PLNÉ PRESKÚMANIE: Chyba INICIALIZÁCIE SESSION 4 v Windows 10


 • Aktualiz├ícia ovl├ída─Źov zabezpe─Ź├ş, ┼że v├í┼í hardv├ęr bude spr├ívne pracova┼ą Windows 10. Ak je ur─Źit├Ż ovl├ída─Ź problematick├Ż, nebudete m├┤c┼ą tento hardv├ęr spr├ívne pou┼ż├şva┼ą a naraz├şte na SESSION4_INITIALIZATION_FAILED alebo na in├║ chybu BSoD.
 • V├í┼í antiv├şrusov├Ż softv├ęr m├┤┼że okrem ovl├ída─Źov sp├┤sobi┼ą aj tieto typy ch├Żb, preto sa odpor├║─Źa odin┼ítalova┼ą v┼íetky nain┼ítalovan├ę antiv├şrusov├ę programy tret├şch str├ín.
 • Ak potrebujete pomoc s ─Ćal┼íou chybou, nav┼ít├şvte na┼íu sekciu rie┼íenia probl├ęmov s BSoD.
 • Ve─żk├ę alebo mal├ę, neignorujte ┼żiadne probl├ęmy s va┼í├şm Windows 10. Nav┼ít├şvte na┼íe Windows 10 ch├Żb Hub o pomoc.

Existuje ve─ża pr├ş─Źin modrej obrazovky chyby smrti SESSION4_INITIALIZATION_FAILED a niekedy m├┤┼że by┼ą ┼ąa┼żk├ę t├║to chybu opravi┼ą. T├íto chyba zlyh├í Windows 10 a re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź, aby ste predi┼íli po┼íkodeniu, preto je d├┤le┼żit├ę t├║to chybu ─Źo najsk├┤r opravi┼ą.

Ako m├┤┼żem opravi┼ą chybu BSoD SESSION4 INITIALIZATION FAILED?

 1. Aktualizujte svoje ovl├ída─Źe a Windows 10
 2. Spustite n├ístroj na rie┼íenie probl├ęmov s BSOD
 3. Spustite skenovanie SFC
 4. Spusti┼ą DISM
 5. Skontrolujte pevn├Ż disk
 6. Odstr├í┼łte problematick├Ż softv├ęr
 7. reštart Windows 10
 8. Skontrolujte hardv├ęr

Usporiadanie – ZASADNUTIE 4 INICIALIZ├üCIA FAILOVAN├ü Windows 10 chyba

rie┼íenie 1 – Aktualizujte svoje ovl├ída─Źe a Windows 10

Aktualiz├ícia ovl├ída─Źov zabezpe─Ź├ş, ┼że v├í┼í hardv├ęr bude spr├ívne pracova┼ą Windows 10. Ak ur─Źit├Ż ovl├ída─Ź nie je ├║plne kompatibiln├Ż s Windows 10, nebudete m├┤c┼ą tento hardv├ęr spr├ívne pou┼ż├şva┼ą a n├íjdete chybu SESSION4_INITIALIZATION_FAILED alebo in├║ chybu BSoD.

Ak sa chcete vyhn├║┼ą v┼íetk├Żm t├Żmto probl├ęmom, odpor├║─Źame v├ím aktualizova┼ą ovl├ída─Źe a uisti┼ą sa, ┼że pou┼ż├şvate najnov┼íie ovl├ída─Źe. Stiahnutie najnov┼í├şch ovl├ída─Źov je pomerne jednoduch├ę a m├┤┼żete to urobi┼ą tak, ┼że nav┼ít├şvite webov├║ str├ínku v├Żrobcu hardv├ęru a stiahnete najnov┼íie ovl├ída─Źe pre svoje zariadenie.

Niektor├ş pou┼ż├şvatelia d├ívaj├║ prednos┼ą stiahnutiu ovl├ída─Źov pomocou Spr├ívcu zariaden├ş a ke─Ć je pou┼ż├şvanie s┼ąahovania ovl├ída─Źov pomocou Spr├ívcu zariaden├ş jednoduch┼íie, nemus├ş to by┼ą najspo─żahlivej┼íie rie┼íenie.

Pou┼ż├şvatelia uviedli, ┼że Spr├ívca zariaden├ş nie v┼żdy stiahne najnov┼íie ovl├ída─Źe a ak chcete pou┼ż├şva┼ą najnov┼íie ovl├ída─Źe, mali by ste ich prevzia┼ą priamo z webov├Żch str├ínok v├Żrobcu.

