Pixely 4 Aplikácia – Kamera olizuje a zobrazuje nové režimy a vylepšenia používateľského rozhrania

Vďaka niektorým mobilným telefónom, ktoré zrejme opustia púšť predčasne, už o telefónoch Google Pixel 4Cell vieme veľa. Teraz sa bližšie pozrieme na aplikáciu fotoaparátu, ktorá bola dodaná s telefónom a ktorá nás ešte viac informuje.

Vývojový tím XDA dostal kód aplikácie od jedného zo 4 pixelových pixelov. Objavili sa ukážkové zariadenia a hrali s aplikáciou po jej načítaní nabok do staršieho telefónu Pixel.

Možnosti ako nočné videnie, pohyblivé obrázky a časové oneskorenie boli premiestnené, aby sa uľahčilo ich hľadanie, a zdá sa, že jednotlivé možnosti pre každý z týchto režimov sa tiež ľahšie nájdu: jednoducho posuňte prst po displeji.

Vynikajúci nový režim nočného videnia je ďalšou možnosťou pre nekonečné zaostrenie. Máme podozrenie, že to pomôže astrofotografii k pixelu 4 musí byť schopný – na týchto zariadeniach musíte získať slušný obraz hviezdnej oblohy.

Fotografické príležitosti

Integrovaná podpora poskytnutá s aplikáciou bola tiež optimalizovaná. Preto ak nechcete, aby normálne výzvy prepínali režimy (napríklad nočné videnie v tme), môžete ich vypnúť.

Dostanete tiež návrhy týkajúce sa rýchlosti, ktorú chcete použiť v režime časosběrných snímok, a funkcia vyváženia horizontu by mala zabezpečiť, aby všetky obrázky zachytené pomocou pixlov 4 záznamy, sú minimálne rovnaké.

Vylepšenia používateľského rozhrania v novej aplikácii fotoaparátu zahŕňajú zväčšený pohľad na zachytávanie fotografií, ktorý pri snímaní v širokouhlom režime vyplní celú obrazovku. Videli sme to s novými telefónmi iPhone 11.

Toto je verzia 7,0 aplikáciu Fotoaparát Google, ktorá bude nepochybne k dispozícii na starších telefónoch Pixel, hneď ako sa Pixel 4 je k dispozícii. Malo by to byť v polovici októbra.