Plán spoločnosti Microsoft na Ignite 2019 beží a je veľmi dlhý Windows datovania

Plán spoločnosti Microsoft na Ignite 2019 beží a je veľmi dlhý Windows datovania 1

Dnes je Microsoft Ignite Twitter Účet oznámil, že program Ignite 2019 je teraz aktívny. V súčasnosti si môžete prezerať 469 relácií na stránke Ignite 2019.

Za zmienku stojí, že to nie je celý rozvrh, pretože v priebehu času sa pridá viac. Dokonca aj domovská stránka webovej stránky Ignite hovorí, že sa uskutoční viac ako tisíc relácií. Majte na pamäti, že na konferencii Microsoft Build 2019 sa koná približne 500 relácií a zostavenie predstavuje iba zlomok veľkosti Ignite.

V súčasnosti je obzvlášť zaujímavé, koľko relácií je prehľadaných.Windows 10 ‘sa objaví. O hlavnom operačnom systéme na hlavných udalostiach spoločnosti v posledných rokoch sa toho veľa nepovedalo a všetky rokovania sa viedli pod záštitou spoločnosti Microsoft 365. Teraz nájdete relácie ako „Pohľad do budúcnosti Windows 10 moderných a profesionálnych zariadení “a” budúcnosť Windows a kancelária “.

Microsoft 365 je kombináciou Windows 10, Office 365 a Enterprise Mobility + Security, len skutočnosť, že v relácii sa hovorí „Windows a kancelária “znamená veľkú zmenu.

Zistíte tiež, že neexistujú žiadne relácie súvisiace s hardvérom spoločnosti Surface. Tieto relácie budú pravdepodobne pridané neskôr, pravdepodobne kvôli hardvérovej udalosti povrchu, ktorá sa očakáva v októbri.

Tento rok sa v Orlande uskutoční konferencia spoločnosti Ignite spoločnosti Microsoft, aj keď o niečo neskôr. Nie je to v septembri, ale od 4, pre 8, V novembri.