Pixelworks si vyžaduje vzhľad spoločnosti Nokia 6,2 a 7,2 to je …

Pixelworks si vyžaduje vzhľad spoločnosti Nokia 6,2 a 7,2 on je najlepší v triede 1

Pixelworks si vyžaduje vzhľad spoločnosti Nokia 6,2 a 7,2 on je najlepší v triede 2

Ak ste sa zúčastnili na uvedení nového smartphones Nokia IFA2019, možno ste si všimli, že veľká časť Nokia Mobile kladie dôraz na vzhľad Nokia. 6,2 a nokia 7,2 nové. Aj keď rýchly pohľad na technický list sklama niektorých ľudí, ktorí očakávajú viac „aktualizovaného“ SoC, fínske startupy uprednostňujú okrem iného vzhľad.

Obrazovka na našej obrazovke smartphones Je to, samozrejme, jeden z najdôležitejších prvkov mobilného telefónu, pretože ho vždy vidíme. Je sporné, či obyčajní používatelia uvidia rozdiel medzi obrazovkou HD + a obrazovkou FullHD + viac ako medzi obrazovkou Snapdragon 660 vs 710, ale aj tak sa spoločnosť Nokia Mobile rozhodla ponúknuť to, čo vyzeralo ako veľká obrazovka, dokonca aj v spoločnosti Nokia , 6,2 od 199 €.

Obrazovky týchto dvoch zariadení sú dimenzované 6,3 diagonálne palce a má rozlíšenie FullHD +. Sú LCD a sú označené značkou „PureDisplay“. Obrazovka je vyrobená v spolupráci so spoločnosťou Pixelworks, ktorá poskytuje svoju technológiu pre najlepší zážitok zo sledovania. Pixelworks minulý týždeň vydal aj tlačovú správu na prediskutovanie obrazovky a citujem snáď najzaujímavejšie:

nokia 7,2 a nokia 6,2 smartphones postavený s obrazovkou 6,3 “19,5: 9 Technológie FHD + a PureDisplay používané procesormi Pixelworks, ktoré umožňujú nasledujúce funkcie, sa vo všeobecnosti ponúkajú iba za vyššiu cenu. smartphones:

  • HDR je vždy aktívny – Zobrazujte videozáznamy HDR vo veľmi podrobných detailoch až s miliardou farieb a vylepšite všetok ostatný videoobsah s kvalitou HDR v reálnom čase, aby ste vždy zažili filmový zážitok.
  • Lepšia kvalita obrazu – S vynikajúcou miestnou presnosťou farieb, ostrosťou a kontrastom sa obsah zobrazuje v živých a presných farbách, zatiaľ čo detaily sú skryté v tmavých oblastiach a okolo exponovaných hrán bez toho, aby boli ostatné časti obrazu príliš nasýtené.
  • Displej TrueView ™ s automatickou adaptáciou – Dynamicky upravuje jas a tóny tak, aby zodpovedali okolitému svetlu, aby sa uľahčilo sledovanie vo všetkých podmienkach sledovania, od slabo osvetlených miestností po jasné vonkajšie priestory, pričom sa zachová vynikajúca celková kvalita obrazu.
  • V porovnaní s Androidom za porovnateľnú cenu smartphones nokia 7,2 a nokia 6,2 Poskytuje 64-násobné zvýšenie farebného tónu prostredníctvom certifikovaného 10-bitového monitora HDR a výsledkom je kontrast videa až do 3 krát väčšie, založené na dynamickom ovládaní podsvietenia, ktoré funguje v kombinácii s proprietárnou technológiou mapovania tónov spoločnosti Pixelworks. Výsledkom je pohlcujúci vizuálny zážitok, ktorý sprostredkuje tmavé detaily a jasné odrazy s veľkou energetickou účinnosťou.

    V strednom rozsahu vidíme stále viac a viac OLED panelov smartphones od spoločností Samsung a Xiaomi, ktoré tiež zobrazujú snímač odtlačkov prstov pod obrazovkou. V niektorých prípadoch má tento panel OLED rozlíšenie HD + a kvalita nie je skutočne porovnateľná s panelom, ktorý vidíme na hornom konci. smartphones, Používanie obrazovky LCD a snímača odtlačkov prstov vzadu je bezpečná, rovnako ako procesor, ktorý sme videli na iných telefónoch Nokia.

    Nebudem to zmeniť na tvrdé slová, pretože najskôr musíme zariadenie otestovať :). Bolo by zaujímavé porovnať zážitok zo sledovania v systéme Windows 7 6,2 s niečím ako Mi A3, ktorý má OLED panel s nižším rozlíšením. Skúšal som telefón na našich partnerských webových stránkach a OLED na Mi A3 nie je naozaj veľkolepé, hoci snímač odtlačkov prstov UD je čistý.

    Nájdete tu však tlačové správy spoločnosti Pixelworks a po prijatí kontrolnej jednotky budeme môcť po telefóne poskytnúť viac informácií.