Okrem s┼ąahovania ovl├ída─Źov je tie┼ż nevyhnutn├ę s┼ąahova┼ą Windows aktualiz├ície pomocou Windows Inovujte a z├şskate najnov┼íie funkcie spolu s mnoh├Żmi vylep┼íeniami hardv├ęru aj softv├ęru.

Chyby BSoD s├║ ─Źasto sp├┤soben├ę probl├ęmami s hardv├ęrom a softv├ęrom a aby ste zaistili, ┼że v├í┼í po─Ź├şta─Ź je bezchybn├Ż a stabiln├Ż, d├┤razne v├ím odpor├║─Źame upgradova┼ą Windows 10 pravidelne.

Aktualizujte ovl├ída─Źe automaticky

Vyh─żad├ívanie ovl├ída─Źov samostatne m├┤┼że by┼ą ─Źasovo n├íro─Źn├ę. Preto v├ím odpor├║─Źame pou┼żi┼ą n├ístroj, ktor├Ż to rob├ş automaticky. Pou┼ż├şvanie automatick├ęho aktualiz├ítora ovl├ída─Źov v├ím u┼íetr├ş probl├ęmy s ru─Źn├Żm vyh─żad├ívan├şm ovl├ída─Źov a syst├ęm v┼żdy aktualizuje pomocou najnov┼í├şch ovl├ída─Źov.

Aplik├ícia Tweakbit Driver Updater (schv├ílen├í spolo─Źnos┼ąami Microsoft a Norton Antivirus) v├ím pom├┤┼że automaticky aktualizova┼ą ovl├ída─Źe a zabr├íni┼ą po┼íkodeniu v├í┼ího po─Ź├şta─Źa sp├┤soben├ęmu in┼ítal├íciou nespr├ívnych verzi├ş ovl├ída─Źov. Po nieko─żk├Żch testoch n├í┼í t├şm dospel k z├íveru, ┼że je to najlep┼íie automatizovan├ę rie┼íenie.

Tu je stru─Źn├Ż n├ívod, ako ho pou┼ż├şva┼ą:

 1. Stiahnite a nain┼ítalujte Aktualiz├ítor ovl├ída─Źov TweakBit┼ítartovacie okno ovl├ída─Źa aktualiz├ície
 2. Po in┼ítal├ícii program automaticky za─Źne vyh─żad├íva┼ą zastaran├ę ovl├ída─Źe v po─Ź├şta─Źi. Driver Updater skontroluje verzie va┼íich ovl├ída─Źov nain┼ítalovan├ę v cloudovej datab├íze na najnov┼íie verzie a odporu─Ź├ş pr├şslu┼ín├ę aktualiz├ície. V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je ─Źaka┼ą na dokon─Źenie skenovania.
  Proces skenovania Tweakbit Driver Updater
 3. Na konci kontroly dostanete spr├ívu o v┼íetk├Żch probl├ęmov├Żch ovl├ída─Źoch n├íjden├Żch na va┼íom po─Ź├şta─Źi. Skontrolujte zoznam a zistite, ─Źi chcete aktualizova┼ą ka┼żd├Ż radi─Ź jednotlivo alebo v┼íetky naraz. Ak chcete aktualizova┼ą jeden radi─Ź s├║─Źasne, kliknite na odkaz Aktualizova┼ą radi─Ź ved─ża n├ízvu radi─Źa. Alebo jednoducho kliknite na tla─Źidlo Aktualizova┼ą v┼íetko dole a automaticky nain┼ítalujte v┼íetky odpor├║─Źan├ę aktualiz├ície.
  Plná automatická aktualizácia
  Pozn├ímka: Niektor├ę ovl├ída─Źe je potrebn├ę nain┼ítalova┼ą vo viacer├Żch krokoch, tak┼że budete musie┼ą opakovane stl├í─Źa┼ą tla─Źidlo Aktualizova┼ą, k├Żm sa nenain┼ítaluj├║ v┼íetky ich s├║─Źasti.

rie┼íenie 2 – Spustite n├ístroj na rie┼íenie probl├ęmov s BSOD

─Äal┼íia vec, ktor├║ sa pok├║sime vysk├║┼ía┼ą, je Windows 10 integrovan├ęho n├ístroja na rie┼íenie probl├ęmov Tento n├ístroj je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą pri rie┼íen├ş r├┤znych syst├ęmov├Żch probl├ęmov vr├ítane probl├ęmov s BSOD. Preto je pravdepodobn├ę, ┼że vyrie┼íite chybu SESSION4_INITIALIZATION_FAILED.

