Pixel 6 videoreklama propaguje, ako telefón robí veci osobnými

Pixel 6 už niekoľkokrát unikol, ale na rozdiel od jeho predchodcov stále existujú niektoré otvorené otázky, vďaka ktorým sa jeho debut bude stále na čo tešiť. Samozrejme, najväčšou záhadou je, kedy Google skutočne plánuje oznámiť svoje vlajkové lode na rok 2021, čo by sa podľa väčšiny malo stať tento mesiac. Zdá sa, že spoločnosť sa vezie na vlne záujmu a pre japonských fanúšikov zverejnila krátky videoklip, ktorý k tomuto dátumu, žiaľ, nemá čo povedať.

Nie je prekvapujúce, že okolo Pixelu vidíme vzrušenie a záujem 6, čo, pravda, môže byť čiastočne spôsobené jeho výrazným dizajnom. Samozrejme, je tu aj úplne nový čip Tensor, ktorý každý vníma ako odpoveď Google AppleProcesory A a M. To, ako sa mu bude dariť proti vládnucemu Qualcomm Snapdragon, je však jedna z vecí, na ktorú technickí experti netrpezlivo čakajú.

Zatiaľ čo Google bude s najväčšou pravdepodobnosťou veľa hovoriť o technických výhodách svojho kremíka Tensor, najmä pokiaľ ide o spracovanie strojového učenia, pri pokuse propagovať Pixel má veľmi odlišný tón. 6 spotrebiteľom. Rovnako ako v prípade prvej videoreklamy, aj tento japonský klip sa zameriava na to, ako Pixel 6 môže byť skutočne váš smartfón, odlišný od všetkých ostatných“.

Počas väčšiny histórie telefónov Pixel kládol Google dôraz predovšetkým na „čisté“ prostredie Androidu, najmä na funkcie, ktoré sa točili okolo Google Assistant a jeho nespočetné množstvo služieb. Pre Pixel 6Zdá sa však, že sa zameriava na personalizáciu a prispôsobenie. Samotný Android 12, ako aj nový jazyk Material You, sú navrhnuté podľa tém, miniaplikácií na domovskej obrazovke a možností, vďaka ktorým môže každý pixel 6 jedinečné pre osobnosť alebo sklony majiteľa.

Žiaľ, reklama nijako nezasýti hlad po konkrétnych detailoch, najmä po dátume. Náhodne publikovaný článok odhaľuje, že Google má začiatkom októbra uvedenie produktu na trh, ktorý vylučuje značku Pixel. To zase podnietilo špekulácie, že Pixel 6 a Android 12 sa objaví až koncom mesiaca.