Po aktualiz├ícii ovl├ída─Źa spolo─Źnosti Nvidia, Red Dead Redemption 2 video prestalo fungova┼ą: Oprava

Po aktualiz├ícii ovl├ída─Źa spolo─Źnosti Nvidia, Red Dead Redemption 2 video prestalo fungova┼ą: Oprava 1

Red Dead Redemption 2 je ak─Źn├í advent├║ra vyvinut├í a publikovan├í spolo─Źnos┼ąou Rockstar Games u┼ż v roku 2018. Je to tret├ş pr├şspevok v s├ęrii Red Dead a predchodca hry Red Dead Redemption z roku 2010. Hra je k dispoz├şcii pre PlayStation 4, Xbox One, Google Stadium a Microsoft Windows platforiem. Pokia─ż ide o grafiku a hry, hr├í─Źi si ju ve─żmi dobre poradia. Hr├í─Ź ned├ívno informoval o Reddit, ┼że po aktualiz├ícii ovl├ída─Źa Nvidia, Red Dead Redemption 2 video prestalo fungova┼ą. Ak ─Źel├şte rovnak├ęmu probl├ęmu, skontrolujte si mo┼żn├║ opravu ni┼ż┼íie.

Nvidia je GPU (Graphics Processing Unit) a Nvidia Graphics Driver je syst├ęmov├Ż softv├ęr be┼żiaci na Windows v├Żpo─Źtovej. Ak po─Ź├şta─Ź nem├í vyhraden├Ż grafick├Ż adapt├ęr, grafick├Ż ovl├ída─Ź jednoducho spust├ş grafick├║ ─Źipov├║ sadu na z├íkladnej doske a umo┼ż┼łuje v├ím spr├ívne prehr├íva┼ą vide├í alebo videohry. Rovnako ako Windows Verzia OS a ─Ćal┼í├ş softv├ęr, grafick├Ż ovl├ída─Ź je tie┼ż potrebn├ę aktualizova┼ą, aby fungoval lep┼íie.

Po aktualiz├ícii ovl├ída─Źa spolo─Źnosti Nvidia, Red Dead Redemption 2 video prestalo fungova┼ą: Oprava

Po aktualiz├ícii ovl├ída─Źa spolo─Źnosti Nvidia, Red Dead Redemption 2 video prestalo fungova┼ą: Oprava

Jeden z prehr├íva─Źov RDR2 (PC) ned├ívno ozn├ímil probl├ęm, ktor├Ż po aktualiz├ícii grafick├ęho ovl├ída─Źa Nvidia na najnov┼íiu verziu Red Dead Redemption 2 video prestalo fungova┼ą. Zatia─ż ─Źo in├ę videohry dobre funguj├║ s rovnakou verziou grafick├ęho ovl├ída─Źa. Tak┼że je tu probl├ęm s Red Dead Redemption 2 hra.

Pou┼ż├şvate─ż Reddit tie┼ż potvrdzuje, ┼że probl├ęm bol odstr├ínen├Ż po n├ívrate k star┼íej verzii grafick├ęho ovl├ída─Źa Nvidia. Postupujte takto:

Otvoren├ę Spr├ívca zariaden├ş na tvojom Windows 10 PC / prenosn├Ż po─Ź├şta─Ź. zv├Ą─Ź┼íi┼ą Grafick├ę karty > kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na grafickej karte Nvidia. ├Źs┼ą do charakteristika > Den Vlastnosti grafickej karty sa zobraz├ş. cvaknutie vodi─Ź karta> Kliknite Ovl├ída─Ź vr├ítenia,

Poznámka:

Ak je tla─Źidlo Sp├Ą┼ą vr├íti┼ą ovl├ída─Ź siv├ę, znamen├í to, ┼że v s├║─Źasnosti neexistuje star┼íia verzia ovl├ída─Źa. Preto mus├şte stiahnu┼ą star├Ż ovl├ída─Ź z ofici├ílnej webovej str├ínky spolo─Źnosti NVIDIA a nain┼ítalova┼ą ho ru─Źne.

Str├ínka na prehr├ívanie bal├şka ovl├ída─Źa sa zobraz├ş. vybra┼ą Nejak├Ż d├┤vod a kliknite na tla─Źidlo OK ├üno na potvrdenie. Po dokon─Źen├ş procesu vr├ítenia m├┤┼żete vidie┼ą predch├ídzaj├║cu verziu a d├ítum ovl├ída─Źa. Ak sa zn├ş┼żi d├ítum jednotky a podrobnosti o verzii, znamen├í to, ┼że ste ├║spe┼íne vr├ítili sp├Ą┼ą verziu grafick├ęho ovl├ída─Źa Nvidia. Nakoniec re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź, aby sa prejavil ├║─Źinok, a probl├ęm Red Dead Redemption 2 video, ktor├ę nefunguje, je mo┼żn├ę opravi┼ą.

Zd├í sa, ┼że najnov┼í├ş ovl├ída─Ź Nvidia preru┼íil video v├Żstup pre RDR2 PC z Red Dead Redemption

Medzit├Żm ─Ćal┼í├ş Redditor spomenul, ┼że re┼żim celej obrazovky pre hru RDR2 nefunguje. Ak m├┤┼żete pou┼żi┼ą re┼żim celej obrazovky, stla─Źte kl├íves Alt a otvorte Red Dead Redemption 2 hry, hlavn├í karta sa otvor├ş kedyko─żvek.

V pr├şpade novej opravy alebo trval├ęho rie┼íenia budeme pokra─Źova┼ą v aktualiz├ícii pr├şru─Źky na rie┼íenie probl├ęmov. Dovtedy zosta┼łte naladen├ş pre ─Ćal┼íie inform├ície.

zdroj: reddit