Tu je n├ívod, ako spusti┼ą Windows 10 vstavan├ęho n├ístroja na rie┼íenie probl├ęmov

 1. Otvorte Konfigura─Źn├í aplik├ícia
 2. go Aktualiz├ícia a bezpe─Źnos┼ą > Rie┼íenie probl├ęmov
 3. vybra┼ą BSOD na pravej table a kliknite na tla─Źidlo Spustite n├ístroj na rie┼íenie probl├ęmov,Rie┼íenie probl├ęmov BSoD
 4. Postupujte pod─ża pokynov na obrazovke a dokon─Źite rie┼íenie probl├ęmov.

rie┼íenie 3 – Spustite skenovanie SFC

─Äal┼í├şm rie┼íen├şm probl├ęmov, ktor├ę by sa tu mohlo hodi┼ą, je skenovanie SFC. Toto je n├ístroj pr├şkazov├ęho riadku, ktor├Ż preh─żad├íva mo┼żn├ę chyby syst├ęmu a pod─ża mo┼żnosti ich rie┼íi. Preto by tie┼ż mohla vyrie┼íi┼ą chybu SESSION4_INITIALIZATION_FAILED.

Tu je postup spustenia skenovania SFC Windows 10:

 1. Prejdite na H─żada┼ą, zadajte pr├şkaz cmd a otvorte pr├şkazov├Ż riadok ako spr├ívca.
 2. Zadajte nasleduj├║ci riadok a stla─Źte kl├íves Enter: sfc / scannowPLN├ë PRESK├ÜMANIE: Chyba INICIALIZ├üCIE SESSION 4 v Windows 10 1
 3. Po─Źkajte na dokon─Źenie skenovania (bude to chv├ş─żu trva┼ą)
 4. Ak je to mo┼żn├ę, n├ístroj probl├ęm automaticky vyrie┼íi.
 5. Teraz zatvorte pr├şkazov├Ż riadok a re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź.

rie┼íenie 4 – Spustite DISM

A tret├ş n├ístroj na rie┼íenie probl├ęmov, ktor├Ż sa chyst├íme vysk├║┼ía┼ą, je DISM. Deployment Image Management and Service (DISM), ako vypl├Żva z jeho n├ízvu, redistribuuje obraz syst├ęmu a na svojej ceste rie┼íi potenci├ílne probl├ęmy. Preto by tie┼ż mohla vyrie┼íi┼ą chybu SESSION4_INITIALIZATION_FAILED.

Prevedieme v├ís ┼ítandardom a postupom pomocou in┼ítala─Źn├ęho m├ędia uveden├ęho ni┼ż┼íie:

 1. Kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na polo┼żku ┼átart a otvorte pr├şkazov├Ż riadok (spr├ívca).
 2. Vlo┼żte nasleduj├║ci pr├şkaz a stla─Źte kl├íves Enter:
   • DISM / Online / ─îistenie obrazu / RestoreHealthPLN├ë PRESK├ÜMANIE: Chyba INICIALIZ├üCIE SESSION 4 v Windows 10 2
 3. Po─Źkajte, k├Żm sa skenovanie nedokon─Ź├ş.
 4. Re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź a sk├║ste aktualizova┼ą znova.
 • S Windows in┼ítala─Źn├ę m├ędi├í
 1. Vlo┼żte svoj Windows in┼ítala─Źn├ę m├ędi├í
 2. Prav├Żm tla─Źidlom my┼íi kliknite na ponuku ┼átart az ponuky vyberte pr├şkazov├Ż riadok (spr├ívca).
 3. Na pr├şkazov├Ż riadok zadajte nasleduj├║ce pr├şkazy a po ka┼żdom stla─Źte kl├íves Enter:
  • diz / online / cleanup-image / scanhealth
  • diz / online / cleanup-image / restorehealth
 4. Teraz zadajte nasleduj├║ci pr├şkaz a stla─Źte kl├íves Enter:
  • DISM / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth /source:WIM:X:SourcesInstall.wim:1 Obmedzen├Ż pr├şstup
 5. Nezabudnite zmeni┼ą a X hodnota s p├şsmenom jednotky pripojen├Żm pomocou Windows 10 in┼ítal├ícia.
 6. Po dokon─Źen├ş postupu re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź.

