Počítače Garmin spájajú descent MK2 / MK2i

Garmin Najnovšie údaje o výpočte zoskupenia počítačov Garmin Descent Mk2 a Descent Mk2i, ktoré prenášajú prenosy Descent T1, sú kombinované a získavajú všetky typy súborov, ktoré sa spájajú s výbornými odbormi.

Zostup Mk2i

Informácie o výpočte formy prenosu údajov o zostupe transmisora ​​Descent T1 cez Garmin SubWave pre predplatiteľov tlačových a tlačiarenských spoločností. O subwave a um novo sistema de comunicação revolucionário baseado em sonar que ofere ma um alcance e fiabilidade em relação aos sistemas tradicionais. Além de um ecrã maior, tecnologia segura e dados de mergulho personalizáveis ​​e muito mais, o Descent Mk2 eo Descent Mk2i apresentam os recursos mais procurados nos smartwatchs da Garmin, tornando-o um dos relógios mais sofisticados para mergulho no mer.

Garmin Descent Mk2i HR1001

„Ide o prémiovú prémiovú verziu pre superfície, alebo o prenosový systém Descent Mk2i eo transporter Descent T1 são equipmentamentencia,“ rozoberá Dan Bartel, viceprezident pre predaj globálnych spotrebičov da Garmin. „Skúsenosti a skúsenosti so sonarovým marítimom, hlavnými vlastnosťami a základnými technickými parametrami sonaru SubWave, ktoré definujú možnosti zosúladenia a zosúladenia“.

Počítadlo výpočtov Descent Mk2i viac monitorov a viacnásobné prehrávanie hudby z celého sveta Descent T1 emparelhados (cada um vendido separadamente) através da rede de dados do sonar SubWave, de modo a que os mergulhadores possb saber a pressão do tanque, tempo de ar restante, taxa Obsahuje všetky možnosti monitorovania a spájania, ktoré môžu mať za následok zníženie počtu zostáv, ako aj zníženie počtu zostupov Mk2i a Descent T1.

A série Descent Mk2 podporuje hlavné mody fúzií a fúzií. Oslobodenie od nákupu a dodania depozitov, hĺbky spojenia, teploty, NDL / TTS, taxónov de subida / descida, mistura de gás, PO2, carregamento de N2, informações de descompressão / paragem do dia e muito mais. Všetky základné informácie o farebnom spektre 1,4 polegadas legível à luz do sol, que é 36 por cento maior do que o Descent Mk1.

Vzťah: Fosílne apaga dezenas de mostradores de relógio sem explicação

Garmin Descent Mk2i HR1001

Viac ako jedna zostava Mk2 a Mk2i funkcie inteligentných hodiniek GPS s viacerými možnosťami prenosu, podpora viacerých multi-GNSS monitorov s frekvenciou, bezdrôtovou synchronizáciou, hromadným prenosom, s mapou a s celkovým počtom 41 000 kamiónov o Mundo. Naše inteligentné hodinky môžu obsahovať rôzne druhy hodiniek, hudobné texty a zvukové efekty, ktoré nie sú k dispozícii – Garmin Pay obsahuje ďalšie položky, ako je napríklad monitorovanie hudby, ako aj ich sledovanie.

Garmin Dive gratuita, que fornece uma análise detalhada para cada atividade de mergulho, onde se inclui profundidade máxima, tempo de fundo e um map de entrada e saída de superfitions. Opakovane sa skúmajú všetky aplikácie, ktoré sú k dispozícii 2.700 lokácií spojených s prácou. Väčšina miest, kde sa nachádzate, má jednu z najdôležitejších oblastí spájania, ktorá obsahuje množstvo miest, ktoré môžete nájsť, alebo dokonca získať. Doplnky k satelitnej komunikácii Garmin inReach na superfície, ako aj využitie základného prostredia prijímačov rýchloupínacích zariadení do zostupu Mk2 ou Mk2i e, quando nutário, acionar um SOS.

O Descent Mk2 eo Descent Mk2i má batériu s priemerom 16 dní bez inteligentných hodiniek s 80 hodinami bez spojenia. O Descent Mk2i tem uma battery of de até 32 horas quando emparelhado com um Descent T1. O transmisor T1 tem profundidade nominal de 11 ATM e bateria of the top 110 of mergulho, com batteryia CR123 substituível pelo utilizador.

Počet modelov, ktoré je možné zlúčiť, mám k dispozícii, ale nemám k dispozícii žiadnu predbežnú ponuku. 1 299,99 € a 1 499,99 €.

Viac informácií nájdete na garmin.com/dive