Počet snímačov Sony Xperia XZ Premium je 960 fps

O Xperia XZ PremiumSmartfón má k dispozícii hlavné možnosti super spomaleného pohybu a 960 snímok za sekundu. ecrã 4K HDR, napríklad medzi národnými a národnými trhmi. A partire de hoje o equipment of public equipment available principais distributidores Sony com um preço de venda ao público de 799,99 €.

O novo topo de gama da Mobilný telefón Sony Communications („Sony Mobile“), alebo Xperia XZ Premium, dostupné v mnohých farbách – Luminous Chrome a Deepsea Black.

Väčšina osláv pochádza z nového vybavenia, a Mobilný telefón Sony naša spoločnosť môže nakupovať viac, než kedykoľvek predtým, a tak môže nakupovať viac hudby a hudby MDR100ABN od ostatných, viac ako 300 €.

Smartfón Primeiro ponúka super spomalené zábery s rozlíšením 4K HDR

Com gran grande ecrã 4K HDR, sťahovanie hudby a sťahovanie najnovších návrhov, ako napríklad Xperia XZ Premium, možnosti extrémneho prehrávania hudby, snímania alebo pohybu, vytváranie nových myšlienok a verifikácia verzus. Smartfón urobí veľa filmov so spomaleným pohybom a zobrazí sa niekoľko videonahrávok, v ktorých je zachytených 960 snímok. ecrã 4K HDR, všetky možnosti a veľké množstvo ďalších záberov smartphones, conseguindo mais detailes.

Súvisiace položky: Gmail pre Android a ďalšie filtre pre vybrané platformy

Rozdiely medzi rôznymi vlastnosťami a novými funkciami a predispozíciami, funkciami a funkciami, ktoré môžu začať s automatickou počiatočnou automatikou a veľkým počtom snímok, ktoré môžu byť spojené s detekciou, alebo naopak. Uvažujte o tom, že využijete viac informácií o tom, ako sa budete snažiť o to, aby ste si to užili. O Xperia XZ Premium má rozlíšenie 19 MPix a poskytuje 19% rozlíšenie pixelov, pričom väčšina snímok zachytí predných snímačov s vynikajúcim rozlíšením a dokáže zobraziť viac ako 13 megapixelov.