rie┼íenie 5 – Skontrolujte pevn├Ż disk

Chyby BSoD m├┤┼żu by┼ą sp├┤soben├ę po┼íkoden├Żmi s├║bormi na pevnom disku a pre odstr├ínenie tohto probl├ęmu sa odpor├║─Źa spusti┼ą kontrolu chkdsk. Ak chcete spusti┼ą anal├Żzu chkdsk, mus├şte vykona┼ą nasleduj├║ce kroky:

 1. Zadajte Pokro─Źil├Ż ┼ítart (Re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź a dr┼żte stla─Źen├Ż kl├íves Shift.)
 2. zvoli┼ą Rie┼íenie probl├ęmov> Roz┼í├şren├ę mo┼żnosti,
 3. vybra┼ą Pr├şkazov├Ż riadok zo zoznamu mo┼żnost├ş.
 4. Po zobrazen├ş pr├şkazov├ęho riadka zadajte nasleduj├║ce riadky a po ka┼żdom riadku stla─Źte Enter, aby ste ho spustili:
  • bootrec.exe / rebuildbcdPLN├ë PRESK├ÜMANIE: Chyba INICIALIZ├üCIE SESSION 4 v Windows 10 3
  • bootrec.exe / fixmbr
  • bootrec.exe / fixboot
 5. Niektor├ş pou┼ż├şvatelia tie┼ż nazna─Źuj├║, ┼że mus├şte spusti┼ą viac chkdsk pr├şkazy. Na spustenie t├Żchto pr├şkazov mus├şte pozna┼ą p├şsmen├í jednotiek pre v┼íetky oddiely na pevnom disku. Na pr├şkazovom riadku mus├şte zada┼ą nasleduj├║ce (ale nezabudnite pou┼żi┼ą p├şsmen├í, ktor├ę zodpovedaj├║ oddielom na va┼íom pevnom disku v po─Ź├şta─Źi):
  • chkdsk / r c:PLN├ë PRESK├ÜMANIE: Chyba INICIALIZ├üCIE SESSION 4 v Windows 10 4
  • Chkdsk / rd:

  Toto je len n├í┼í pr├şklad, tak┼że nezabudnite, ┼że mus├şte spusti┼ą pr├şkaz chkdsk pre ka┼żd├Ż oddiel na pevnom disku, ktor├Ż m├íte.

 6. Re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź a skontrolujte, ─Źi sa probl├ęm vyrie┼íil.

rie┼íenie 6 – Odstr├í┼łte problematick├Ż softv├ęr

Softv├ęr m├┤┼że by┼ą ─Źastou pr├ş─Źinou ch├Żb BSoD. Ak ste nain┼ítalovali nov├Ż softv├ęr sk├┤r, ako sa t├íto chyba za─Źala objavova┼ą, odin┼ítalujte ho a skontrolujte, ─Źi sa t├Żm probl├ęm nevyrie┼íi. Ak probl├ęm pretrv├íva, m├┤┼że to by┼ą sp├┤soben├ę ned├ívno aktualizovanou aplik├íciou alebo ovl├ída─Źom. Ak ste ned├ívno aktualizovali ovl├ída─Ź, mo┼żno ho budete musie┼ą odin┼ítalova┼ą a vr├íti┼ą sa k predch├ídzaj├║cej verzii. Ak chcete ovl├ída─Ź odin┼ítalova┼ą, postupujte takto:

 1. lis Windows K─ż├║─Ź + X otvor├ş ponuku pokro─Źil├Żch pou┼ż├şvate─żov. vybra┼ą Spr├ívca zariaden├ş zo zoznamu.
  Správca zariadenia
 2. Po otvoren├ş Spr├ívcu zariaden├ş by mal n├íjs┼ą ovl├ída─Ź, ktor├Ż chcete odstr├íni┼ą, kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi a vyberte uninstall z ponuky
  PLNÉ PRESKÚMANIE: Chyba INICIALIZÁCIE SESSION 4 v Windows 10 5
 3. Skontrolujte, ak je k dispoz├şcii Odstr├í┼łte softv├ęr ovl├ída─Źa pre toto zariadenie a kliknite na tla─Źidlo OK dobre,
  confirm-uninstall-controller

Po odstr├ínen├ş ur─Źit├ęho ovl├ída─Źa re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź. potom Windows 10 automaticky nain┼ítaluje predvolen├Ż ovl├ída─Ź, skontrolujte, ─Źi je probl├ęm vyrie┼íen├Ż.

