate obsahuje množstvo inteligentných a temperovaných teplôt, ktoré môžu mať aj vplyv na väčšinu teplôt a teplôt, ako aj ich účinnosť, ako aj ich efektivitu.

Súvisiace články: Prevažná časť pre ostatné telefóny Lenovo XT95, dokonalá pre desporto

K spojeniu základňovej stanice Mate vrátane radu Huawei patrí počet serverov IPS celkovo 23,8 pomer strán 90%, rozlíšenie Full HD (1920 x 1080 P), pomer strán 16: 9, LED- spätné svetlo s kontrastom 1000: 1. Certifikát certifikácie TUV Rheinland International má maximálnu ochranu oka.

Špeciálna ponuka spoločnosti Huawei, ktorá zahŕňa špeciálne projekty z oblasti kovových, textilných a textilných textúr. 2,5 mm que fornece uma melhor experiência de digitação. Digno de nota, what the top of the content of digital digital tower, one of One Touch da Huawei para maximizar and experiência of use.

Softvér procesora:

Stanica Huawei Mate má všetko vybavené procesorom AMD Ryzen 5 4600G, teplota 8 GB RAM DDR4 3200 MHz, SSD 256 GB GB .M2 je integrovaná do pamäte AMD. Robte softvér, o Huawei Mate Station S vem com o Windows 10 základných funkcií, ktoré sú dôležité pre Huawei, zdieľajte viac obrazoviek.

Dostupné a dostupné možnosti: alebo, Predtým, než použijete stanicu Huawei Mate, môžete si vybrať, či si vyberiete alebo budete potrebovať.

(Fonte)