Po opusten├ş T-Mobile na spr├ívnej ceste za ├║spechom 5G opustil John Legere nosn├║ plat┼łu skoro

Po─Źas posledn├Żch siedmich a pol roka p├┤sobil ako gener├ílny riadite─ż spolo─Źnosti T-Mobile John Leger. Z├şskal leteck├║ spolo─Źnos┼ą, ktor├í mala probl├ęmy s komunik├íciou s americk├Żm spotrebite─żom, neskoro ukon─Źila siete 3G a 4G LTE a bola poslednou zo ┼ítyroch hlavn├Żch americk├Żch spolo─Źnost├ş v predplatite─żoch. Pou┼żit├şm nekonven─Źn├Żch met├│d (uprednost┼łovanie z├íkazn├şka, ke─Ć u┼ż vedel, ak├ę v├Żrobky spolo─Źnos┼ą pred├ívala), bombardoval vlny pomocou pokro─Źil├Żch rekl├ím, ktor├ę nab├ídali spotrebite─żov. Nakoniec Legere odmenila svojich predplatite─żov zadarmo ako Netflix a v utorok spustila program T-Mobile Rewards.

Spolo─Źnos┼ą Legere urobila nemo┼żn├ę a transformovala T-Mobile na ┼ítyroch najinovat├şvnej┼í├şch a najr├Żchlej┼íie rast├║cich hlavn├Żch dopravcov

Spolo─Źnos┼ą Legere zmenila T-Mobile na najdynamickej┼íieho, najinovat├şvnej┼íieho a najr├Żchlej┼íie rast├║ceho poskytovate─ża ┼ítyroch bezdr├┤tov├Żch slu┼żieb. Ide o to, ┼że to urobil pod─ża svojich podmienok. Ur├í┼żanie konkurencie Twitter Konflikt s na┼í├şm bud├║cim ┼í├ęfom a umo┼żnenie, aby jeho vlasy dor├ístli na d─║┼żku rockovej hviezdy, sa Legere stal s├ím popul├írnym medi├ílnym v├Żstupom, ktor├Ż mu u┼ż pomohol ┼í├şri┼ą meno T-Mobile. Nakoniec T-Mobile presko─Źil Sprint a spolu s n├şm je T-Mobile teraz v├í┼żnou hrozbou pre Verizon a AT&T (alebo ÔÇ×hl├║pe a hl├║peÔÇť v Legere-lese).

B├Żval├Ż gener├ílny riadite─ż spolo─Źnosti T-Mobile John Legere opustil predstavenstvo spolo─Źnosti

Ke─Ć John Legere opustil svoju v├Żkonn├║ poz├şciu v spolo─Źnosti 1 V apr├şli (de┼ł, ke─Ć spolo─Źnos┼ą T-Mobile ozn├ímila, ┼że sa ofici├ílne zl├║─Źila so spolo─Źnos┼ąou Sprint), odovzdal k─ż├║─Źe svojmu dlhoro─Źn├ęmu pravicov├ęmu Mikovi Sievertovi. Jeho fan├║┼íikovia st├íle maj├║ ├║techu, ke─Ć Leisure povedal, ┼że zostane na doske T-Mobile 4 V j├║ni. V─Źera v┼íak spolo─Źnos┼ą T-Mobile pri 8-ro─Źnej registr├ícii spolo─Źnosti v Komisii pre cenn├ę papiere a burzu USA nap├şsala: ÔÇ×John Leger 24. apr├şla 2020 informoval spolo─Źnos┼ą T-Mobile US, Inc., ┼że v skuto─Źnosti odst├║pil z predstavenstva spolo─Źnosti (─Ćalej lenÔÇ× predstavenstvo ÔÇť). P├ín Legeri okam┼żite vyu┼żil ─Ćal┼íie mo┼żnosti a uviedol, ┼że rezignoval kv├┤li nes├║hlasu so spr├ívou alebo s radou v akejko─żvek z├íle┼żitosti. 1 Po odchode do funkcie gener├ílneho riadite─ża spolo─Źnosti v apr├şli 2020 p├ín Legeri uviedol, ┼że m├í v ├║mysle pokra─Źova┼ą vo funkcii ─Źlena predstavenstva na zvy┼ín├Ż ─Źas jeho s├║─Źasn├ęho funk─Źn├ęho obdobia, ktor├ę kon─Ź├ş 4 J├║n 2020 ÔÇť.
Tohtoro─Źn├Ż gener├ílny riadite─ż bezdr├┤tovej siete vo vyhl├ísen├ş uviedol: ÔÇ×M├ím t├║ ─Źes┼ą a privil├ęgium vies┼ą T-Mobile ako gener├ílny riadite─ż za posledn├Żch sedem a pol roka a p├┤sobil som v predstavenstve. Aj ke─Ć opust├şm predstavenstvo len p├ír t├Ż┼żd┼łov pred pl├ínovan├Żm term├şnom, uistite sa, Som st├íle najlep┼í├şm fan├║┼íikom spolo─Źnosti T-Mobile! ÔÇťAj ke─Ć nem├íme potuchy, kam smeruje Legere, mo┼żno si pam├Ąt├íte, ┼że v novembri do┼ílo k ┼ípekul├íci├ím, ┼że gener├ílneho riadite─ża pritiahla WeWork b├Żval├Ż gener├ílny riadite─ż Sprint Marcelo Claure. To sa nikdy nestalo a on zost├íva na L-Mobile. Je ironick├ę, ┼że Legeriho odchod z T-Mobile prich├ídza de┼ł po jeho hlavnej frustr├ícii, ktor├Ż je gener├ílnym riadite─żom spolo─Źnosti AT&T Randall Stephenson, ktor├Ż svoju poz├şciu v spolo─Źnosti AT&T opustil po 13 rokoch ako gener├ílny riadite─ż. Stephensona vystrieda prezident a hlavn├Ż prev├ídzkov├Ż d├┤stojn├şk John Stanky a Leger samozrejme nechod├ş s pr├ízdnymi rukami. Dokumenty spolo─Źnosti Saudi Electricity Company ukazuj├║, ┼że b├Żval├Ż gener├ílny riadite─ż v s├║─Źasnosti vlastn├ş 2,5 Jeden mili├│n akci├ş T-Mobile v s├║─Źasnosti predstavuje 227 mili├│nov dol├írov. To mu ur─Źite k├║pi ve─ża ko┼íie─ż! ─îo je najd├┤le┼żitej┼íie pre z├íkazn├şkov T-Mobile, Legere op├║┼í┼ąa prepravcu v perfektnom stave. Akviz├şciou spolo─Źnosti Sprint a jej stredn├Żm spektrom 2,5 GHz, niektor├ş analytici o─Źak├ívaj├║, ┼że 5G sie┼ą T-Mobile sa stane najr├Żchlej┼í├şm v ┼ít├ítoch. V nasleduj├║cich rokoch spolo─Źnos┼ą tvrd├ş, ┼że r├Żchlos┼ą s┼ąahovania ├║dajov 5G bude osemkr├ít r├Żchlej┼íia ako 4G LTE a za ┼íes┼ą rokov sa zv├Ż┼íi na 16kr├ít r├Żchlej┼íie.