Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Plak Inc: Ako poraziť vírus normálne

Plak Inc: Ako poraziť vírus normálne 1

Guides

Ak ste zdecimovali KrajinaJe to populácia s baktériami, potom ste pripravení skočiť do vzrušujúceho sveta tvorby vírusov. Je to o niečo ťažšie, ale s našou pomocou sa môžete učiť ako poraziť vírus na normálne v,

Ako poraziť Vírus na normálne v moru Inc

S baktériami sa ľahko narába, pretože môžete jednoducho zmierniť akékoľvek príznaky, ktoré z mutácií získate. Potom stačí len sedieť, nechať ho potichu infikovať svet a potom vyhodiť všetku svoju DNA na najsmrteľnejšie príznaky, ako je kóma alebo totálne zlyhanie orgánov.

Vírusy sú o niečo zložitejšie, pretože mutujú oveľa rýchlejšie ako baktérie. Nebudete môcť preniesť všetky svoje mutácie bez toho, aby ste museli minúť obrovské množstvo DNA, aby ste zostali nezistení.

Nevoľnosť, nespavosť a kašeľ sú v poriadku, pokiaľ ich nenecháte príliš rýchlo vymknúť z rúk. Budete sa chcieť vyhnúť vyrážkam, cystám alebo abscesom, pretože sú zvonka viditeľné a nezvyčajné príznaky, ktoré môžu medzi verejnosťou rýchlo zvýšiť opatrnosť.

Pokiaľ ide o východiskové miesto, budete chcieť začať v Saudskej Arábii. Je to dobré centralizované miesto, ktoré má priamy prístup k trom najťažším miestam infikovania na Madagaskare, na Novom Zélande a na Islande.

Aj keď je ťažké zvládnuť vírusy, stále sa budete chcieť najprv zamerať iba na rastúce režimy prenosu a teploty. Potom sa môžete presunúť do najsmrteľnejších príznakov.

Potrebný čas:1 hodina.

Tu je rýchly prehľad ako poraziť vírus na normálne v:

 1. Začnite v Saudskej Arábii

  Je to dobré centralizované miesto, ktoré má priamy prístup aj k niekoľkým ťažko napadnuteľným ostrovom.

 2. Spravujte svoje mutácie múdro

  Bežné príznaky choroby, ako je nevoľnosť, kašeľ a nespavosť, sú v poriadku. Presmerujte mutácie, ktoré spôsobujú ľahko viditeľné príznaky, ako sú cysty alebo vyrážky.

 3. Zamerajte sa na odpory

  Urobte to spolu s krokom 4, Dobré možnosti sú odpory za horúca a za studena. Odolnosť voči liekom môže byť dobrá neskôr. Genetické preskupenie môže pomôcť spomaliť veci, ak je liek takmer hotový.

 4. Zamerajte sa na prenos

  Urobte to spolu s krokom 3, Letecká preprava bude najúčinnejšou možnosťou. Možno budete chcieť pozrieť aj ďalšie formy založené na mutáciách, ktoré uchovávate (napr. Prenos krvi kombinovaný s cystami).

 5. Staňte sa smrteľnými

  V tejto chvíli už pravdepodobne budete mať niekoľko príznakov. Nalejte všetku svoju DNA do horších a mimoriadne smrteľných (kóma, zlyhanie orgánov, hemoragický šok).

To je všetko, o čom je potrebné vedieť poraziť vírus na normálne v moru Inc, Ak sa chcete dozvedieť, ako zobrať svet ako huba v Plague Inc, máte šťastie. Pozrite sa na nášho sprievodcu tu.