Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

PlayStation 5 Umožňuje Vývojárom Používať Neuveriteľné Texel Hustota; Špecifikácie Sú “Neuveriteľne Vzrušujúce”

Playstation 5

PlayStation 5 umožňuje vývojárom používať neuveriteľnú Texel hustota, ktorá bude robiť vizuály pozrieť podrobnejšie na vyššie rozlíšenie.

Rozprávanie s Úradný PlayStation Magazine, ako reportovali PSU, Lukáš Dalco, LKA štúdio, hlavu, sa zistilo, že PlayStation 5 umožní Texel hustota až 4096px/m.

Pracovali sme veľa, aby sa používanie je najvyššie rozlíšenie textúr, ako je to možné, aj na PS4; napriek tomu, PlayStation 5 nám umožní použiť neuveriteľnú Texel hustota, až 4096px/m – to znamená, že visual bude plne podrobný aj vo vyšších rozlíšeniach. Je to jeden z najdôležitejších úspechov v vizuálnej kapacite, že sme čakali.

Pre tých, ktorí nie sú v obraze, Texel Hustota je vzťah medzi rôznymi textúrami na rôznych sietí v 3D scény. Vyššia hustota umožňuje lepšie detaily v polygonálnym omietkami, ako vlny v handričkou, ktorý môže byť vydaný v 3D skôr ako v ploché tvary. Ako už bolo spomenuté, to je veľký rozdiel, pri vysokom rozlíšení

Luca Dalco tiež hovoril o PlayStation 5 špecifikácie, ktoré opisuje, ako neuveriteľne vzrušujúce, najmä začlenenie ray tracing.

PS5 špecifikácie sú neuveriteľne vzrušujúce – najmä pre nás je ďalšie grafický výkon a začlenenie ray-tracing architektúry. Naše štúdio má za sebou dlhú cestu, v priebehu štyroch rokov a Martha Je Mŕtvy bude usilovať o photorealism. Sme nadšení, vidieť ďalšiu generáciu hardvéru prichádzajúce na podporu nám prináša naše videnie hráčov.

PlayStation 5 SSD, ako sa očakávalo, umožní, aby high-kvalitné majetok, ktorý sa má načítať rýchlejšie ako bežné HDD.

Vysoko kvalitné aktíva sú prirodzene väčšie veľkosti, takže budú mať prospech z rýchlejšie načíta krát.

PlayStation 5 konzoly na trh neskôr v tomto roku na celom svete.

Odoslať