Ak nenastane ┼żiadna BSOD chyba SESSION4_INITIALIZATION_FAILED, m├┤┼żete pokra─Źova┼ą v pou┼ż├şvan├ş predvolen├ęho ovl├ída─Źa alebo ho m├┤┼żete aktualizova┼ą, ale nezabudnite nain┼ítalova┼ą rovnak├║ verziu ovl├ída─Źa, ak├║ ste predt├Żm pou┼ż├şvali.

V├í┼í antiv├şrusov├Ż softv├ęr m├┤┼że okrem ovl├ída─Źov sp├┤sobi┼ą aj tieto typy ch├Żb, preto sa odpor├║─Źa odin┼ítalova┼ą v┼íetky nain┼ítalovan├ę antiv├şrusov├ę programy tret├şch str├ín. Jednoduch├í odin┼ítalovanie antiv├şrusov├ęho softv├ęru nemus├ş probl├ęm vyrie┼íi┼ą, preto by ste mali pou┼żi┼ą vyhraden├Ż n├ístroj na odstr├ínenie.

Takmer v┼íetky hlavn├ę bezpe─Źnostn├ę spolo─Źnosti maj├║ vyhraden├Ż n├ístroj na odstr├ínenie svojho softv├ęru, ktor├Ż je k dispoz├şcii na stiahnutie, tak┼że ho ur─Źite stiahnite a pou┼żite. ─Äal┼í├şm sp├┤sobom, ako n├íjs┼ą probl├ęmov├Ż softv├ęr, je vykona┼ą ─Źist├ę zavedenie syst├ęmu. Ak to chcete urobi┼ą, m├┤┼żete urobi┼ą nasledovn├ę:

 1. lis Windows Kl├íves + R a zadajte msconfig, cvaknutie dobre alebo stla─Źte Prihl├íste sa,
  msconfig
 2. Po nastaven├ş syst├ęmu windows otvori┼ą v├Żber Selekt├şvny za─Źiatok a zru┼íte za─Źiarknutie pol├ş─Źka Na─Ź├şta┼ą polo┼żky pri spusten├ş,
  nastavenie syst├ęmu
 3. Prejdite na slu┼żby karta, za─Źiarknite pol├ş─Źko Skry┼ą v┼íetky slu┼żby spolo─Źnosti Microsoft a kliknite na tla─Źidlo OK Zak├íza┼ą v┼íetky Tla─Źidlo. cvaknutie plati┼ą a dobre ulo┼żte zmeny
  syst├ęmovej konfigur├ície-servis
 4. lis Ctrl + Shift + Esc otvori┼ą Spr├ívcu ├║loh.
 5. Prejdite na Uvedenie do prev├ídzky kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na ktor├║ko─żvek polo┼żku v zozname. zvoli┼ą disable Z ponuky zopakujte tento krok pre v┼íetky polo┼żky v zozname.
  Task-manager-disable
 6. Po dokon─Źen├ş zatvorte Spr├ívcu ├║loh a re┼ítart po─Ź├şta─Ź.

Ak je probl├ęm odstr├ínen├Ż, znamen├í to, ┼że ur─Źit├Ż softv├ęr sp├┤sobil chybu SESSION4_INITIALIZATION_FAILED. Ak chcete n├íjs┼ą probl├ęmov├Ż softv├ęr, budete musie┼ą opakova┼ą rovnak├ę kroky a postupne povoli┼ą slu┼żby a aplik├ície, k├Żm nen├íjdete ten, ktor├Ż sp├┤sobuje zlyhanie.

rie┼íenie 7 – re┼ítart Windows 10

Ak je chyba SESSION4_INITIALIZATION_FAILED sp├┤soben├í softv├ęrom, m├┤┼żete tento probl├ęm ─żahko vyrie┼íi┼ą vykonan├şm Windows 10 re┼ítartujte. re┼ítart Windows 10 odstr├íni v┼íetky s├║bory z va┼íej jednotky C, tak┼że pred za─Źat├şm tohto procesu si vytvorte z├ílohu. re┼ítart Windows 10, mali by ste urobi┼ą toto:

 1. Ke─Ć sa po─Ź├şta─Ź spust├ş, re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź. Opakujte tento postup nieko─żkokr├ít a spustite automatick├║ opravu. Pr├şpadne m├┤┼żete ponecha┼ą zmena a kliknite na re┼ítart Tla─Źidlo.
  reštart
 2. zvoli┼ą Rie┼íenie probl├ęmov> Resetujte tento po─Ź├şta─Ź,
 3. vybra┼ą Odstr├íni┼ą v┼íetko> Iba disk, kde Windows je nain┼ítalovan├Ż> Sta─Ź├ş odstr├íni┼ą moje s├║bory a kliknite na tla─Źidlo OK re┼ítart Tla─Źidlo.
 4. Postupujte pod─ża pokynov a po─Źkajte na dokon─Źenie procesu re┼ítartovania.

