Platform Pro 1,3 – Nov├ę n├ístroje na revol├║ciu v pracovnom postupe

─Żudia z Pagelines ozn├ímili vydanie svojej verzie 1,3,1 pre popul├írnu platformu Platform Pro. Pre t├Żch, ktor├ş to nevedia, je platforma t├ęmou drag-and-drop, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje vytv├íra┼ą vlastn├ę webov├ę str├ínky za p├ír sek├║nd pomocou drag-and-drop obsahu a dizajnu. K dispoz├şcii je gener├ítor rozlo┼żite─żn├ęho rozlo┼żenia, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş zvoli┼ą rozlo┼żenie str├ínky po str├ínke, ─Źo u─żah─Źuje vytv├íranie webov├Żch str├ínok.

─îo je nov├ę v platforme PlatformPro 1,3?

V tejto verzii je asi 20 nov├Żch funkci├ş, ale najd├┤le┼żitej┼íie z nich s├║ uveden├ę ni┼ż┼íie:

Web typografick├Ż n├ístroj

Typografick├Ż n├ístroj platformy Pro

Tento nov├Ż typografick├Ż n├ístroj m├í priamu integr├íciu s rozhran├şm Google Fonts API, v─Ćaka ─Źomu z├şskate ve─ża ─Ćal┼í├şch mo┼żnost├ş pre bezpe─Źn├ę p├şsma pre web. Z tohto n├ístroja si m├┤┼żete vybra┼ą z viac ako 50 mo┼żnost├ş p├şsma; vyberte vlastnosti p├şsma, ┼ít├Żlov, medzier, variantov a transform├íci├ş p├şsma; Svoje vlastn├ę p├şsma m├┤┼żete zobrazi┼ą aj na┼żivo pomocou tably s uk├í┼żkami na┼żivo. T├íto met├│da je skuto─Źne ─żahk├í a pracuje pre v├ís v┼íetky CSS.

MetaPanel

Platform Pro MetaPanel

Predt├Żm v platforme PlatformPro bola ve─żk├í kontrola nad meta mo┼żnos┼ąami prostredn├şctvom pr├şspevkov a jednotliv├Żch str├ínok. Tento typ ovl├ídania je vynikaj├║ci, ale v┼íetko sa stalo boles┼ąou. Preto prid├ívaj├║ toto nov├ę rozhranie MetaPanel, ktor├ę kombinuje v┼íetky mo┼żnosti na jednom paneli, aby sa va┼ía pr├íca u─żah─Źila.

Sekund├írna a zna─Źkov├í navig├ícia

Sekundárna navigácia platformy Pro

Predt├Żm existovala iba jedna naviga─Źn├í sekcia. Teraz s podradenou navig├íciou m├┤┼żete na ka┼żdej str├ínke alebo pr├şspevku zvoli┼ą vlastn├║ ponuku, ktor├║ chcete pou┼żi┼ą ako podriaden├║ navig├íciu. Je to naozaj dobr├ę na vytv├íranie vstupn├Żch str├ínok at─Ć. BrandNav je nov├ę miesto, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuje zobrazi┼ą online navig├íciu s logom. To je nie─Źo, ─Źo v├ím Genesis umo┼ż┼łuje robi┼ą pomocou miniaplik├íci├ş hlavi─Źky. Dobr├Żm doplnkom aj pre platformu :] "class =" wp-smiley "style =" v├Ż┼íka: 1em; maxim├ílna v├Ż┼íka: 1 m;

Jednou z najlep┼í├şch ─Źast├ş platformy PlatformPro je to, ┼że prich├ídza s predin┼ítalovanou integr├íciou bbPress a BuddyPress, tak┼że m├┤┼żete prev├ídzkova┼ą webov├║ str├ínku alebo sie┼ą pomocou BuddyPress, ktor├í m├í zodpovedaj├║cu t├ęmu.