Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Plán hry Fallout 76 2020 odhaľuje, že sezóny sú len začiatok

Plán hry Fallout 76 2020 odhaľuje, že sezóny sú len začiatok 1

S aktualizáciou Wasterlanders a Fallout 76 teraz na Steame Bethesda oznámila plán hry na rok 2020. Veľkou zmenou, ktorá príde, je uvedenie Fallout 76 Ročné obdobia, ktoré sa zdajú byť sezónnymi prechodmi, vidíme v mnohých bezplatných (a niektorých platených) hrách. Prvá sezóna odštartuje zavedením aktualizácie 20 a poskytne ľuďom príležitosť odomknúť odmeny v hre za splnenie denných a týždenných výziev.

Ako väčšina bojových pasov, Fallout 76Letná sezóna bude rozdelená do 100 rôznych úrovní, z ktorých každá bude odmenená získaním dosiahnutím tejto úrovne. V príspevku pre Fallout blog, Bethesda hovorí, že letná sezóna bude bezplatná pre každého, aby postúpil o úroveň vyššie, ale neuvádza, či budú budúce sezóny bezplatné. Aj keď samotná sezóna nič nestojí, hráči si budú môcť kúpiť postup tým, že minú 150 atomov za hodnosť, čo však nebude možné počas prvých dvoch týždňov každej sezóny.

So zavedením sezón prichádza generálna oprava systému výziev, o ktorom Bethesda hovorí, že „nebol taký pútavý, ako sme dúfali“. Dokončovaním denných a týždenných výziev sa teraz zvýši vaše SCORE, a tým sa odomknú nové pozície v postupe vašej sezóny. Výzvy sa zmenia na úlohy, ktoré sú jednoduchšie a jednoduchšie na splnenie, s ohľadom na úlohy, ktoré by hráči plnili počas normálneho hrania, napríklad zabíjanie legendárnej bytosti alebo levelovanie.

Výzvy nie sú jediným spôsobom, ako zvýšiť svoje SCORE a postupovať v rebríčkoch, pretože ho získate aj získaním XP a dokončovaním udalostí. Kozmetické položky, ktoré odomknete v postupe sezóny, budú k dispozícii pre všetky postavy, ale spotrebné položky, ktoré získate, budú k dispozícii iba pre jednu – budete si môcť vybrať postavu, ktorá danú položku dostane, ale Bethesda má jasno v tom, že sa dostanete iba do práce. si raz prejdete postupom v sezóne za celý účet.

Niektoré odmeny za úvodnú sezónu si môžete pozrieť v blogovom príspevku uvedenom vyššie, ale inde na Fallout webová stránka, Bethesda tiež zdieľala plán na rok 2020. Očakávame, že tento plán bude postupom času podrobnejší, ale zdá sa, že leto je už plné veľa vecí. Okrem uvedenia sezón sa dočkáme aj nových legendárnych výhod, novej legendárnej šéfovej akcie, pridania funkcie verejných tímov a návratu podujatia Fasnacht.

Na jeseň dostaneme novú postupnosť sezóny spolu so zavedením denných operácií a radom úloh Steel Dawn. Zima pravdepodobne bude hráčov najviac vzrušovať, pretože bude znamenať návrat Bratstva ocele. Uvidíme tiež načítanie výhod, inštitucionálne úkryty CAMP a opakovateľné expedičné misie.

Takže tu to máte: Fallout 76 dostáva Sezóny, spolu s plánom na zvyšok roku 2020, ktorý má podľa všetkého veľa obsahu. Bližšie informácie o aktualizácii 20, kedy sa začne letná sezóna, budeme sledovať, takže sa na to pozerajte.