Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Pl├ín hry Fallout 76 2020 odha─żuje, ┼że sez├│ny s├║ len za─Źiatok

Pl├ín hry Fallout 76 2020 odha─żuje, ┼że sez├│ny s├║ len za─Źiatok 1

S aktualiz├íciou Wasterlanders a Fallout 76 teraz na Steame Bethesda ozn├ímila pl├ín hry na rok 2020. Ve─żkou zmenou, ktor├í pr├şde, je uvedenie Fallout 76 Ro─Źn├ę obdobia, ktor├ę sa zdaj├║ by┼ą sez├│nnymi prechodmi, vid├şme v mnoh├Żch bezplatn├Żch (a niektor├Żch platen├Żch) hr├ích. Prv├í sez├│na od┼ítartuje zaveden├şm aktualiz├ície 20 a poskytne ─żu─Ćom pr├şle┼żitos┼ą odomkn├║┼ą odmeny v hre za splnenie denn├Żch a t├Ż┼żdenn├Żch v├Żziev.

Ako v├Ą─Ź┼íina bojov├Żch pasov, Fallout 76Letn├í sez├│na bude rozdelen├í do 100 r├┤znych ├║rovn├ş, z ktor├Żch ka┼żd├í bude odmenen├í z├şskan├şm dosiahnut├şm tejto ├║rovne. V pr├şspevku pre Fallout blog, Bethesda hovor├ş, ┼że letn├í sez├│na bude bezplatn├í pre ka┼żd├ęho, aby post├║pil o ├║rove┼ł vy┼í┼íie, ale neuv├ídza, ─Źi bud├║ bud├║ce sez├│ny bezplatn├ę. Aj ke─Ć samotn├í sez├│na ni─Ź nestoj├ş, hr├í─Źi si bud├║ m├┤c┼ą k├║pi┼ą postup t├Żm, ┼że min├║ 150 atomov za hodnos┼ą, ─Źo v┼íak nebude mo┼żn├ę po─Źas prv├Żch dvoch t├Ż┼żd┼łov ka┼żdej sez├│ny.

So zaveden├şm sez├│n prich├ídza gener├ílna oprava syst├ęmu v├Żziev, o ktorom Bethesda hovor├ş, ┼że ÔÇ×nebol tak├Ż p├║tav├Ż, ako sme d├║faliÔÇť. Dokon─Źovan├şm denn├Żch a t├Ż┼żdenn├Żch v├Żziev sa teraz zv├Ż┼íi va┼íe SCORE, a t├Żm sa odomkn├║ nov├ę poz├şcie v postupe va┼íej sez├│ny. V├Żzvy sa zmenia na ├║lohy, ktor├ę s├║ jednoduch┼íie a jednoduch┼íie na splnenie, s oh─żadom na ├║lohy, ktor├ę by hr├í─Źi plnili po─Źas norm├ílneho hrania, napr├şklad zab├şjanie legend├írnej bytosti alebo levelovanie.

V├Żzvy nie s├║ jedin├Żm sp├┤sobom, ako zv├Ż┼íi┼ą svoje SCORE a postupova┼ą v rebr├ş─Źkoch, preto┼że ho z├şskate aj z├şskan├şm XP a dokon─Źovan├şm udalost├ş. Kozmetick├ę polo┼żky, ktor├ę odomknete v postupe sez├│ny, bud├║ k dispoz├şcii pre v┼íetky postavy, ale spotrebn├ę polo┼żky, ktor├ę z├şskate, bud├║ k dispoz├şcii iba pre jednu – budete si m├┤c┼ą vybra┼ą postavu, ktor├í dan├║ polo┼żku dostane, ale Bethesda m├í jasno v tom, ┼że sa dostanete iba do pr├íce. si raz prejdete postupom v sez├│ne za cel├Ż ├║─Źet.

Niektor├ę odmeny za ├║vodn├║ sez├│nu si m├┤┼żete pozrie┼ą v blogovom pr├şspevku uvedenom vy┼í┼íie, ale inde na Fallout webov├í str├ínka, Bethesda tie┼ż zdie─żala pl├ín na rok 2020. O─Źak├ívame, ┼że tento pl├ín bude postupom ─Źasu podrobnej┼í├ş, ale zd├í sa, ┼że leto je u┼ż pln├ę ve─ża vec├ş. Okrem uvedenia sez├│n sa do─Źk├íme aj nov├Żch legend├írnych v├Żhod, novej legend├írnej ┼í├ęfovej akcie, pridania funkcie verejn├Żch t├şmov a n├ívratu podujatia Fasnacht.

Na jese┼ł dostaneme nov├║ postupnos┼ą sez├│ny spolu so zaveden├şm denn├Żch oper├íci├ş a radom ├║loh Steel Dawn. Zima pravdepodobne bude hr├í─Źov najviac vzru┼íova┼ą, preto┼że bude znamena┼ą n├ívrat Bratstva ocele. Uvid├şme tie┼ż na─Ź├ştanie v├Żhod, in┼ítitucion├ílne ├║kryty CAMP a opakovate─żn├ę expedi─Źn├ę misie.

Tak┼że tu to m├íte: Fallout 76 dost├íva Sez├│ny, spolu s pl├ínom na zvy┼íok roku 2020, ktor├Ż m├í pod─ża v┼íetk├ęho ve─ża obsahu. Bli┼ż┼íie inform├ície o aktualiz├ícii 20, kedy sa za─Źne letn├í sez├│na, budeme sledova┼ą, tak┼że sa na to pozerajte.