Ak sa BSoD objav├ş aj po re┼ítarte, chyba je pravdepodobne sp├┤soben├í chybn├Żm hardv├ęrom.

rie┼íenie 8 – Skontrolujte hardv├ęr

Modr├í obrazovka s chybami smrti je ─Źasto sp├┤soben├í va┼í├şm hardv├ęrom a ak ste v poslednom ─Źase nain┼ítalovali nov├Ż hardv├ęr, nezabudnite ho odstr├íni┼ą, preto┼że nemus├ş by┼ą kompatibiln├Ż s po─Ź├şta─Źom. Tieto typy ch├Żb s├║ zvy─Źajne sp├┤soben├ę RAM, preto by ste mali skontrolova┼ą, ─Źi funguje spr├ívne.

Pou┼ż├şvatelia uviedli, ┼że tento probl├ęm m├┤┼że by┼ą sp├┤soben├Ż ich SSD a pod─ża nich aj po prein┼ítalovan├ş Windows 10 na pevnom disku bola opraven├í chyba SESSION4_INITIALIZATION_FAILED.

Stoj├ş za zmienku, ┼że tento probl├ęm m├┤┼że sp├┤sobi┼ą takmer ak├Żko─żvek hardv├ęrov├Ż komponent, ako je va┼ía z├íkladn├í doska, grafick├í karta alebo sie┼ąov├Ż adapt├ęr, preto vykonajte podrobn├║ kontrolu hardv├ęru.

SESSION4_INITIALIZATION_FAILED Chyba BSoD je ─Źasto sp├┤soben├í probl├ęmami s hardv├ęrom a obvykle najjednoduch┼í├ş sp├┤sob, ako t├║to chybu opravi┼ą, je skontrolova┼ą hardv├ęr. Pred kontrolou a v├Żmenou hardv├ęru v├ím v┼íak odpor├║─Źame vysk├║┼ía┼ą niektor├ę ─Ćal┼íie rie┼íenia v tomto ─Źl├ínku.

Naj─Źastej┼íie ot├ízky: Pre─Ź├ştajte si viac inform├íci├ş o chybe SESSION4_INITIALIZATION_FAILED

 • ─îo je chyba SITION4 INITIALIZATION FAILED?

Chyba SESSION4 INITIALIZATION FAILED je chyba BSoD, ktor├í sa m├┤┼że objavi┼ą v d├┤sledku mnoh├Żch probl├ęmov vr├ítane probl├ęmu s hardv├ęrom. M├┤┼że by┼ą aktivovan├Ż aj problematick├Żmi ovl├ída─Źmi alebo softv├ęrom.

 • Ako m├┤┼żem opravi┼ą chybu SESSION4 INITIALIZATION FAILED?

Na vyrie┼íenie tejto chyby BSoD m├┤┼żete urobi┼ą nieko─żko krokov: Najprv sa uistite, ┼że ste Windows 10 a ovl├ída─Źe aktualizova┼ą a potom spusti┼ą Windows 10 Poradca pri rie┼íen├ş probl├ęmov s BSoD. Potom sa pok├║ste odstr├íni┼ą ak├Żko─żvek probl├ęmov├Ż softv├ęr a re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź Windows 10, ak probl├ęm pretrv├íva. Nakoniec skontrolujte hardv├ęr, ─Źi neobsahuje nejak├ę probl├ęmy.

 • Je modr├í obrazovka smrti opravite─żn├í?

Ak├Żko─żvek probl├ęm m├┤┼że by┼ą vyrie┼íen├Ż vr├ítane chyby BSoD. Ak chcete za─Źa┼ą, z├şskajte na svojej modrej obrazovke chybov├Ż k├│d alebo spr├ívu, ktor├║ n├íjdete. To v├ím pom├┤┼że zisti┼ą, o ─Źom je probl├ęm.

Z editora Pozn├ímok: Tento pr├şspevok bol p├┤vodne uverejnen├Ż v okt├│bri 2018 a odvtedy bol obnoven├Ż a aktualizovan├Ż v apr├şli 2020, aby poskytoval ─Źerstvos┼ą, presnos┼ą a komplexnos┼ą.